» Šveicarų Baltųjų ir Rytų Europos aviganių veislynas Pamario Vilkė

:: Šveicarų Baltųjų ir Rytų Europos aviganių veislynas Pamario Vilkė. Šunų veisimas, priežiūrą, dresavimas. Dalyvavimas parodose, pergalės ir visą kitą puslapyje.

:: www: http://aviganis.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dietos, Kaip numesti svorio

:: Dietos, treniruotės padedančios atsikratyti nereikalingų kilogramų.

:: www: http://kaip-numesti-svorio.org/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Rockets.lt Tai tinklapis apie raketų modeliavimą

:: [url]www.Rockets.lt[/url] - Tai tinklapis apie raketų modeliavimą, variklių gamybą, skaičiavimus. Prisimenant senąjį rocket.xz kurio gaila nebėra, sumaniau atkurį jį, bet jau kitokiu adresu. [b]Raketų modeliavimas[/b]- Tai techninė sporto šaka atsiradusi 20amžiuje JAV. Lietuvoje didžiuosiuose miestuose galima rasti šios srities atitinkamus burelius beto, Lietuvoje vyksta Raketų modeliuotojų varžybos. [b]Raketų panaudojimai:[/b] Mane visa laiką žavėjo kameros pritvirtintos prie raketų ir iš kamerų gauti vaizdai. Galimybė panaudoti informaciją šios srities bureliuose. Bei pagerinti savo išsilavinimą :) [b]Tinklapyje rasite:[/b] *Kaip pasigaminti raketos modelį *Informacijos apie raketinius variklius *Su daug informacijos forumą *Kitų narių parodas (foto, video) *Bei informaciją apie skaičiavimus Tinklapis nuolat pildomas, bei plečiamas. [b][u]Tikimės, kad apie tai pasidalinsite su savo draugais :)[/u][/b]

:: www: http://Rockets.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto lažybų forumas

:: Forumas skirtas tam, kad būtų kur diskutuoti apie sportą, dalintis statymais, sulaukti kitų žmonių nuomonių apie statymus, suteikti informaciją naujokams statymų srityje

:: www: http://www.lazybos.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sveikatingumo gidas

:: Tinklalapis apie sveikatą. Patarimai kaip numesti ar priaugti svorio. Viskas apie jogą ir meditaciją. Treniruočių programos sporto salėje.

:: www: http://www.sveikatingumosgidas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sportinės žūklės klubas "ŽVEJONYS"

:: “Žvejonys” – vienas seniausių Lietuvos Respublikos sportinės žūklės klubų, įkurtas 2000 – aisiais metais, turintis ir respublikinių ir tarptautinių varžybų patirties. Tai vienintelis sportinės žūklės klubas vaikams Lietuvos Respublikoje.

:: www: http://https://zvejonys.lt

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Šilalės sporto mokykla

:: Šilalės rajono vaikų ir jaunių sporto mokykla įsteigta 1970 m. rugsėjo 1 d. Mokykloje buvo įsteigtos dvi sporto šakos: lengvoji atletika ir stalo tenisas. Pirmieji mokyklos treneriai dirbę su sportininkais buvo Birutė Lengvenienė, Eugenijus Ivanauskas, Povilas Jurgaitis ir Rolandas Baublys. 1983 m. atsirado rankinio, 1991 m. – krepšinio, 1995 m. – futbolo ir dviračių sporto, 1999 m. – sunkiosios atletikos grupės.

:: www: http://https://www.silalessportomokykla.lt

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai