» Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas.

:: Bėdų turgus – TV laida, labdaros ir paramos fondas padedantis surinkti pinigų vargstantiems žmonėms. Fondui vadovauja ir TV laidą veda Edita Mildažytė

:: www: http://www.beduturgus.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gera daryti gera, lengva ir paprasta....

:: Dalyvauk atviroje bendruomenėje,sumažink vartojimą ir išlaidas... DRAUGE SUNKMETIS BUS LENGVESNIS...

:: www: http://www.forumas-parama.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» VšĮ. Socialinės atsakomybės projektai

:: Įstaigos tikslas - padėti socialiai jautrioms grupėms (jaunimui, pagyvenusiems žmonėms, neįgaliesiems ir kt.) atsiskleisti kultūrinėje ir socialinėje erdvėje, padėti atrasti vietą modernėjančiame ir virtualiame pasaulyje. Skatinti naujų technologijų ir mokslo naujovių diegimą realizuojant socialiai pažeidžiamų grupių kultūrinių, socialinių ir švietimo poreikių tenkinimą.

:: www: http://www.socialineatsakomybe.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Parama

:: Parama ir labdara vaikams. Fondo parama kuriame vaikų ateitį, siekiama užtikrinti sveikatos būklę atitinkančias sąlygas, ugdyti vaikų asmenybę bei gebėjimus, surasti būdų išreikšti save, mokytųsi pasitikėti savimi, pozityviai vertintų savo galimybes.

:: www: http://www.rgfondas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dovanos

:: Dovanokim.lt projektu, mes norime pasiekti, kad dovanojimas taptų kasdieniu įpročiu. Išugdykime save ne kaupti ir ne išmesti nereikalingų daiktų, o dovanoti juos kitiems. Mūsų portale rasite įvairių dovanų, galėsite bendrauti su kitais portalo nariais, rašyti blog`us apie dovanas bei viską kas su jomis susiję, dėkoti nariams už jų gerumą, o taip pat dalyvauti įvairiuose įmonių rengiamuose konkursuose ir laimėti naudingų prizų.

:: www: http://www.dovanokim.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Labdaros ir Paramos fondas Romdon

:: Romdon – labdaros ir paramos fondas rūpinantis vaikais, suaugusiais, neįgaliaisiais, našlaičiais, ligoniais, daugiavaikėmis šeimomis, pensininkais ir kitais asmenimis, kuriems psichologinės paramos bei materialinės pagalbos reikia labiausiai.

:: www: http://romdon.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Paramos fondas „Eurovy“

:: Fondas ieško privačių rėmėjų ir gautą paramą teikia Lietuvos atstovams į Euroviziją tinkamai pasiruošti ir pasirodyti Eurovizijos dainų konkursuose užsienyje

:: www: http://www.eurovy.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai