» Socialinės partnerystės fondas MAGNUM BONUM

:: Nevyriausybinė organizacija įgyvendinanti visuomenei svarbius švietimo ir gebėjimų stiprinimo projektus šiose srityse: -Aplinkos apsauga -Viešojo administravimo sektoriaus stiprinimas -Sektorių partnerystė visuomenei svarbiems projektams -Žaliųjų pirkimų skatinimas

:: www: http://www.magnumbonum.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» nebijok kalbėti - kalbėk!

:: Tai nauja, moderni svetainė, kurioje nerasite būdų kaip nusižudyti... Tai svetainė, kurioje ieškosime būdų kaip išgyventi! Svarbiausia yra bendrauti tarpusavyje ir nebijoti iškelti svarbių, Jums rūpimų klausimų. Į kuriuos bandysime atsakyti mes- GYVENU komanda!

:: www: http://gyvenu.pws.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Šiaulių gyvūnų globos namai

:: Šiaulių gyvūnų globos namai, Gyvūnų prieglauda, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Šiaulių skyrius

:: www: http://www.musugyvunai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» 16-OS PROBLEMINIŲ LIETUVOS TERITORIJŲ ŠEIMOS IR DARBO ĮSIPAREIGOJIMŲ SUDERINIMAS

:: Ekonominio sunkmečio laikotarpiu pasikeitusi situacija darbo rinkoje gerokai padidino socialinę įtampą tarp darbo intensyvumo, mobilumo ir poreikio skirti daugiau laiko sau, šeimai bei vaikams. Esant išties sudėtingai šeimos ir darbo įsipareigojimų suderinimo situacijai bei didėjant bedarbystei, labiausiai pažeidžiamos visuomenės dalies – vienišų moterų ir vyrų, auginančių mažamečius vaikus, pečius užgulė dar didesnė streso ir slegiančių įsipareigojimų našta...

:: www: http://www.sirdis16.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Svetainė Daugiabučių Namų Bendrijoms (DNSB)!

:: Svetainės tikslas - suartinti daugiabučių namų gyventojus, valdant namų bendriją. Tai įrankis, leidžiantis bendrijų pirmininkams pateikti informaciją apie savo bendrijos valdymą, o gyventojams - greičiau sužinoti informaciją apie savo bendriją ir jos valdymo problemas. Čia rasite bendrijos naujienas, informaciją apie kaimynus, informaciją apie komunalinius mokesčius, teisinius bei kt.patarimus,

:: www: http://www.namubendrijos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Keturkaimis.net - Viskas apie Sūduvą!

:: Naujienų portalas, pateikiantis žinias iš Suvalkijos krašto. Skelbimai, diskusijų forumas, nuotraukų galerija...

:: www: http://ketukaimis.net/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Padėk užaugti, VŠĮ

:: Padėk užaugti, VŠĮ - pagalba bei parama šeimoms, auginančios specialius poreikius turinčių vaikų

:: www: http://www.padekuzaugti.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gyventojams.LT

:: Telšių miesto bendravimo ir idėjų portalas

:: www: http://telsiai.gyventojams.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Alternatyvios nuomonės tinklaraštis

:: Eretikai.lt – alternatyvios nuomonės tinklalapis. Kiekvienas turi teisę laisvai reikšti savo mintis ir įsitikinimus. Tai teisė laisvai laikytis savo nuomonės, gauti bei skleisti informaciją ir idėjas, valdžios pareigūnų netrukdomam ir nepaisant valstybės sienų. Mums įdomi jūsų nuomonė, įsitikinimai, idėjos.

:: www: http://www.eretikai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lietuvos Gundytojų ir pickuperių forumas

:: Lietuvos gundytojų ir pickuperiu bendruomenė – tai oficiali Lietuvos merginų gundytojų ir pickuper’ių organizacija, kurios tikslas yra dalintis žiniomis bei patirtimi tarp vaikinų ir vyrų merginų gundymo temomis. Kaip merginas gundyti efektyviau, kaip sudominti merginą, ką sakyti, kaip per 1-7val. nuo pažinties turėti seksą ir daug kitų šiuolaikinių fishkių. Forume taip pat gali pasisakyti merginos ir moterys – tam sukurta atskira skiltis.

:: www: http://www.gundymoforumas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Onkologijos centras

:: Paremkime 2% onkologijos centro statybas. Lėšos padėsiančios išgyditi onkologinėmis ligomis sergančiuosius, vaikus, senyvo amžiaus žmonės.

:: www: http://www.onkologijoscentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vaikų užimtumo centras

:: Šiuo metu vykdome Meno terapijos programą. Tai slaptas kelias į sielos gelmes. Meno terapija leidžia padėti kitiems ir sau. Ji kreipiasi į mūsų emocijas, išlaisvina jausmus. Šis procesas žmogui padeda pasauliui pasirodyti tokiam, koks jis yra iš tikrųjų, padeda išsiugdyti tam tikrus įgūdžius, atsiverti naujovėms, patirti saviraiškos ir bendravimo su savimi, kitu, auginti savyje emocinio intelekto koeficientą. Visos užduotys atpalaiduojančios ir skatinančios kūrybingumą.

:: www: http://www.vaikoviltis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» ReDate - pažintys internete

:: Internetinis pažinčių klubas suaugusiems, pažintys internete.

:: www: http://redate.net/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lietuvos bajorų karališkoji sąjunga

:: LBKS veiklos rūšys yra legitimacija, švietimas, bajorystės pripažinimo aktų įteikimo ceremonijos, atributikos kūrimas, koncertų, parodų, konferencijų, teminių išvykų, ekskursijų, labdaros ir kitų renginių organizavimas, knygų, žurnalo leidyba, LBKS archyvo kaupimas ir priežiūra.

:: www: http://www.lbks.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gintaro vertimo biurai Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje

:: Vertimai raštu ir žodžiu įvairiomis kalbų kombinacijomis. Kursai, pagal efektyvią kalbų mokymosi programą. Korektūra, tekstų surinkimas, maketavimo darbai. Juridinis bei notarinis dokumentų tvirtinimas. Dokumentų legalizacija (apostilių uždėjimas).

:: www: http://www.vertimo-biurai-klaipedoje.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vertimų biurų paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje.

:: Vertimai raštu ir žodžiu į įvairias kalbas, kursai pagal efektyvią mokymosi programą, korektūra, tekstų surinkimas, maketavimo darbai ir kitos paslaugos.

:: www: http://www.vertimu-biurai.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kauno lopšelis-darželis "Naminukas"

:: Lopšelyje darželyje ugdomi vaikai nuo 1,5m. iki 6(7)m. amžiaus. Kauno lopšelyje-darželyje „Naminukas“ veikia 9 grupės: 2-ankstyvojo ugdymo, 6- ikimokyklinio ugdymo, 1- priešmokyklinio ugdymo.

:: www: http://www.ldnaminukas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB "Darbosaugos konsultacijos"

:: Mes dirbame darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) srityje nuo 1990 metų, pagrindinės teikiamų paslaugų kryptys – mokymas ir profesinės rizikos vertinimas. Profesinės rizikos vertinime visiems reikalingiems darbo aplinkos veiksnių matavimams ir tyrimams (išskyrus cheminius) turime atestuotą laboratoriją.

:: www: http://www.darbosauga.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Skubūs, kokybiški vertimai

:: Kreipdamiesi į mūsų biurą, galite būti visiškai tikri, kad jūsų užsakymas bus įvykdytas aukščiausiu lygiu ir sutartu laiku! Skubūs bei kokybiški vertimai įvairiomis kalbomis.

:: www: http://vertimu-biuras-vilnius.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Apostilė – konsulinė pažyma

:: Apostilė išduodama pasirašiusiojo arba kiekvieno asmens, kuriam priklauso dokumentas, prašymu. Lietuvoje – Užsienio reikalų ministerija (Konsulinis departamentas), LR URM pavaldžios diplomatinės atstovybės bei konsulinės įstaigos.

:: www: http://www.apostiles.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Civilinės metrikacijos skyrius

:: Įtraukia į apskaitą bažnyčioje bei užsienyje įregistruotas santuokas, registruoja santuokos nutraukimą, priima prašymus, rengia medžiagą, teikia išvadas ir kt.

:: www: http://www.civilines-metrikacijos-skyrius.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vertimas žodžiu

:: Sinchroninis vertimas naudojamas konferencijose, seminaruose ir kituose renginiuose, kuriuose dalyvaują daug dalyvių ir reikalinga speciali įranga, (specialiai įrengta kabina), (ausinės) ir pan.

:: www: http://www.vertimas-zodziu.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Biuras Kaune Laisvės al.

:: Kompetentingas ir profesionalus vertimų biuras turi įtakos verslo sėkmei. Mūsų biure dirba kvalifikuoti bei patyrę vertėjai. Klientų patogumui pateikti bei atsiimti vertimus galite ir elektroniniu paštu.

:: www: http://www.vertimubiuraskaune.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» VšĮ Gyvūnų globos fondas

:: Įkurtas 2011 m. VšĮ Gyvūnų globos fondas (GGF) yra pirmoji Lietuvoje paramos ir finansavimo organizacija, kuri teikia pagalbą ir paramą ne pelno siekiančioms savanoriškoms gyvūnų globos organizacijoms ir prieglaudoms, kad šios galėtų koncentruotis ties tiesioginiu gyvūnų gelbėjimu.

:: www: http://www.ggf.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gyvūnų globos organizacija „Rainiukas“

:: Įkurta 2012 m. pradžioje savanoriška gyvūnų globos organizacija „Rainiukas“ užsiima gyvūnų gelbėjimu, globa savanorių namuose ir „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“ programa Vilniuje.

:: www: http://www.rainiukas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gyvūnų globos organizacija „Naminukai“

:: Įkurta 2012 m. pradžioje savanoriška gyvūnų globos organizacija „Naminukai“ užsiima gyvūnų gelbėjimu, globa savanorių namuose ir „Pagauk-Sterilizuok-Paleisk“ programa Vilniuje.

:: www: http://www.naminukai.org/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gyvūnų globos organizacija „Tautmilės globa“

:: Įkurta 2012 m. savanoriška gyvūnų globos organizacija „Tautmilės globa“ užsiima beglobių gyvūnų gelbėjimu, globa ir naujų namų paieška Vilniuje.

:: www: http://www.tautmilesgloba.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sertifikuotos vertimo paslaugos

:: Tai lankstus, prisitaikantis prie kliento pageidavimų vertimų biuras. Todėl, tiek ir ilgą laiką bendradarbiaujantys, tiek ir nauji klientai renkasi bei rekomenduoja mūsų teikiamas vertimo paslaugas kitiems.

:: www: http://www.vertimu-biuras-kaune.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Skubus dokumentų vertimas

:: Notarinis patvirtinimas, vertimo paslaugos internetu. Bendradarbiaujantys vertėjai turintys ne mažesnę kaip penkerių metų vertimo patirtį, daugeliui iš jų vertimo kalba yra gimtoji. Siekiant, kad vertimai atitiktų klientų lūkesčius, mūsų vertėjai specializuojasi versti įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo tekstus bei dokumentus.

:: www: http://www.skubus-dokumentu-vertimas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lopšelis-darželis "Radastėlė"

:: Lopšelis-darželis "Radastėlė"- mažas, jaukus darželis, sukuriantis namų aplinką., Žaliakalnio mikrorajone.

:: www: http://www.radastele.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Asociacija „Pamario delta“

:: Asociacija “Pamario Delta” stengiasi suvienyti paukščių mylėtojus, žvejus, vietos bendruomenes. Vienas pagrindinių tikslų - išsaugoti retas paukščių rūšis. Organizacija įsikūrusi Šilutėje, Lietuvininkų g. 55, III a., 2 kab.

:: www: http://www.pamariodelta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Elitiniai braškių daigai

:: Esame oficialus olandų firmos Henselmans, auginančios aukščiausios klasės braškių daigus, atstovas Lietuvoje ir Latvijoje. Savo ūkyje auginame žieminius česnakus ir braškių uogas.

:: www: http://www.elitiniaibraskiudaigai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Karkasinių namų statybos darbai

:: Statome karkasinius namus, dengiame stogus skarda, šiferiu, čerpėmis, gontais, darbus atliekame visoje Lietuvoje.

:: www: http://www.karkasiniainamai.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Jūrų skautija "Divytis"

:: Jūrų skautija „Divytis“ yra nacionalinė jūrų skautų organizacija, veikianti pagal jūrų skautų įstatus bei nevyriausybinės organizacijos (NVO) principu, puoselėjanti Lietuvos – jūrinės valstybės idėją ir siekianti savo narius ugdyti dorais, kilnios dvasios ir tvirto būdo piliečiais. Sueigos, vandens ir pėsčiųjų žygiai, stovyklos, buriavimas ir kita skautiška veikla – visa tai padeda mums tobulėti kaip skautams, piliečiams, visuomenės nariams, ugdo mūsų vertybes. Užsiėmimų metu giliname skautiškas žinias, mokomės kaip išgyventi gamtoje, veikti komandoje ir savarankiškai, įgyjame lyderiams reikalingų savybių, padedame mažesniems ir mokomės iš labiau patyrusių.

:: www: http://www.juruskautija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vitmedis - medžio masyvo baldai

:: Jau daugiau kaip aštuonerius metus kuriame ir gaminame individualius medžio masyvo namų ir verslo baldus, 2012 m. įregistravome uždarąją akcinę bendrovę.

:: www: http://www.vitmedis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lubų centras - įtempiamos lubos

:: "Lubų centro" įmonės kolektyvą sudaro patyrę profesionalai, galintys pasigirti nemažu įtempiamų pakabinamų lubų įgyvendintų projektų skaičiumi tiek Vilniuje, tiek ir Vilniaus apskrityje.

:: www: http://www.lubucentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB „DAAR akademija“

:: Efektyvios gyvenimo strategijos – NLP (Neurolingvistinio programavimo) KURSO PRAKTIKAS

:: www: http://www.strategijos.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dirbk Lietuvoje!

:: „Work in Lithuania“ yra tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ iniciatyva, kurios tikslas – skatinti užsienyje gyvenančius lietuvius karjerai rinktis Lietuvą. Šis portalas – tai vieta, kur susitinka sėkmingai šalyje veikiančios užsienio bendrovės ir potencialūs darbuotojai, dalijamasi aktualiomis naujienomis, o nusprendusieji grįžti randa ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos praktinės informacijos sklandžiai persikelti į Lietuvą.

:: www: http://https://workinlithuania.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai