» GALIMYBIŲ VYSTYMO CENTRAS

:: Psichologinės konsultacijos (asmeninės, poros, šeimos) bei asmeninio augimo grupės. Raskime išeitis kartu.

:: www: http://gvc.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologinės konsultacijos Kaune

:: Pirmos konsultacijos kaina 30 lt. Kont. 868420453 arba timas.petraitis@gmail.com

:: www: http://www.timas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologinė pagalba reabilitacijoje

:: Ši svetainė yra sukurta besigydantiems Abromiškių reabilitacijos igoninėje ( Elektrėnų sav.) ir jų artimiesiems. Čia surinkti straipsniai, kurie yra naudingi sveikstantiems po sunkių ligų, operacijų, siekiantiems naujai prisitaikyti prie gyvenimo. Taip pat kviečiame susipažinti su psichologinėmis paslaugomis, kurios yra prieinamos ligoninėje.

:: www: http://www.psichologai.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichoterapija Vilniuje

:: Individuali psichoterapija suaugusiems. Kreipkitės, jeigu esate nepatenkinti savo gyvenimu ir santykiais su artimaisiais, jaučiate liūdesį ir nerimą, nuolat išgyvenate stresą, negalite atsikratyti įtampos.

:: www: http://psichoterapija.weebly.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologas

:: psichologas Marius Daugelavicius

:: www: http://www.psichologas.org/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologė Jurga Lago. Konsultacijos ir psichoterapija.

:: Psichologė Jurga Lago teikia individualias psichologines konsultacijas suaugusiems ir paaugliams.

:: www: http://www.egzistencija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gyd. psichiatras med. dr. Vytautas Raškauskas. Nerimo sutrikimų, depresijų gydymas

:: Svetainėje pateikiamas aprašymas kas yra gydytojas psichiatras ir kokius diagnostikos bei gydymo metodus jis naudoja. Aprašyti depresijų, nerimo ir kitų psichikos sutrikimų diagnostikos ir gydymo principai

:: www: http://www.psichiatras.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologė Rita Matulaitienė

:: Psichologė Rita Matulaitienė konsultuoja remdamasi egzistencinės psichologijos pagrindais.

:: www: http://www.psichologe-rita.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologas Kaune

:: Psichologo konsultacijos Kauno mieste suaugusiems ir paaugliams.

:: www: http://www.psichologaskaune.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologas, informacija apie psichologiją.

:: Tinklaraštis apie psichologiją. Nagrinėjamos temos: asmenybės psichologija, biologinė (fiziologinė) psichologija, klinikinė psichologija, kognityvinė psichologija, organizacinė psichologija, populiarioji – praktinė psichologija, priklausomybės, psichologijos istorija, seminarai, mokymai, renginiai, skausmo psichologija, socialinė psichologija

:: www: http://www.psichologas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologai Vilniuje

:: Psichologai vilniuje teikia kvalifikuotą psichologinę pagalbą suaugusiems ir vaikams. Psichologinis konsultavimas internetu

:: www: http://www.psichologai.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Individuali psichologinė pagalba

:: Individualios konsultacijos, koučingo seminarai įmonėms, koučingo mokymai

:: www: http://www.bepatarimu.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Būk blaivus

:: Visi būdai siekti blaivybės yra geri, jei jie tinka žmogui ir netrukdo artimiesiems bei aplinkiniams. Forumas apie alkoholizmą ir jo gydymo būdus.

:: www: http://www.bukblaivus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Laimės, asmeninės laisvės ir sąmoningumo link

:: Jei norite: * geresnių santykių su pačiu savimi * geresnių santykių su kitais * prasmingesnio gyvenimo * mažiau streso ir nerimo ir daugiau atsipalaidavimo Kiekvienam žmogui laimė yra labai asmeniškas dalykas. Tačiau visada įmanoma rasti bendrų taškų. Laimė – tai dvasinis būvis, kuriame žmogus yra atsipalaidavęs, pasitikintis savimi ir besidžiaugiantys savo gyvenimu čia ir dabar. Tai gyvenimas, kai lūkesčiai sutampa su realybe. Savo klientams siūlau netradicines ir neįprastas konsultacijas, padedančias įsiklausyti į tai, ko nori ir ką sako jų vidinis „aš“, suprasti tai, ko jie iš tikro nori.

:: www: http://www.laime.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichoterapija vilniuje

:: Psichologinė pagalba Vilniuje esant priklausomybėms, atsikratant blogų įpročių, mažinant nerimo jausmą, jei jaučiatės vienišas, kilus mintims apie savižudybę…

:: www: http://laimakonsultuoja.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologas

:: Psichologinė pagalba. Suaugusiųjų ir vaikų psichologinis konsultavimas. Profesionalūs ir darbo patirtį turintys psichologai. Psichologiniai mokymai ir seminarai. VŠĮ "Šeimos menas" .Telefonas: +370 5 2758891. Mobilusis telefonas: +370 659 13 745.

:: www: http://seimosmenas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» psichologas Giedrius Slaminskas

:: Vilniaus centre teikiu individualias psichologines konsultacijas suaugusiems. Taip pat vedu psichoterapines grupes. Tinkamo psichologo radimas yra svarbus žingsnis siekiant susigrąžinti asmeninę jėgą ir ryšį su savo gyvenimu – tokiu, kokį norime gyventi. Tai pradžia terapijos, kurios metu gilindami savęs supratimą ir priėmimą, keliaujame gijimo ir asmeninio augimo link. Kviečiu susitikti pasikalbėti su manimi saugioje, konfidencialioje, nevertinančioje atmosferoje. Už pirmąjį susitikimą mokėti nereikia. Jo metu galėsime susipažinti ir aptarti bendro darbo lūkesčius bei pagalbos galimybes.

:: www: http://www.slaminskas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pasitikėjimas savimi, laimė ir meilė

:: Visavertį pasitikėjimą turime visi, jis mums priklauso prigimtine teise. Niekas jo iš mūsų negali atimti, nebent užgožti, kaip vešlus medis užstoja saulę. Tada suvokiame, kad kažkas čia ne taip. Pažiūrėkim į mažą vaiką ir net nustebsim, koks šis jaunas žmogus yra žaismingas, nuoširdus, linksmas, sąžiningas ir greitas. Jis gali juoktis netgi iš oro. Vaikystėje mes jautėmės ir buvom savimi, drąsiai žiūrėjom į pasaulį ir naujus išbandymus, nebijojom gyventi.

:: www: http://www.pasitikiusavimi.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologė Birutė Kazlauskienė

:: Kartais galvoje atsiranda sumaištis, susiduriame su įvairias sunkumais. Šiuolaikinėje visuomenėje dažnai žmogus taip įsisuka į darbų laviną, jog nebeskiria laiko sustoti ir pamąstyti, kas vyksta su juo ir kas vyksta aplinkui. Siekiu padėti žmonėms aiškiau susidėlioti mintis, labiau pažinti save, atrasti stipriąsias savo vietas, ieškoti galimų sprendimų. Tikiu, kad visi galime atsirasti vilties judėti į priekį ir išgyventi sunkiausias gyvenimo patirtis. Kai per sunku vienam, svarbu pasiremti į kita bent jau trumpam, kad būtų galima sustiprėti ir jau stipriam, pasitikinčiam eiti gyvenimo keliu. Nedvejok, drąsiai kreipkis ir pasirūpink savimi. Konsultacijos paprastai vyksta vieną kartą per savaitę ir trunka 50 minučių.

:: www: http://www.psichologokonsultacija.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Logopedo kabinetas Vilniuje

:: Kalbos Spalvos - pagalbos vaikui kabinetas, kurio duris planuojama atverti Vilniuje, Pilaitės mikrorajone. Jame bus teikiamos logopedo, spec. pedagogo, taip pat ir vaikų psichologo paslaugos.

:: www: http://www.kalbosspalvos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologė-psichoterapeutė Asta Laurinavičienė

:: Profesionali psichologinė pagalba. Privačios psichologo-psicoterapeuto konsultacijos Vilniuje

:: www: http://www.psichologasuzupio7.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tavo laimės ir sėkmės pagrindas tai - Tavo mintys ir jausmai

:: TAVO PASAULIS – tai VEIDRODIS, rodantis Tavo Įsitikinimus, Tavo Mintis ir Tavo Jausmus apie jį. Nebandyk pakeisti pasaulio - neįmanoma pakeisti ATSPINDŽIO... Pakeisk savo mintis, jausmus ir įsitikinimus, tada... TAVO PASAULIS PASIKEIS PATS:-) IR PASIBAIGS: Panikos Griaustinis... Baimės Tamsa... Nerimo Adatos... Liūdesio Jūra... Pykčio Ugnis...Neapykantos Lava... Beviltiškumo Bedugnė... Vienišumo Šalta Ranka... Visą tai TU GALI PAKEISTI!!!

:: www: http://www.mintys-ir-jausmai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Psichologinės konsultacijos Klaipėdoje

:: Psichologė Vitalija Rumšienė teikia individualias psichologines konsultacijas (asmeninės, poros, šeimos), organizuojami grupiniai užsiėmimai.

:: www: http://psichologastau.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai