» medzioskulpturos.lt

:: Rankų darbo medžio skulptūros. Viskas nuo a iki z.

:: www: http://www.medzioskulpturos.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» ES parama, atsinaujinančių energijos šaltinių energetiniai investiciniai projektai, konsultacijos.

:: ES parama atsinaujinančių energijos šaltinių energetiniai investiciniai projektai, konsultacijos. Nuo konsultacijos iki projekto įgyvendinimo.

:: www: http://energijaplius.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» iTokas - sprendimai verslui

:: Galbut Jus planuojate kurti nauja versla? O gal jau sekmingai pletojate veikla? Išnaudokite savo potenciala.Pritraukite klientus ir supažindinkite su savo veikla! Jums reikes tik profesionalios interneto svetaines ir keleto internetiniu verslo sprendimu, kad ji taptu populiari.

:: www: http://www.itokas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sertifikavimo asociacija "Rusijos Registras"

:: Sertifikavimo asociacija "Rusijos Registras", jūrų laivybos registras, valdymo sistemų sertifikavimas, klasifikacinė bendrovė, tarptautiniai standartai, integruotos valdymo sistemos, personalo sertifikacijos, tyrimai, produktų sertifikacijos.

:: www: http://www.rs-lit.lt/lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Man in Lithuania

:: Butų ir namų priežiūra bei administravimas, asmeniniai pavedimai, pagalba perkant-parduodant Lietuvoje, asmeninis asistentas, VIP pramogų organizavimas, nestandartinių problemų sprendimas.

:: www: http://www.maninlithuania.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mokesčių susigrąžinimas - www.mokesciugrazinimas.lt

:: Rttax organizacija teikia mokesčių grąžinimo užsienyje dirbusiems Lietuvos piliečiams paslaugas. Ilgametė patirtis. Greitas ir efektyvus pajamų mokesčio grąžinimas

:: www: http://www.mokesciugrazinimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» http://pinigaitau.weebly.com/

:: http://pinigaitau.weebly.com/

:: www: http://pinigaitau.weebly.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Academy of global languages

:: Profesionali, inovatyvi ir ambicinga kalbų mokykla. Dirbame visoje Lietuvoje. Ši akademija - tavo asmeninis užsienio kalbos mokytojas.

:: www: http://kalbukursaiklaipeda.weebly.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sodo technikos parkas

:: "Sodo technikos parkas" prekiauja visa jūsų sodui ir daržui reikalinga technika, Fiskars įrankiais, sodo baldais, Aquastorm, Aviks, Promarine valtimis,valčių priedais. Teikia garantinį ir pogarantinį aptarnavimą,atsargines dalis,remontuoja sodo techniką.

:: www: http://www.stparkas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dokumentų valdymo tinklaraštis

:: Dokumentų valdymas - tai raštvedyba, tai dokumentų apskaita, bet ištikrųjų tai organizacijos veiklos valdymas. Numatoma paliesti tokias temas: Dokumentų valdymas apibrėžimas, pagrindai, pavyzdžiai Dokumentų valdymą reglamentuoajantys LR teisės aktai; Raštvedyba ir dokumentų tvarkymas; Dokumentų apskaita; Elektroninių dokumentų valdymas; Dokumentų valdymas viešajam ir privačiam sektoriuje, kas bendro ir kas skiriasi; Elektroninis parašas; ir kitos temos.

:: www: http://dokumentu-valdymas.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Profesionali kalbų mokykla

:: Ateikite ir išmokite užsienio kalbą mūsų kalbų mokykloje. Mokymai vyksta Kauno mieste.

:: www: http://www.kalbos-kursai-kaune.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB "RDM STATYBA" - patikimas jūsų pageidaujamų statybos darbų rangovas.

:: Gyvenamujų namų statyba, butų statyba, pramonės objektų statyba. Atliekant statybos darbus užsakovui nereikia rūpintis medžiagų ieškojimu ir pristatymu į statybos aikštelę.

:: www: http://www.rdmstatyba.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» VKO pinigai tau

:: Neturi pinigų? užsuk į www.vko.lt ir mes tau padėsime.

:: www: http://www.vko.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA)

:: Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija (LBAA) – didžiausia buhalterių ir auditorių profesinė asociacija Lietuvoje. Savo veikla siekiame, kad buhalteriai profesionaliai dirbtų savo darbą, teisingai skaičiuotų mokesčius, pateiktų patikimas ir kvalifikuotai sudarytas finansines ataskaitas, laikytųsi buhalterių profesinės etikos standartų, konfidencialumo, atitiktų darbdavių ir visuomenės lūkesčius. Siekiame, kad buhalteris nuolatos tobulėtų ir tai taptų neatsiejama jo profesijos dalimi ir prisidėtų prie buhalterio profesinio tikslo – teikti aukštos kokybės paslaugas, siekiant tenkinti visuomenės (klientų ir darbdavių) poreikius. LBAA nariai: fiziniai ir juridiniai asmenys. Apie narystę LBAA plačiau skaitykite: http://www.lbaa.lt/naryste/kaip-tapti-nariu/ Kontaktai: Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacija Žalgirio g. 88, 304 kab. Vilnius Įm. kodas 191616412 Tel.: 85 262 5362 Mob. tel.: 8 655 59 296 El. p.: admin@lbaa.lt www.lbaa.lt Pagarbiai Direktorė Justina Urbanavičienė

:: www: http://www.lbaa.lt/naryste/kaip-tapti-nariu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai