» Maisto papildų ir sporto prekių parduotuvė- www.powerstock.lt

:: Nauja maisto papildų ir sporto prekių parduotuvė-www.powerstock.lt Didelis pasirinkas, prieinamos kainos. Priimame užsakymus internetu. Nemokamai pristatome Vilniuje. Konsultuojame maisto papildų ir mitybos klausimais. e-mail: sport@powerstock.lt skype: powerstock mob. +370 683 990 60

:: www: http://www.powerstock.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto mityba

:: Maistas sportuojantiems. Įvairių rušių energetiniai maisto papildai "Maxim". Angliavandeniai, baltymai, gertuvės.

:: www: http://www.sportomityba.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tengris

:: Ištvermės sporto prekės, sporto ir laisvalaikio renginiai

:: www: http://www.tengris.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kinezioteipavimas, kinezioteipai

:: Kinezioteipavimas (nuo angl. termino Kinesio Taping) - judėsenos korekcijos juostelėmis metodas. Naudojant specifines lipnias juosteles - kinezioteipus - gerinama audinių kraujotaka, mažinamas skausmas, skatinamas traumuotų audinių (raumenų, raiščių) gijimas, normalizuojamas raumenų tonusas, koreguojami judesiai, judėjimas, laikysena. Šį metodą 1973m.sukūrė japonų chiropraktikas Dr. Kenzo Kase. 1988m. buvo pristatytas pasauliui per Olimpines žaidynes Seule, kai japonų tinklinio komanda naudojo juosteles. Šis metodas netruko paplisti JAV. 2004m. atkeliavo į Angliją bei pasklido visoje Europoje, Amerikoje ir Azijoje.

:: www: http://www.kinesiotaping.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Krepšinio kamuoliai

:: Pigiausi krepšinio ir futbolo kamuoliai. Nike, puma, adidas krepšinio, futbolo kamuolių apžvalgos, aprašymai, kainos. Adidas, nike, puma kamuolio kainos. Originalūs futbolo bei krepšinio kamuoliai. Geriausi futbolo kamuoliai. Pigiausi krepšinio kamuoliai. Kaip išsirinkti geriausią krepšinio kamuolį? Informacija apie futbolo bei krepšinio kamuolį.

:: www: http://kamuolys.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» M-SHOP - www.papildai.com - maisto papildai sportui

:: Muscle shop LT - įmonė užsiimanti didmenine ir mažmenine maisto papildų prekyba. Taip pat prekiauja specializuotais sporto rūbais bei aksesuarais. Įmonė valdo M-SHOP prekės ženklą. Plačiau apie įmonę ir jos kontaktus rasite apsilankę svetinėje www.papildai.com

:: www: http://www.papildai.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto papildai pigiau

:: Geriausiai vertinami produktai Lietuvoje ir pasaulyje. Itin patrauklios kainos. Nuolaidų sistema. Greitas ir patogus pristatymas. Nemokamos konsultacijos ir patarimai.

:: www: http://www.papildai24.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» "Atletas" sporto reikmenys ir sporto prekės

:: Mažmeninė prekyba sporto ir laisvalaikio prekėmis. Įmonė bendradarbiauja su partneriais iš Suomijos, Estijos, Latvijos, Škotijos, Lenkijos, Lietuvos, kurie yra didmeninės prekybos atstovai pasaulinio garso firmų, gaminančių sporto inventorių ir aprangą.

:: www: http://www.sportoprekes.net/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» BICSPORT

:: BICSPORT, BICSPORTAS, BIC, vandens sporto prekės, valtys, baidarės, kajakai, burlentės, banglentės, serfingai, jachtos

:: www: http://www.bicsportas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Maisto papildai sportui

:: Maisto papildai sportui 30% pigiau. Papildai bcaa, amino rugstys, kreatinas, glutaminas, proteinas, vitaminai, sanariu apsauga, reibalu deginimas. Maisto papildai pigiau nei kitur.

:: www: http://www.papildaiplius.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Ledo ritulio apranga

:: Ledo ritulio apranga

:: www: http://www.ledoritulys.weebly.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Snieglentes.eu

:: Elektroninė parduotuvė, kurioje rasite naujų ir naudotų snieglenčių ,slidžių, apkaustų , batu ir kitų ekstremalaus sporto prekių.

:: www: http://www.snieglentes.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Efekto - prekes aktyviam laisvalaikiui

:: Efekto prekes aktyviam laisvalaikiui ir ekstremaliam sportui

:: www: http://www.efekto.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto prekių internetinė parduotuvė moterims

:: Girls Fitness - pirmoji internetinė sporto prekių parduotuvė skirta tik moterims Mūsų misija: aprūpinti moteris kokybiškomis,stilingomis sporto prekėmis. Mūsų vizija: praplėsti sportuojančių moterų ratą, tiekiant aukščiausios kokybės sporto prekes ir inventorių.

:: www: http://www.girlsfitness.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» FEN Maisto papildai sportui ir sveikatai

:: Fitness Elite Nutrition www.fen.lt elektroninėje parduotuvėje neprekiaujama tai kas pigu, mes prekiaujame tik tai kas tikrai kokybiška! Internetinėje parduotuvėje www.fen.lt prekiaujama maisto papildais sportuojantiems, aktyviai gyvenantiems, bei savo sveikata besirūpinantiems žmonėms. Mes nesiekiame turėti žemiausias papildų kainas Lietuvoje, mes siekiame pateikti klientams tik kokybiškiausius produktus.

:: www: http://www.fen.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» papildai profesionaliam sportui

:: Tai puslapis profesionaliems sporto mėgėjams. Šioje svetainėje galima rasti: LIPO RUSH, HYPER PUMP, MUSCULE TEST, PCT MONSTER, LIVER SHIELD, HGH MONSTER gamintojų papildus profesionaliam sportui.

:: www: http://www.burneikasports.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tavo sportas

:: Spporto prekės, sporto apranga, sporto bateliai, sporto inventorius, inversijos stalai, maistas sportuojantiems, inversijos terapija, dviračių remontas

:: www: http://www.tavo-sportas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Maisto papildai sportui pigiau

:: Taikomos nuolaidos visiems maisto papildams. Didelis pasirinkimas vienoje vietoje. Rasite kas jums reikalinga, jei nežinote ką pasirinkti, profesionalūs konsultantai padės išsirinkti

:: www: http://www.papildaipigiau.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tavo sportas - sportui, sveikatai, laisvalaikiui

:: Sporto prekės, sportinė apranga, sporto inventorius, inversiniai stalai, inversijos terapija ir kita sporto atributika.

:: www: http://www.tavo-sportas.lt/lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto prekės

:: Internetinė sporto prekių parduotuvė Lietuvoje. Gera kokybė žema kaina. Treniruokiai, hanteliai, kamuoliai, stalo teniso stalai, raketės ir kitos sporto prekės

:: www: http://www.vs-sport.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Geriausia sporto prekių ir invertoriaus parduotuvė Lietuvoje

:: Internetinė sporto prekių ir inventoriaus parduotuvė,kurioje geriausių gamintojų prekės - geriausiomis kainomis!

:: www: http://www.sportineapranga.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» sporto ir turizmo prekės

:: Riedučiai,riedlentės,palapinės,miegmaišiai,kuprinės ir nardymo įranga. Inventoriaus nuoma ir pardavimas, nemokamos profesionalų konsultacijos ir treniruotės,renginiai.

:: www: http://www.sportvision.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto prekės internetu

:: UAB „Sportturas“ užsiima sporto, turizmo ir laisvalaikio prekių didmenine, bei mažmenine prekyba. Komplektuojame sporto įrangą įvairioms sporto organizacijoms bei mokymo įstaigoms. Bendraujame su didžiausiais Europos sporto inventoriaus tiekėjais.

:: www: http://www.sportturas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Siaurietisko Ejimo Lazdos.lt

:: Šiaurietiško ėjimo lazdos, reguliuojamo ilgio ir su Anti Shock sistemomis. Lazdos yra su vidiniu arba su išoriniu užraktu, taip pat vaikščiojimo lazdos su kamštinėmis ir su plastikinėmis rankenomis, todėl kiekvienas ras sau tinkamas.

:: www: http://www.siaurietiskoejimolazdos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» TennisOutlet - TENISO prekių išparduotuvė

:: TENNISOUTLET tai BABOLAT teniso prekių išparduotuvė, kurioje kiekvienas rasite tai ko ieškojote. TENNISOUTLET atstovauja garsius Europos gamintojus, turinčius ilgametę gamybos patirtį. Todėl galime patiekti patikimus ir aukštos kokybės gaminius.

:: www: http://www.tennisoutlet.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sportolinija

:: SportoLinija.lt - elektroninė sportinės aprangos ir avalynės parduotuvė. Prekiaujame tik originaliais ir kokybiškais sporto ir laisvalaikio rūbais bei bateliais. Produkcija užsakome iš oficialių gamintojų atstovų Lietuvoje. Parduotuvėje galite rasti Nike, Adidas, Spalding, Legea ir kitų firmų drabužių bei batų skirtų sportinei veiklai. Prekes pristatome į visus Lietuvos miestus.

:: www: http://sportolinija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB "Krepšininkams"

:: Specializuotoje krepšinio prekių parduotuvėje "Krepsininkas.net" rasite didelį pasirinkimą krepšinio batelių, kamuolių, aprangų, aksesuarų, inventoriaus bei kitų prekių, kurios yra aktualios tiek pradedančiajam, tiek ir profesionaliam krepšininkui.

:: www: http://www.krepsininkas.net/parduotuve

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto prekės internetu

:: Sporto ir laisvalaikio prekes internetu

:: www: http://www.sporter.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Fityou

:: Papildai, treniruočių programos

:: www: http://fityou.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Maisto papildai sportui

:: asportas.lt – naudingų straipsnių portalas apie maisto papildus, mitybą, sportą bei sveiką gyvenseną.

:: www: http://asportas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Paplūdimio teniso raketės ir kita įranga

:: Paplūdimio teniso raketės mėgėjams, šeimos laisvalaikiui ir profesionaliai žaidžiantiems. Paplūdimio tenisas – sporto šaka, turinti teniso, paplūdimio tinklinio ir bandmintono elementų, tinkama bet kokiai amžiaus grupei ir sparčiai populiarėjanti Lietuvoje. Siūlome įsigyti TURQUOISE (IT) ir DROP SHOT (ES) inventorių. Aplankykite naują el. parduotuvę, kurioje nuolat papildomas prekių asortimentas.

:: www: http://www.papludimio-tenisas.lt/lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Padelio teniso raketės, kita įranga padeliui

:: Padelio teniso raketės mėgėjams, šeimos laisvalaikiui ir profesionaliai žaidžiantiems. Drop Shot yra aukštos kokybės sporto prekių prekinis ženklas. Lyderis padelio teniso rinkoje. Siūlo geriausią kokybę ir dizainą, siekia, kad technologijos ir mada žengtų greta. Naudojamos geriausios medžiagos, siekiant pagerinti žaidimines savybes ir patogiausia tekstilė iš lengvų pluoštų, teikiančių didžiausią komfortą. Aplankykite naują el. parduotuvę www.padeliotenisas.lt

:: www: http://www.padeliotenisas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» BALTLOKIS Bokso Apranga

:: Norite pradėti sportuoti ir pasirinkote bokso sporto šaką? Jūms reikia įsigyti ir reikiamą bokso inventorių, kuris jums padės siekti geriausių rezultatų. BALTLOKIS siūlo išskirtinai aukštos kokybės, subtilaus ir išskirtinio dizaino bokso prekės . Treniruotėse neapsieisite be bokso pirštinių. BALTLOKIS bokso pirštinės teisingoms ir veiksmingoms treniruotėms. Pagamintos iš aukštos kokybės odos plataus ir lenkto dizaino pirštinės užtikrins efektyvumą, ilgaamžiškumą ir plaštakos apsaugą. Lengvos pirštinės leidžia lengvai judėti, todėl Jūs galite sutelkti dėmesį į savo kovos veiksmus, judesius. Bokso maišas „BALTLOKIS“ pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų kurios garantuoja ilgaamžiškumą . Sukurtas atlaikyti net sunkiausias treniruotes. Skirtas treniruoti gerą laikyseną, smūgių ir spyrių techniką. Jis tinka boksui, kick-boksui ir kitoms kovinėms sporto šakoms. Tinka sportininkams profesionalams ir sportininkams mėgėjams. Taip pat galime pasiūlyti bokso bintai, kurie apsaugo sportininkų rankas nuo traumų. Elastinga medžiaga sugeria drėgmę, padeda sušvelninti smūgius. Galime pasiūlyti ir labiausiai paplitusią apsaugą kontaktiniame sporte – bokso kapą. Kapa uždėta ant dantų sudaro vientisą bloką, smūgio jėga paskirstoma per didelį kapos plotą, puikiai amortizuoja smūgį. Sportinės kapos taip pat padeda tinkamai sučiaupti ir į taisyklingą padėtį pastatyti žandikaulį. Netaisyklinga žandikaulio padėtis turi įtakos sportininko ištvermei, reakcijai, smūgio stiprumui. Žinoma kiekvienas sportininkas neapsieina ir be sportinės aprangos. Siūlome įsigyti sportinius marškinėlius, šortus ir žinoma stilingus krepšius, kuriuose galėsite sutalpinti visą bokso inventorių ir keliauti ir sporto sale, kur jūsų laukia nauja treniruotė, kurioje pasieksite puikiausių rezultatų. BALTLOKIS – geriausias pasirinkimas mėgėjams ir profesionalams, siekantiems geriasių rezultatų!

:: www: http://www.baltlokis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Padelio teniso raketės, aksesuarai ir apranga

:: Padelio teniso raketės, apranga, aksesuarai: kamuoliukai, rakečių priedai, gripų juostos, juostos rakečių galvos apsaugai. Padelio teniso krepšiai, kuprinės raketėms.

:: www: http://www.padeliotenisas.lt/lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Papildai sportui | Maisto papildai | Sporto prekės | Įranga

:: Maisto papildai sportui, įranga ir kitos sporto prekės internetu žemomis kainomis. Garantuojame aukščiausią prekių kokybę iš populiariausių prekinių ženklų visame pasaulyje.

:: www: http://https://www.perfectbody.lt

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Maisto papildai

:: Maisto papildų parduotuvė. Platus asortimentas sportuojantiems.

:: www: http://https://www.ponasbicepsas.lt

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto inventorius internetu Synkarb Global

:: SYNKARB Global – tai jauna, veržli ir konkurencinga kompanija, užsiimanti sporto inventoriaus gamyba, surinkimu ir pardavimu. Mūsų tikslas – pateisinti sportininkų lūkesčius, tad SYNKARB sporto inventorius yra aukščiausios kokybės bei parduodamas geriausiomis kainomis.

:: www: http://www.synkarb.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» LIKEBIKE.LT | vienaračiai, elektriniai paspirtukai

:: Platus vienaračių, elektrinių paspirtukų, riedžių ir dviračių asortimentas geromis kainomis. Pristatymas visoje Lietuvoje. Vaikams, suaugusiems ir jaunimui! Vienaračiai, riedžiai internetu pigiau!

:: www: http://https://www.likebike.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai