» Markus ir K° Steaks & Drinks Steakhouse restoranas Vilniuje

:: Jei ieškote idealios vietos susitikti tete-a-tete , M. Antokolskio gatvėje rasite jau antrą dešimtmetį gyvuojantį restoraną Markus ir K°. Restoranas įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, netoli Rotušės aikštės, tačiau toliau nuo miesto šurmulio. Restorano salėje gali susėsti apie 40 svečių, o rūsyje dar yra šešių ir šešiolikos vietų salės. Vienoje jų – akvariumas su piranijomis.

:: www: http://www.markusirko.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» city cafe

:: city cafe

:: www: http://city-cafe.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Maisto pristatymas

:: Maistas istaigu darbuotojams, nemokamas pristatymas Vilniuje, palankios kainos. www.arunovaises.lt

:: www: http://www.arunovaises.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kauno pica

:: Kaunopica.lt - informacinis portalas.

:: www: http://www.kaunopica.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Medinė pastogė

:: Lietuviškų patiekalų restoranas „Medinė pastogė“ Šiauliuose, prekybos centre Bruklinas.

:: www: http://www.medinepastoge.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Renginių organizavimas

:: Renginių organizavimo paslaugos. Renginių organizavimas Vilniuje. Renginių organizatoriai Vilniuje. Renginių organizavimas.

:: www: http://www.renginiuorganizatoriai.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Maisto pristatymas į namus

:: Informacinė svetainė

:: www: http://www.maistovezimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kavinė RETRO

:: Kavinė „Retro“ – ideali vieta įmonių organizuojamiems renginiams, banketams, furšetams, vestuvėms, krikštynoms, gedulingiems pietums bei kitoms progoms. Kiekvienai progai sudaromas individualus valgiaraštis, sukuriama pageidaujama atmosfera, papuošiamas stalas. Galime paruošti ir pristatyti maistą į Jūsų pageidaujamą rengiamos šventės vietą. Jūsų patogumui organizuojame aptarnavimą, bei visas šventei reikalingas priemones (staltieses, įrankius, indus).

:: www: http://www.maistassventei.lt/kavine-retro.html

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Uzbeku kavine "MAHALLA"

:: Keletas žodžių apie Uzbekų virtuvę. Šita virtuvė orientuota tiems kas labai mėgsta mėsą: jautieną ir avieną. Maistas labai sotus ir šiltas, dėlto labai mėgstamas vyrų ir tai leidžia jiems išlikti tikrais Vyrais. Mūsų virtuvės šefai yra gimę ir augę Uzbekistane, pagrindiniame meniu siūlo tradicinius patiekalus iš uzbekiškos virtuves, salotų meniu Jus rasite įžymiąsias "Ačuk-čučuk" ir keletas šiuo metu populiariausių salotų Uzbekistane. Plovas gaminamas "kazane", šašlykai kepami ant šašlykinės ir patiekiami sumauti ant iešmų, mėsa ir svogūnai Mantai ir Samsa pjaustomi rankomis, čeburekai patiekiami karšti, visą maistą stengiamės gaminti kaip priklauso Uzbekų virtuvei.

:: www: http://www.mahalla.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Noriunoriunoriu.lt

:: Inovatyvi ir didžiausią asortimentą turinti viešbučių ir laisvalaikio paslaugų išpardavimo platforma.

:: www: http://www.noriunoriunoriu.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» lankykis.lt

:: Lankykis.lt tai internetinė svetainė, kurioje gali patalpinti savo skelbimą, susijusi su pramogomis, sodybomis, teatru, koncertais, kavinėmis ir kt. Įdėk skelbimą ir būk matomas. Taip pat gali iš skelbimų įvairovės išsirinkti sau pramogą. Tu visada laukiamas www.lankykis.lt

:: www: http://www.lankykis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Geri Valgiai.lt

:: Gerivalgiai.lt - specializuotas grupinio apsipirkimo portalas. Ypatingos nuolaidos kavinėse, baruose ir restoranuose. Išskirtinių pasiūlymų ir akcijų portalas ypatingas tuo, jog yra skirtas tik maistui. Gerivalgiai.lt - kol kas vienintelis portalas Lietuvoje, apjunges kavinių, restoranų, barų ir kitų maitinimo įstaigų pasiūlymus vienoje vietoje.

:: www: http://www.gerivalgiai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Aitvaras – banketai, pobūviai, vakarai, pirtis, baseinas, salės rezervavimas, renginiai, muzika, verslo pietūs, furšetai

:: Užeigoje "Aitvaras" nestinga įvairiausių pramogų. Savaitgaliais mūsų 200 talpinančioje, penkių salių užeigoje "Aitvaras" vyksta koncertai, svečiai gali ir stipriau pasivaišinti, paragauti gėrimų, kolegų apsuptyje sutikti savo asmeninę šventę, gimtadienį, jubiliejų. Atskirose salėse organizuokite privačius draugų vakarus, prisijunkite pašėlti šokių aikštelėje. Muzikos vakarai, žvaigždžių vakarai. Pageidaujant paruošime Jūsų vakarui pirtį, baseiną. Galite užsakyti visą "Aitvaro" aplinką vestuvėms ar kitoms šventėms. Atskirų salių rezervavimas. Akcija – taikomos nuolaidos banketams. http://www.aitvaras.lt/ http://www.aitvare.info/ Aitvaras - yra itin gražioje Kauno vietoje, ramioje gatvelėje, apsuptoje medžių. Čia būnant atrodo, jog iš miesto pavyko ištrūkti į gamtą. Lietuviškas virtuvės tradicijas puoselėjančią užeigą "Aitvaras" daugelis žino kaip užeigą, kurioje po vienu stogu gali rasti viską - barą, banketines sales, šokių salę, lauko terasą, pirtį, baseiną, ištobulintą meniu, bei malonų aptarnavimą. Puikus aptarnavimas, viskas ko reikia, geros kainos. Taikomos nuolaidos, teiraukitės. Atskirais atvejais sutartinės. Užeigos "Aitvaras" adresas – A. ir J. Gravrogkų g. 8, Kaunas. Tel.: 8 618 82200

:: www: http://www.aitvare.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Geriausių piceriju topas - Visos Lietuvos Picerijos vienoje

:: Geriausių piceriju topas - Visos Lietuvos Picerijos vienoje vietoje darbo skelbimai - receptai - Top Lietuvos pica

:: www: http://www.pizzapizza.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Žvejo sapnas

:: Nustebinkite savo svečius įdomia pramoga- žvejyba ir linksmu vakaru. Rengiame įvairius pasilinksminimus: Banketus, jubiliejus, gimtadienius,vestuves, firmų pobūvius. Siūlome maistą išsinešimui. Neturintiems laiko gaminti namuose ,puiki išeitis užsisakyti maistą išsinešimui įvairioms šventėms.

:: www: http://zvejosapnas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Egliana maitinimo paslaugos

:: Banketų organizavimas ir aptarnavimas, maistas pagal užsakymą, banketų salės nuoma, vieno kąsnio sumuštiniai, gedulingi pietūs.

:: www: http://www.egliana-maitinimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Svetainė pušynas

:: Svetainė pušynas kviečia jus apsilankyti ir paragauti nuostabių lietuviškų ir europietiškų patiekalų, taip pat mes surengsime, bet kokią jūsų šventę.

:: www: http://www.svetainepusynas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Senjorų užeiga

:: Restoranas "Senjorų užeiga" kviečia lankytojus apsilankyti naujame restorane Pramonės pr.15 Kaune. Visada skanūs patiekalai, savaitgaliais groja gyva muzika. Organizuojame banketus, furšetus, gedulingus pietus.

:: www: http://www.senjoruuzeiga.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Picerija Kaune - "Picukė"

:: Maisto užsakymas į namus - sočios, didelės ir nebrangios picos. Platus pasirinkimas, greitas aptarnaviams.

:: www: http://www.picuke.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Savas kampas

:: Vynoteka naujasis restoranas –vyninė „Savas kampas“, puiki nauja vieta vyno mėgėjams. Ši vyninė Vilniuje puiki tuom, kad joje galite rasti didžiulį asortimentą vynų, šampanų, taip pat netradicinio alaus, bei stipriųjų gėrimų gurmanams. Šios vyninės išskirtinumas tas, kad kainos tokios pat, kaip ir specializuotose Vynotekos parduotuvėse.

:: www: http://www.savaskampas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Bistro24 - visą parą vekianti kavinė Vilniuje

:: Pačioje sostinės širdyje – Senamestyje, netoli autobusų stoties – įsikūrusi, visą parą veikianti kavinė “Bistro24“, dvelkia jaukia aplinka, ilgaamže klasika ir savitumu. Atvėrus duris pasitinka jauki ir neįpareigojanti aplinka, įvairūs užkandžiai bei malonus ir profesionalus personalas. Taip pat Jus pradžiugins ir maloniai nustebins puikus bei platus maisto asortimentas.

:: www: http://bistro24.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB ,,Kur Lt‘‘

:: KUR.LT – web projektas, kuriame išsamiai pateikiama informacija apie visus šalyje vykstančius renginius, maitinimo įstaigas, kultūros renginius, jų vietas bei pramogas.

:: www: http://kur.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Picos į namus Kaune

:: Picerija "Pepper pizza" įsikūrusi Kaune, Petrašiūnuose labai geromis kainomis prekiauja didelėmis skaniomis picomis, salotomis, sumuštiniais. Į namus pristatomi ir gėrimai.

:: www: http://www.pepperpizza.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Picerija Kaune - "Picera"

:: Picerija Kaune "Picera" - kepa skanias picas. Picos pristatomos į namus. Didelis picų pasirinkimas. Picas galite susikurti ir patys. Didelis pasirinkimas ir ypatingai geras picų skonis.

:: www: http://www.picerijakaune.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vyno baras

:: Achtung Baby!!!!! – vyno baras arba kur kas daugiau. Tai – vyno degustacijos, alaus ragautuvės, ieškojimai ir pažinimai, bandymai virtuvėje. Vakarėliai ir pokalbiai iki ryto. Tai platus vyno pasirinkimas, putojančio vyno ir šampano asortimentas. Lietuvių ūkininkų ir klasikiniai itališki, ispaniški, prancūziški sūriai. Virtuvėje ruošiame lietuviškus produktus ir šį tą pagal viduržemio jūros tradicijas. Organzuojame teminius gastronominius vakarėlius. Penktadieniais, o kartais ir šeštadieniais turime šviežių austrių, tiekiame jas su įvairiais pagardais (svogūnais ir actu, čili pomidorais, tabasco, mango ir kt.) arba užkeptas. Uždaras kiemelis vasaros sezono metu. Mus rasite Klaipėdos senamiestyje, Didžioji Vandens g.2/Aukštoji, Klaipėda. Įėjimas iš Aukštosios g. (šalia Parodų rūmų). Daugiau informacijos teiraukitės telefonu nr. 8 69990028, 8 67020650, 8 60800600. Facebook’e: https://www.facebook.com/achtungbaby.lt/ www.achtungbaby.lt

:: www: http://www.achtungbaby.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kavos ir arbatos prenumerata į namus

:: Kavos bei arbatos prenumerata į namus! Užsiprenumeravus jūsų mėgstamą kavą ar arbatą ją gausite kiekvieno mėnesio pirmąją savaitę tiesiai į namus!

:: www: http://vrum.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai