» Įrašų Studija

:: Mūsų Įrašų Studija specializuojasi reklaminių garso klipų gamyboje. Visos garso įrašų paslaugos.

:: www: http://www.irasu-studija.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Šokių studija "Dance Art"

:: „Dance Art" - šokių studija visiems, norintiems būti sveikiems, gražiems, elegantiškiems. Mūsų paslaugos: Pramoginiai šokiai jaunimui ir vyresniems. Solo Latino. Šuiolaikiniai šokiai vaikams ir jaunimui. otynų Amerikos šokiai. Salsa. Argentinietiškas Tango. Šokiai Jaunavedžiams. Šokių pamokos grupėse ir individualiai. Šokių pamokos privačioms grupėms. Šokių pamokos ir pasirodymai renginiuose. Choreografo paslaugos. Privačios pamokos. Šokių studija "Dance Art" visada Jums pakeliui.

:: www: http://www.danceart.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Unikalūs dirbiniai

:: Unikalių rankdarbių parduotuvė, kurioje rasite netik orginalių vienetinių rankdarbių, bet taip pat ir priemonių jiems pagaminti. Parduotuvėje pardavinėjami tiek profesionalų, tiek ir paprastų rankdarbių mylėtojų darbai. Organizuojame įvairius rankdarbių kursus suaugusiems ir būrelius vaikams. Taisome drabužius. Priimame individualius užsakymus.

:: www: http://www.unikalusdirbiniai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» TENdance šokių akademija

:: Šokių akademija TENdance kviečia nuotaikingai praliesti laisvalaikį ir išmokti šokti. Šokdami žmonės gauna teigiamų emocijų bei atsipalaiduoja nuo kasdieninių rupesčių. Šokiai padeda manšktinti kūną bei koreguoja ydingą laikyseną, kuri būdinga dirbantiems sėdimą darbą. Šokių akademijoje TENdance išmoksite išreikšti emocijas, pasitikėti savimi ir valdyti savo kūną.

:: www: http://www.tendance.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vokiečių vertimas

:: Profesonalus teksto vertimas į/iš vokiečių kalbos.

:: www: http://www.vokieciu.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Piešiu Portretus iš Nuotraukų

:: Paverskite savo nuotraukas į gražius, dailininkų tapytus portretus. Tai bus puiki ir unikali dovana gimtadienio, metinių ar kita Jums svarbia proga.

:: www: http://www.piesiuportretus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vestuvių fotografas ANDRIUS MILERIS

:: Asmeninės fotosesijos Renginiai (fotoreportažai) Mergvakarių, bernvakarių, vestuvių, krikštynų fotografija Modelio portfolio Meninė fotografija Portretinė fotografija Interjerui, eksterjerui Išvažiuojamoji fotografija +370 606 06636 info@fotostyle.lt www.fotostyle.lt

:: www: http://www.fotostyle.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» E.Stelmokienės dailės galerija

:: Galerijoj rengiamos parodos, vyksta piešimo, tapybos mokymai . Mokomi vaikai ir suaugę.Lankstus darbo grafikas.Audžiami meniški rankų darbo gobelenai pagal užsakymus.Tapyba pagal užsakymą.Užrašai ant popieriaus, keramikos,tekstilės.

:: www: http://www.erikosgalerija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dyf-Art

:: Dyf\'s art-portfolio

:: www: http://dyfart.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» In Idea

:: Nuspalvink savo gyvenimą,padaryk jį ryškesniu ir spalvingesniu! (dekoratyvinis sienų dažymas, aerografijos paslaugos)

:: www: http://inidea.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Menustudija.lt

:: Išmokite tapybos: tradicinės ir mišrios akvarelės technikos, tapybos akrilo ir aliejiniais dažais.

:: www: http://www.menustudija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» meno studija, Dailininkas

:: Meno studija „Dailininkas“, siūlo portretų ir paveikslų piešimo paslaugas visoje Lietuvoje. Tai profesionalių ir ilgametę patirtį turinčių dailininkų meno studija, kurioje galite užsisakyti portretą ar paveikslą iš Jūsų mėgstamos nuotraukos internetu. Portreto piešimas iš nuotraukos – puikus būdas nustebinti artimą žmogų. Dažnai žmogus kurio portretas yra piešiamas iš nuotraukos, net neįtaria apie tai. Todėl tai visuomet būna didelis siurprizas ir nuostabi dovana. Portretas iš nuotraukos bus atliktas ir pristatytas (nemokamai) Jums niekur neišeinant iš namų. Tam užtenka užpildyti mūsų puslapyje užsakymo formą ir prie jos pridėti Jūsų išsirinktą nuotrauką, visą kita atliksime mes. Nustebinkite savo artimuosius, mylimuosius, kolegas ar net verslo partnerius ir padovanokite jiems nuostabų meno kūrinį!

:: www: http://www.dailininkas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pieštas portretas iš nuotraukos

:: Pieštas portretas iš Jūsų nuotraukos- puiki dovana artimam žmogui, kuri padovanos gražių emocijų ir išliks ilgam.

:: www: http://juodaibalta.weebly.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vestuvių filmavimas, krikštynų filmavimas, mergvakarių filmavimas

:: Vestuvių filmavimas, krikštynų filmavimas, mergvakarių filmavimas, bernvakarių filmavimas, filmavimo paslaugos.

:: www: http://www.filmuojame.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» MOZAIKOS dirbiniai Namams ir Sodui

:: Konstantino studija – tai virtuali mozaikos dirbinių galerija-parduotuvė, kuri pagelbės Jums kurti išskirtinį namų interjerą ir formuoti unikalią aplinką. Čia galite išsirinkti bei internetu įsigyti vienetinius mozaikos dirbinius – interjero detales bei lauko dekoracijas, kurios gali tapti puikia dovana Jums ir Jūsų draugams.

:: www: http://www.konstantino.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Garso irasu studija DoMinanta

:: Garso įrašų studija “DoMinanta” – tai projekt – studija, sukonstruota pagal žymaus britų garso dizainerio Philipo Newello projektą su galimybe pakeisti akustinę aplinką (Live Zone arba Dead Zone) pagal Jūsų poreikius Siulom savo paslaugas mėgėjams ir profesionalams.Gera įrašų kokybe-konkurencines kainos.Daugiau info www.dominanta.lt. Studios pristatymas cia https://www.youtube.com/watch?v=g-DAm2tppG4

:: www: http://www.dominanta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Klubas INdY dance\'SiNG

:: Klubas INdY dance‘SiNG – tai jaunos, talentingos aktorės, šokėjos, choreografės INdY (Indrės Pivoraitės) ir jos sesės šokėjos, choreografės TiNos (Augustinos Pivoraitės) įsteigtas vaikų, jaunimo ir šeimų klubas. Sesės yra daugkartinės Lietuvos ir Europos gatvės šokių čempionės. Klubo vadovai ir mokiniai kasmet pelno aukščiausius įvertinimus tarptautiniuose ir respulikiniuose čempionatuose, konkursuose, festivaliuose, projektuose, filmuojasi filmuose, muzikiniuose klipuose, pasiekę ir užregistravę ne vieną Lietuvos rekordą. Gatvės šokiai, breik dance, šiuolaikinis šokis, modeliai šokėjai, dainavimas, teatras, TV.

:: www: http://www.indydance.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Interjerų projektavimas

:: EMPRO yra įkurta Elizos Šubert 2011 metais kaip pilno ciklo interjero projektavimo studija. Čia projektuojamas interjeras nuo pat pradžių kuriamas , bendradarbiaujant su architektais, dekoratoriais ir landšafto specialistais. Studijos tikslas - išlaikyti nedidelės dizaino studijos formatą, kuris leidžia dirbti organizuotai, bet tuo pačiu metu kūrybingai ir nepriklausomai nuo daugelio žalingų ir gundančių faktorių, su kuriais susiduria pavieniai dirbantys dizaineriai.

:: www: http://www.empro.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai