» medžio skulptūros,įvairūs medžio gaminiai iš ąžuolo

:: medžio drožėjas-skulptorius kuria autorines skulptūras,drožia įvairius gaminius iš ąžuolo.Puošia kaimo turizmo bei individualias sodybas.Užsakymų terminai bei kainos derinamos individualiai.Darbų foto nuotraukas galite pažiūrėti svetainėje www.titomedis.lt

:: www: http://www.titomedis.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Ethnic Art Lithuania. Lietuvos menas, amatai, istorija. Juvelyrikos e-parduotuvė.

:: Apsilankykite www.ethnicart.lt - svetaineje apie Lietuva, jos mena, etnokultura, istorija. Baltu kultura, Lietuvos istorija, Etnografines sodybos, Etnoarchitektura, Juvelyrika, Juvelyrikos parduotuvė, Keramika, Dailė, Medzio dirbiniai, Knygos, Muzika, Patarlės, burtai... Virtualios prezentacijos apie Lietuva!

:: www: http://www.ethnicart.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odos rankų darbo gaminiai

:: Tautodailininko Mindaugo Paknio svetainė

:: www: http://odininkas.jimdo.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» labai gražus meno puslapėlis

:: Bendriausia ir populiariausia prasme menas – tai žmogaus kūrybinės veiklos estetinė-sensualinė (grožinė-jutiminė) išraiška.

:: www: http://golovko-menas-golovko.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Medalių gamyba, Medalis LT

:: Gaminame medalius renginiams, įvairioms progoms, šventėms, sporto renginiams, mediumams, diplomų įteikimams, abiturientams, apdovanojimams, įmonių šventėms, konkursams, asmeninėms šventėms. Pristatome visoje Lietuvoje.

:: www: http://www.medalis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Rankdarbiai

:: Ivairus rankdarbiai, papuošimai, ranku darbo papuošalai, mezgimas, verpimas, nerimas bei dar daugiau - Rankdarbis.eu

:: www: http://www.rankdarbis.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» AUTENTIŠKOS MENTELĖS, Turite puikią galimybę įsigyti vienetinių, išskirtinio dizaino, ran

:: AUTENTIŠKOS MENTELĖS,DEKORATYVINIAI VERPIMO RATELIAI,SŪRIŲ SPAUDYKLĖS IR TARŠKYNĖS Turite puikią galimybę įsigyti vienetinių, išskirtinio dizaino, rankų darbo, ekologiškų gaminių iš medžio. Mentelės Vos tik paėmus šią mentelę į rankas jūs daugiau niekada nekeisite į kitą. Ši ekologiška, ilgaamžė mentelė neįgeria vandens, nes yra pilnai impregnuota valgomuoju aliejumi, lengvai valoma, ergonomiška (patogi) ir stilinga. Ji ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir papuoš jūsų virtuvę. Sūrių spaudyklės. Visos šių gaminių dalys ir elementai pagaminti iš medžio. Labai patogios naudoti, lengva priežiūra, puikiai tiks bute ar nuosavame name. Su šia sūrių spaudykle ne tik suspausite sūrį ,mėsos suktinius ,paruošite tešlą didžkukuliams (cepelinams), bet tuo pačiu kai jos ir nenaudosite ji suteiks jūsų namams jaukumą, papuoš jūsų buitį. Sūrių spaudyklės gali būti su mediniu sraigtu ,arba su perstatomais kaiščiais. Dekoratyvinis verpimo ratelis Puikiai tiks ne tik kaip dovana savo tėvams ar seneliams , reprezentuoti savo šalies kultūrinį paveldą. bet ir papuoš jūsų interjerą suteikdamas jam šilumos ir jaukumo. Šis dekoratyvinis verpimo ratelis yra ne kopija, o veikianti miniatiūra. Tarškynė Ši rankų darbo tarškynė puikiai tiks sporto aistruoliams varžybų metu, medžioklėje varovams ir sodininkams baidyti paukščius, kad šie nelestų uogų.

:: www: http://autentic.club/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai