» Eurodiena.lt - Eurovizijos konkursų dienoraštis

:: Eurovizijos konkursų dienoraštis. Eurovizijos Dainų konkursas, Vaiku Eurovizija, Šokių Eurovizija.

:: www: http://eurodiena.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Svarbiausi nemokami renginiai Lietuvoje, geriausios laisvalaikio praleidimo vietos

:: Svarbiausi nemokami kultūriniai renginiai Lietuvoje, Vilniuje, geriausios laisvalaikio praleidimo idėjos.

:: www: http://www.nemiegok.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Linksmadieniai.lt

:: Čia Jūs rasite daug įvairių pasiūlymų kaip linksmai ir šauniai atšvęsti gimtadienį, jubiliejų, vestuves, įmonės renginį. Taip pat vestuvių ir visų kitų renginių organizavimas pagal individualius užsakymus draugiškomis kainomis.

:: www: http://www.linksmadieniai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kas? Kur? Kada? - Tavo renginių kalendorius

:: Lietuvoje vykstančių renginių kalendorius: auto ir moto sportas , klubai , vakarėliai, parodos , koncertai, ir kiti įvairiausi renginiai.

:: www: http://renginiai.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» FESTIVAL.LT - informacija apie festivalius Lietuvoje

:: FESTIVAL.LT - informacija apie Lietuvoje vykstančius festivalius, apžvalgos, patarimai, pasiūlymai.

:: www: http://festival.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Renginių organizavimas

:: Masinių, laisvalaikio, verslo ir privačių renginių organizavimas ir vedimas, konferencijos, seminarai, laisvalaikio ir pramoginiai renginiai, asmeninės šventės - gimtadieniai, bernvakariai, mergvakariai, reprezentacijos, vakarėliai įmonėms ir organizacijoms, scenarijai šventėms.

:: www: http://www.aisim.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kalėdų sostinė

:: KALĖDŲ SOSTINĖ – tai vieta, kurioje viskas alsuoja Kalėdine dvasia. Kiekvienas svečias čia gali pajausti kalėdinių eglučių kvapą, šviežiai keptų cinamoninių sausainukų kvapą bei skonį, karšto šokolado puodelis akimirksniu atsidurs Jūsų rankose, o aplink besidarbuojantys nykštukai, snieguolės ir išdykę zuikučiai privers suabejoti – pasaka tai, ar realybė?!

:: www: http://www.kaledusostine.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kauno menininkų namai

:: Kauno menininkų namai – kultūros erdvė, kurioje menininkai gali įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus.

:: www: http://www.kmn.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» TALL SHIPS REGATTA 2011

:: Rugpjūčio 18 – 21 dienomis Klaipėdoje vyks vienas įspūdingiausių buriavimo renginių Baltijos jūroje – „The Culture 2011 Tall Ships Regata“. Po sėkmingo renginio „The Tall Ships Races 2009“ Klaipėda 2011 metais vėl rengiasi priimti burių laivyną.

:: www: http://www.tallships.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Renginiai Vilniuje, koncertai Vilniuje

:: Informacija apie renginius Vilniuje, parodų, koncertų aprašymai, vakarėliai, klubai, edukaciniai renginiai, spektakliai, renginiai vaikams.

:: www: http://www.renginiaivilniuje.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Geriausi kalėdiniai renginiai visai šeimai

:: Šį gruodį visų Lietuvos šeimų laukia net du stulbinantys šou – didžiuosiuose šalies miestuose karaliaus cirko artistai iš Kinijos ir pasaka „Smaragdo miesto burtininkas“ ant ledo meistrai iš Sankt Peterburgo, Rusijos. Realybe virstanti tolimų Rytų legenda ir iš pat vaikystės žinoma graži pasaka pripildys širdis pamažu artėjančio Kalėdų džiaugsmo.

:: www: http://www.kaledos2011.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kultūros ir meno projektų asociacija "G&T Promotion".

:: Rengiame įvairius tarptautinius kultūros ir meno projektus Lietuvoje ir užsienyje. Asociacija turi savo atstovybes Didžiojoje Britanijoje, Danijoje, Rusijoje, Kanadoje, Baltarusijoje, Lenkijoje ir Ispanijoje.

:: www: http://www.gtp.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Koncai.lt

:: Naujausia informacija apie koncertus Lietuvoje. Festivaliai, renginiai.

:: www: http://www.koncai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» ReKūrai - renginių organizavimo specialistai

:: „ReKūrai" - renginių organizavimo ir komunikacijos paslaugų agentūra, kurioje dirba savo srities ekspertai. Agentūra teikiar aukšto lygio konferencijų, mokymų, renginių organizavimo ir komunikacijos bei prodiuserių paslaugas.

:: www: http://www.rekurai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Renginiai Lietuvoje

:: Sveiki, kadangi ieškoti informacijos internete užima daug laiko, todėl skubantiems žmonėms siūlome aplankyti mūsų blog\'ą, kuriame visa informacija apie renginius yra vienoje vietoje.

:: www: http://www.lietuva-renginiai.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Benvenuta – renginių ir vestuvių planavimas

:: Renginių, vestuvių planavimas, organizavimas ir vedimas. Renginių ir vestuvių vedėjai, ypatingos bei originalios dovanos jaunavedžiams.

:: www: http://www.benvenuta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vestuvių fotografas

:: Vestuvių fotografo paslaugos - vestuvės, krikštynos, asmeninės fotosesijos, modelių portfolio, portretai, jubiliejai.

:: www: http://www.fotografas.tv/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Renginiu Organizavimas

:: Esame renginių organizatoriai, turintys didelę patirtį pramoginių renginių ir mokymų organizavime. Mes kupini novatoriškų idėjų ir azarto Jūsų šventės sukūrimui. Mūsų tikslas – sukurti nepamirštamą nuotykį, kurio įspūdžiais dar ilgai galėsite dalintis su savo kolegomis ir draugais. Mūsų stiprioji pusė – patirtis, kruopštumas, atsakingumas ir unikalumas. Ypatingai didelį dėmesį skiriame teikiamų paslaugų kokybei. Daug laiko praleidžiame kurdami renginio scenarijų ir jį išbandydami savo „kailiu“, galiausiai pasiūlome pramogas pilnas iššūkių, juoko ir azarto. Renginių kūrėjų komandos vieta, kurioje gimsta unikalios renginių idėjos, simboliškai pavadinta „RENGINIŲ KALVE“. Mes tarsi kalviai, ant priekalo dedame orginalias renginių idėjas ir kaldiname jas tol, kol pasiekiame kūrinį, vertą Jūsų dėmesio.

:: www: http://renginiukalve.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pramogos ir geros emocijos Vilniuje

:: Tikriems vyrams - rimtos pramogos. Atšvęsk bernvakarį ekstremaliai dažasvydyje: Žaidimo metu duosime kaukes (nerasojančios). Visiems dažasvydis su 200 šovinių ir dūmais ir sprogimais.

:: www: http://pramogosvilniuje.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kultūros naujienos, renginiai ir forumas

:: Šiame tinklalapyje - forume pateikiama informacija apie naujausius renginius, parodas, koncertus, spektaklius, kiną. Taip pat įdomūs straipsniai, supažindinama su naujai išleistomis knygomis ir kita literatūra.

:: www: http://www.kulturos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Renginiai Kaune

:: Blogas apie Renginius Kaune

:: www: http://renginiaikaune.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Manomenas.lt

:: Manomenas.lt – internetinis portalas iš meno pasaulio, apie įvairiomis temomis apie įdomiausius kūrėjus, jų idėjas, renginius.

:: www: http://www.manomenas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Renginių organizavimas

:: UAB „Projektų vadybos institutas“ kūrybinė komanda Barrington organizuoja viešus, privačius ir įmonių renginius, užsienio atlikėjų koncertus Lietuvoje ir užsienio šalyse. Užsakvovui pageidaujant, pasirūpiname ne tik vakaro programa, vedėjais ar atlikėjais,bet ir visa būtina technine įranga. UAB „Projektų vadybos institutas“ – profesionali komanda, organizuojanti konferencijas, vidinius-išorinius mokymus, teikianti konsultacijas bei rengianti viešųjų pirkimų konkursams dokumentus, Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektų dokumentaciją ir atliekanti jų įgyvendinimą.

:: www: http://www.barrington.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Flip book animuota knygele

:: Flip book animuota knygelė – tai paprastas ir linksmas būdas nufilmuotą trumpą vaizdą perkelti į knygutę vos per 90 sekundžių. Ji yra standartinės vizitinės kortelės dydžio (5 x 9 cm) ir, greitai verčiant jos puslapius, iš nuotraukų sekos sudarytas vaizdas tarsi atgyja. Mes galime atvažiuoti į jūsų renginį su savo įranga ir nufilmuoti daugybę linksmų trumpų filmukų, kurie jūsų akyse pavirs į animuotas knygeles flip book – puikius suvenyrus renginio svečiams. Flip knygelė pagyvins bet kokį renginį ir užims svečius smagiu gamybos procesu. Pagamintos knygelės yra aptarinėjamos, svečiai susibendrauja ir renginio nuotaika visuomet tampa geresnė.

:: www: http://www.flipknygele.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Fotografo paslaugos Klaipėdoje, Šilutėje. Nebrangiai

:: Fotografo paslaugos Klaipėdoje ir jos apskrityje. Nebrangios vestuvių fotosesijos, krikštynų ar jubiliejų fotografavimas. Taip pat siūlomos asmeninės fotosesijos su makiažu, dėl kainos galima tartis. Daugiau info www.danutefoto.com

:: www: http://www.danutefoto.com/paslaugos/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» SMUIKO MUZIKA, GYVA MUZIKA VESTUVĖMS

:: www.smuikomuzika.lt tai profesionali smuiko muzika, kurią atlieka smuikininkė Vitalija, turinti 5 metų patirtį grojant šventėse, vestuvių ceremonijose ir įmonės vakarėliuose. Gyva muzika – atliekama smuiku ir fonograma arba smuiko ir gitaros duetu, skirta įmonės vakarėliui, jubiliejui ar vestuvių ceremonijai. Smuiko muzika vestuvėms – tai romantiška, jausminga ir subtili muzika, skirta papuošti vestuvių ceremoniją bei šventimą po jos bažyčioje ar cilivinėje santuokoje. Romantiška vakarienė gali būti palydėta jausmingais smuiko garsais.

:: www: http://www.smuikomuzika.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai