Nemokami skelbimai
Linksmas Tinklapis
HalfTime.lt - Karščiausios Futbolo Naujienos
Autoservisai
Portalas - Mylimi.Lt

» Medicinos Verslo Akademija

:: Personalo atrankos, mokymai ir konsultacijos

:: www: http://www.mba-baltic.com/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pagalba

:: Neturite laiko ar nesiseka studijose? Kreipkitės į mus! Būtent čia mūsų specialistai padeda rengtimagistro, bakalauro ir kitus rašto darbusįvairiomis temomis. Taip pat rengiameprezentacijas, konsultuojame,taisome darbus už prieinamą kainą!

:: www: http://namudarbai.net/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» www.studiumgenerale.lt - TAVO DIPLOMINIS BUS PARAŠYTAS! Diplominiai pagal užsakymą!

:: Diplominiai, magistro, bakalauro darbai, moksliniai tiriamieji rašto darbai pagal užsakymą. SPSS tyrimai. UAB Studium Generale – jums naudingas lyderis mokslinių darbų rašymo rinkoje! Moksliniai straipsniai, tyrimo ataskaitas, užduočių sprendimai, apklausos pagal įmonių užsakymus. „Studium Generale“ - vienintelė bendrovė mokslinių darbų rašymo rinkoje, kuri siūlo platų kokybiškų paslaugų pasirinkimą. Teikia visas įmanomas garantijas, palankias atsiskaitymo sąlygas. „Studium Generale“ – Jums naudingas lyderis mokslinių darbų rašymo rinkoje! Siųskite užklausą jau dabar: http://www.studijum.lt/uzsakymas.html Atsakymą gausite 24 val. bėgyje po užklausos išsiuntimo. Laukiame Jūsų!

:: www: http://www.studiumgenerale.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mokymas, švietimas, Europos, ugdymas, verslumas, koučingas, inovatyvumas, tyrimai, sociologiniai tyrimai, institutas, fondai, veiksmingumas

:: Europos socialinio verslumo ugdymo ir inovatyvių studijų instituto veiklos tikslas yra tenkinti viešuosius interesus vykdant visuomenei naudingą veiklą, veikti kultūros ir etinių vertybių puoselėjimo, mokslo, neformalaus ir pilietinio ugdymo nusikalstamumo prevencijos ir kitose visuomenei naudingose ir nesavanaudiškomis pripažįstamose srityse.

:: www: http://europe-institute.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Jus kviečia "First Toastmasters of Lithuania" klubas!

:: Tobulinkite viešojo kalbėjimo ir lyderystės įgūdžius su bendraminčiais "Toastmasters" klubų sistemoje! "First Toastmasters of Lithuania" tai - seniausias ir labiausiai patyręs klubas Lietuvoje. Mes naudojamės 85 metų patirtimi, kuria pasitiki daugiau kaip 260.000 žmonių visame pasaulyje, lankančių bet kurį iš daugiau kaip 12.000 klubų. Pirmi apsilankymai - nemokami! Prisijunkite prie mūsų "Facebook" puslapio: http://www.facebook.com/toastmasteriai

:: www: http://toastmasters.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Charity foundation

:: Charity foundation to help prisoners regain normal life

:: www: http://www.charityfoundation.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vokiečių kalbos kursai

:: Vokiečių kalbos kursai visai įmonei - nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų!

:: www: http://vokieciukalbosnamai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Marškinių gamyba
Nekilnojamasis turtas Kaune
Greitos paskolos!
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai