» Skolų išieškojimas, teisinės paslaugos

:: Skolų išieškojimas, teisinės paslaugos, atsiskaitymų kontrolė, ikiteisminis ir teisminis skolų išieškojimas, skolos išieškojimo galimybių vertinimas, antstolinis išieškojimas, skolininko rizikos klasės nustatymas, skolos išieškojimo priemonių parinkimas, skolininko informavimas ir vizitavimas

:: www: http://www.ziapartneriai.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» TEISINĖS PASLAUGOS, ĮMONIŲ STEIGIMAS, PERTVARKYMAS, REORGANIZAVIMAS

:: Teikiamos paslaugos: - Teisinės konsultacijos - Sutarčių rengimas ir analizė - Fizinių ir juridinių asmenų atstovavimas - Procesinių ir kitų teisinių dokumentų rengimas - Įmonių steigimas - Steigimo dokumentų ir įmonės duomenų keitimas - Pertvarkymas, reorganizavimas ir atskyrimas - Įmonės vidaus dokumentų rengimas ir teisinis aptarnavimas - Įmonių likvidavimas IP Group, UAB Algirdo g. 8-20, Vilnius mob. +370 683 11312 el.p. info@ip-group.lt

:: www: http://www.ip-group.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisines paslaugos, imoniu steigimas, skolu isieskojimas

:: Finlex - inovatyvi teisinių paslaugų ir finansinių konsultacijų įmonė, teikianti aukštos kokybės paslaugas. Mūsų specialistai dirba lietuvių, anglų, rusų, lenkų ir prancūzų kalbomis. Mūsų privalumai - greitis, kokybė, patraukli paslaugų kaina. Įmonės veikloje plačiai naudojame moderniąsias technologijas - kviečiame pasinaudoti modernia E-KONSULTACIJOS paslauga, taupančia Jūsų laiką ir pinigus.

:: www: http://www.finlex.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisininkai, advokato paslaugos

:: Advokato M.Šimkūno paslaugos: konsultacijos, sutartys, atstovavimas teismuose, ginčuose.

:: www: http://www.verum.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» verslo konsultavimas teisiniais klausimais

:: Skubus ir kokybiskas imoniu (UAB, IĮ, VšĮ, ŽŪB, ir kt) steigimas, pirkimas ir pardavimas, verslo konsulatvimas ir auditas, skolų išieškojimas, pirkimas ir administravimas, Įmonių likvidavimas bankroas ir restruktūrizavimas, darbo teisiniai klausimai

:: www: http://www.teisiniupaslaugucentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Nacionalinės teisinės paslaugos

:: SKYRYBOS NUO 150 Lt. Skyrybos gyvenantiems tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. NEMOKAMA konsultacija skolų ir skyrybų klausimais !!!

:: www: http://www.jusuteises.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Visų rūšių teisinės paslaugos, teisinės konsultacijos, buhalterinė apskaita, finansinės konsultacijos, auditas

:: Lietuvoje daugėja sunkiai besiverčiančių žmonių. Laimė, daugėja ir norinčiųjų jiems padėti. Vieni iš jų - UAB "PPG de jure" teisininkai nemokamai konsultuoja asmenis, kurie neišgali pasinaudoti teisine pagalba, tačiau jos jiems labai reikia. Tad kviečiame visus registruotis telefonu: +37068578630, arba el.paštu info@ppgrupe.lt Nemokamos konsultacijos teikiamos kiekvieną darbo dieną nuo 12.00 iki 13.00 val, adresu H.Manto g. 22, Klaipėda ( 4a.) Herkaus galerija, bei Vilniuje adresu Kalvarijų g. 24A-315. Interesantai prieš atvykstant privalo užsiregistruoti. Įmonės aprašymas: UAB „PPG de jure“ – tai moderni ir dinamiška bendrovė teikianti kvalifikuotas plataus spektro teisines, skolų išieškojimo, buhalterinės apskaitos ir konsultavimo paslaugas, esame tik aukštos kvalifikacijos, ambicinga, bei tikslo siekianti komanda, kuri užtikrina aukštą paslaugų kokybę, o svarbiausia jos atlikimą laiku.

:: www: http://www.ppgrupe.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisinės konsultacijos, teisinė pagalba, advokatai, antstolis

:: Cibulskienės ir Varno advokatų kontora ruošia teisines išvadas, sutarčių projektus, procesinius dokumentus teismams, įvairius kitus raštus, atstovauja savo klientus teismuose, kitose institucijose, derybose. Advokatų kontoros teisininkai teikia kokybiškas teisines paslaugas už protingą kainą. Kontoros advokatai gali imtis neatlygintinai (pro bono) atstovauti klientus byloje, turinčioje esminę reikšmę asmens teisių ar įstatymų saugomų interesų užtikrinimui bei galinčių turėti įtakos teismų praktikos formavimuisi. Advokatai yra pasiruošę teikti kvalifikuotas teisines paslaugas lietuvių, anglų, prancūzų, rusų ir lenkų kalbomis. Advokatų kontoros teisininkai teikia pagalba, konsultuoja įmonių, sutarčių, statybų ir nekilnojamojo turto, darbo, viešųjų pirkimų, sveikatos, šeimos, ginčų, baudžiamosios teisės klausimais. Advokatų kontora yra įsikūrusi Vilniuje.

:: www: http://www.cvadvokatai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vaičiūnas ir Vaičiūnas, advokatų profesinė bendrija

:: Advokatai. Teisinės paslaugos verslui ir privatiems klientams. Konsultavimas, dokumentų rengimas, atstovavimas.

:: www: http://www.vaiciunas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Buhalterinė apskaits ir verslo teisė

:: Kvalifikuotos, aukštos kokybės buhalterinės apskaitos paslaugos ir konsultacijos verslo teisės klausimais.

:: www: http://www.tfs.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Advokatų kontora

:: Advokatų kontora. Teisinės paslaugos ir konsultacijos. Pagrindinė specializacija - verslo ir civilinė teisė, įmonių reorganizavimas.

:: www: http://www.advokatukonsultacijos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teises portalas

:: Teisės portalas www.prolex.lt tai vieta, kurioje: - Buriasi teisės profesionalai, teisės studentai bei plačioji visuomenė; - Vyksta aktyvios diskusijos aktualiomis teisinėmis temomis; - Talpinama informacija apie esminius įvykius teisės srityje; - Rasite atsakymus į svarbiausius Jūsų teisinius klausimus;

:: www: http://www.prolex.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Immigrate to Norway

:: Aukštos kvalifikacijos teisinės ir kitos konsultacinės paslaugos Norvegijoje: - Imigracijos formalizavimas - Darbas ir gyventojų pajamų mokesčiai - Išmokos iš Norvegijos valst. soc. draudimo fondo - Verslas ir mokesčiai - Šeima - Paveldėjimas - Skolos - Lietuvoje registruotos transporto priemonės naudojimas Norvegijoje - Gyvenamųjų patalpų nuoma - Atstovavimas - Dokumentų vertimas

:: www: http://www.immigratetonorway.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisinės paslaugos

:: Teisinių paslaugų įmonė „Vox Legalis“ teikia kvalifikuotas teisines paslaugas tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims. Mūsų komandą sudaro jauni, patikimi ir profesionalūs teisės specialistai, pasiruošę išklausyti ir pagelbėti kiekvienam klientui. Mūsų tikslas – teikti aiškią, efektyvią, prieinamą ir patikimą teisinę pagalbą. Mums ypač svarbu glaudus bendradarbiavimas su mūsų klientais, tarpusavio pasitikėjimas ir supratimas. „Vox Legalis“ teikiamos paslaugos: teisinės konsultacijos sutarčių rengimas ir analizė atstovavimas juridinių asmenų, filialų bei atstovybių steigimas, reorganizavimas ir pertvarkymas, likvidavimas įmonės steigimo dokumentų bei duomenų keitimas įstatinio kapitalo didinimas bei mažinimas viešieji pirkimai procesinių ir kitų dokumentų rengimas skolų išieškojimas Paslaugas teikiame lietuvių, anglų, rusų, vokiečių, lenkų kalbomis.

:: www: http://www.voxlegalis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisinės paslaugos

:: Teisinės paslaugos: Teisinės konsultacijos šeimos teisės, darbo teisės, paveldėjimo teisės, sutarčių teisės ir kt klausimais. Teisinių dokumentų, sutarčių rengimas ir teisinė analizė; Skyrybų dokumentai. Juridinis atstovavimas. Įmonių teisė.

:: www: http://www.teisine.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Law&Tax Solutions

:: Teisinės paslaugos ir mokestinės konsultacijos Jūsų verslui. Įmonių steigimas Lietuvoje ir užsienyje. Sandorių struktūrizavimas, Nekilnojamojo turto konsultacijos.

:: www: http://www.lawtaxsolutions.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» VIJUVA - Jūsų verslo partneriai ir teisingi konsultantai

:: Įmonių steigimas, registracija, reorganizavimas, pertvarkymas, likvidavimas ir pardavimas. Paslaugos emigrantams ir imigrantams. Visos susijusios konsultacijos, dokumentų ruošimas ir atstovavimas.

:: www: http://www.vijuva.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisinės paslaugos ir skolų išieškojimas

:: Visos komercinės teisės paslaugos ir skolų išieškojimas užsienyje ir Lietuvoje.

:: www: http://www.eu-rus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Elektroninė sutarčių parduotuvė

:: Siūlome profesionalių teisininkų parengtus sutarčių šablonus, teikiame teisines konsultacijas juridiniams bei fiziniams asmenims. Gausus sutarčių asortimentas - nuo asmeninių (testamentai, vedybų sutartys..) iki juridinio asmens steigimo dokumentų. Esant poreikiui rengiame ir kitus teisinius dokumentus.

:: www: http://www.elteise.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisinės paslaugos Kaune

:: teisines paslaugos kaune, notaras kaune, advokato paslaugos kaune

:: www: http://teisinespaslaugoskaune.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» E. Polujanskaitės teisinės paslaugos

:: Teisininkės E. Polujanskaitės kokybiškos ir nebrangios teisinės paslaugos: konsultavimas, dokumentų ruošimas, kitos juridinės paslaugos. Nemokama konsultacija!

:: www: http://www.polujanskaite.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Perkame debitorinius įsiskolinimus! Išieškome skolas! Inicijuojame bankroto bylas!

:: REIKALAVIMAS.LT perka galiojančias juridinių ir fizinių asmenų piniginių reikalavimų teises, atsiradusias sutarčių, deliktų, vienašalių sandorių ir kitų juridinių faktų pagrindu. REIKALAVIMAS.LT išieško skolas ikiteisminiu ir teisminiu būdu. Inicijuoja ir iškelia bankroto bylas tiek kreditoriaus, tiek įmonės savininko ar vadovo vardu.

:: www: http://www.reikalavimas.lt/lt/paslaugos

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Conlex.lt - Skolų išieškojimas, pirkimas ir bankroto administravimas

:: Conlex.lt siūlo patikimas, bei efektyvias paslaugas skolų išieškojimo, bei pirkimo srityje. Skolas išieškome nereikalaudami papildomų investicijų , dirbame tik už sėkmės procentą. Taip pat padedame spresti visus klausimus susijusius su bankrotu (bankutavimu), bei restruktūrizacija. Mes specializuojamės skolų išieškojimo bei bankroto administravimo srityse, tad puikiai išmanydami šias sritis siūlome Jums pasinaudoti profesionalia teisine pagalba.

:: www: http://www.conlex.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB Teisė, įmonių kūrimas

:: Steigiame naujas įmones (MB, UAB, VšĮ, AB, Labdaros ir paramos fondus), parduodame jau įsteigtas įmones, teikiame buhalterines paslaugas ir teisines paslaugas susijusias su imigracijos teise.

:: www: http://www.imoniukurimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisinės ir personalo paslaugos

:: HOROS yra įmonė, teikianti personalo valdymo ir teisines paslaugas. Klientams pateikiame teisės ir personalo valdymo paslaugų spektrą vienoje vietoje, siekdami sutaupyti brangų klientų laiką ir sumažinti išlaidas. Iš HOROS galite tikėtis nuoširdaus darbo, profesionalumo ir inovatyvių sprendimų.

:: www: http://www.horosgroup.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lietuvos Respublikos Darbo Kodeksas

:: Lietuvos Respublikos Darbo Kodeksas. Aktuali redakcija

:: www: http://www.darbokodeksas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisininkų biuras

:: Teisininkai, teisinės paslaugos

:: www: http://www.teisesbiuras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Įmonių steigimo bei kitos teisinės paslaugos

:: Business Factory - skirta asmenims, skubantiems ir nekantraujantiems pradėti savo verslą. Naujos įmonės steigimas reikalauja laiko bei pirminių investicijų, kurias pradedantysis verslininkas norėtų išleisti savo verslo pradžiai. Siūlome įsigyti įsteigtas įmones su visiškai apmokėti įstatiniu 10000 Lt įstatiniu kapitalu. Susisiekite su mumis, o mes pasiūlysime Jums optimaliausius sprendimus.

:: www: http://businessfactory.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslas ir teisė - Visos teisinės paslaugos

:: Visos teisinės paslaugos ir naudinga teisinė informacija.

:: www: http://www.verslasirteise.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Juridinės paslaugos intenretu

:: Juridinės paslaugos privatiems ir juridiniams asmenims - konsultacijos, dokumentų ruošimas, atstovavimas teismuose bei kitose institucijose, pagalba derybose, kitose institucijose, arbitraže.

:: www: http://www.willaw.lt/juridines-paslaugos-privatiems/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Antstolės paslaugos Telšiuose

:: Antstolė Gintarė Mankevičienė vykdo veiklą Plungės, Telšių ir Rietavo rajonų apylinkių teismų veiklos teritorijoje. Viešą konkursą antstolio pareigoms užimti antstolė Gintarė Mankevičienė laimėjo 2014 m. sausio 16 d. O 2014 m. gegužės 27 d. antstolė davė priesaiką LR Teisingumo ministrui Juozui Bernatoniui. Tai tapo atspirties tašku įsteigti savo vardo antstolės kontorą. Adresas: Turgaus a. 9-1, Telšiai LT-87122 Tel: 870022401; 860075682 Fax: 870022408 El paštas: g.mankeviciene@antstoliai.lt http://www.antstoletelsiai.lt/

:: www: http://www.antstoletelsiai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Advokatų kontora G.Paltanavičius ir partneriai

:: Advokatų kontoros paslaugos verslo ir įmonių teisės srityse.

:: www: http://www.advokatas.link/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Įmonių reorganizavimo ekspertų grupė

:: Profesionalus įmonių ir kitų juridinių asmenų reorganizavimas.

:: www: http://www.reorganizavimas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dėl skolų reikalavimo teisių pardavimo

:: Uždaroji akcinė bendrovė REIKALAVIMAS.LT - bendrovė, padedanti spręsti su skolų išieškojimu ir asmenų nemokumu susijusias problemas. Įmonės, kurios turi galiojančią piniginio reikalavimo teisę skolininko ar kelių skolininkų atžvilgiu, gali savo turimus finansinius reikalavimus parduoti REIKALAVIMAS.LT. Finansiniai reikalavimai parduodami pasirašant reikalavimo perleidimo sutartį. Ją pasirašius, REIKALAVIMAS.LT tampa naujuoju skolininko ar kelių skolininkų kreditoriumi, todėl skolas išieško savo vardu, lėšomis ir rizika. REIKALAVIMAS.LT už parduodamus finansinius reikalavimus sumoka sutarto dydžio kainą. Susidomėjus prašome kreiptis tel. nr. +37064060290 arba el.paštu reikalavimas@reikalavimas.lt

:: www: http://www.reikalavimas.lt/lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Skyrybos internetu

:: Skyrybos internetu. Profesionaliai ir greitai. Surenkame visas pažymas. Skyrybos ir emigrantams. Konsultuojame ir patariame

:: www: http://skiriuosi.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Alimentai vaikui

:: Alimentų skaičiuoklė. Alimentų priteisimas, padidinimas ar sumažinimas. Konsultacijos apie alimentus vaikams, išlaikymą

:: www: http://alimentaivaikui.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Greitos Skyrybos nuo 25€ !

:: Skyrybos Gyvenantiems tiek Lietuvoje, tiek Užsienyje. Konsultacijame NEMOKAMAI !

:: www: http://www.skyrybu-juristai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Skyrybų centras

:: Skyrybų, išlaikymo priteisimo, turto padalijimo, ir kitų procesinių dokumentų rengimas

:: www: http://skyrybucentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai