» Čiurlionio fondas

:: M. K. Čiurlionio fondas įsikūrė 1997 metais. Mikalojaus Konstantino Čiurlionio fondas nuolat vykdo patrauklias kultūrines programas - savo veiklą kreipiantis į M. K. Čiurlionio kūrybos aktualizavimą, kultūrinio paveldo išsaugojimą, kultūrinių ryšių puoselėjimą, aktyvių visuomeniškų asmenybių paiešką, meninį - edukacinį švietimą.

:: www: http://www.ciurlioniofondas.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Artomania.lt - portalas šiuolaikiniams menininkams

:: Artomania – Tai šiuolaikiniu menu besidomintiems žmonėms skirta svetainė. Šioje svetainėje Jūs galite laisvai bendrauti su savo bendraminčiais, diskutuoti meno temomis ir dalintis kūrybinėmis idėjomis. Nėra svarbu ar Jūs piešiate graffiti, ar tapote paveikslus, ar tiesiog mėgstate piešti pieštukais. O gal Jums patinka grafinis dizainas? Drožiate iš medžio? Lipdote iš molio? Domitės muzika? Šioje svetainėje rasime vietos visiems.

:: www: http://www.artomania.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» zoologijos sodas

:: Informacinė svetainė apie kauno zoologijos sodą, darbo laikas, bilietų kainos, kita aktuali informacija.

:: www: http://zoologijos-sodas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Renginių organizavimas ir vedimas

:: Organizuojame ir vedame Jūsų šeimos bei firmos šventes: vestuves, mergvakarius, bernvakarius, gimtadienius, naujametines linksmybes, kalėdinius renginius, kalėdų senelio paslaugos, vaikų šventes, įmonių gimtadienius, įmonių kalėdinius vakarus. Parodijų studijos žvaigždės: Tina Turner, Laima Vaikulė, Lady Gaga, Verka Serduchka, Alegrova, Sabrina ir kitos žvaigždės.

:: www: http://www.menoartele.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Už Lietuvą!

:: Už Lietuvą! Iniciatyva palaikyti Lietuvą garsinančius žmones. Lietuvos sportininkai, menininkai, mokslininkai, visuomenės veikėjai ir visi kiti LIETUVIAI - visi, garsinantys Lietuvos vardą. Palaikykime juos!

:: www: http://www.uzlietuva.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Randarbiai

:: Mugė, menas. Naujienos, renginiai ir skelbimai. Rankų darbo, metalo, odos, medžio, stiklo ir popieriaus dirbiniai, tekstilė, keramika, skulptūros, paveikslai.

:: www: http://muge24.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai