» Dantų Balinimas

:: Dantų balinimas su Zoom sitema per vieną valandą.

:: www: http://www.dantu-balinimas.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» AG Denta odontologijos klinika

:: Klinika randasi Vilniaus mieste Fabijoniškių mikrorajone Fabijoniškių g. 2. Mūsų tikslas padėti jums sutaupyti. Jūsų laukia aukščiausios kvalifikacijos gydytojai - specialistai.

:: www: http://www.agdenta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pilaitės dantukas, odontologijos klinika

:: Dantų gydymas, protezavimas, šalinimas, estetinės restauracijos, balinimas, skubi stomatologinė chirurginė, parodontologinė pagalbos. Naudojame naujausius gydymo ir protezavimo metodus.

:: www: http://www.pilaitesdantukas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Evadenta

:: Klinikoje visa aparatūra, instrumentai ir medžiagos yra aprobuotos naudojimui Lietuvoje bei turi CE sertifikatus Visada stengiamės surasti priimtiniausią sprendimą,atsižvelgiant į paciento burnos sveikatos būklę, technines bei finansines galimybes. Veiklos pobūdis: dantu implantai klaipeda implantai klaipeda dantu implantavimas odontologai klaipeda odontologijos paslaugos dantu protezavimas dantu gydymas

:: www: http://www.odontologai.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinikos Jūsų mieste

:: Odontologijos klinikos. Svetainė padėsianti kiekvienam greitai ir išsamiai susipažinti su odontologijos paslaugas siūlančiomis klinikomis dominančiame mieste.

:: www: http://www.odontologijos-klinikos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dentastra - odontologijos klinika Vilniuje

:: UAB "Dentastra" – odontologijos (stomatologijos) klinika Vilniuje, veiklą pradėjusi 2002 metais. Čia dirba gydytojai profesionalai ir teikiamos visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos, kurių dėka Jūsų dantys bus nuostabiai gražūs ir sveiki. Męs siekiame dirbti tobulai ir tiksliai, todėl klinikoje visuomet rasite aukštą kokybę ir malonų aptarnavimą, o visoms savo paslaugoms suteiksime garantiją.

:: www: http://dentastra.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mano odontologai

:: Projektas manoodontologai.lt skirtas tiek norintiems greitai ir paprastai susirasti patikimą, lūkesčius atitinkantį odontologą, tiek patiems odontologams, besirūpinantiems patogiu ir kokybišku bendravimu bei darbo su pacientais planavimu. manoodontologai.lt - katalogas, kuriame skelbiama tiksli ir nuolat atnaujinama informacija apie odontologus, odontologijos klinikas ir kabinetus. Tai geriausia priemonė ieškantiems odontologo, dantų gydymui, profilaktinei apžiūrai ar skubiai pagalbai.

:: www: http://www.manoodontologai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika "Processus"

:: Visos odontologijos paslaugos Kaune.Maloniai kviečiame apsilankyti.

:: www: http://www.processus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Ars Odus odontologijos klinika Vilniuje

:: Burnos higiena, dantenų gydymas, dantų gydymas, dantų protezavimas, implantacija, ortodontinis gydymas, seminarų rengimas.

:: www: http://www.arsodus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinikos Jūsų mieste

:: Odontologijos klinikos Jūsų mieste

:: www: http://odontologijos-klinikos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dent Optimum odontologijos klinika, UAB

:: Burnos higiena, dantų balinimas; dantų gydymas; estetinis plombavimas; protezavimas, atstatant dantų anatominę formą, funkciją ir estetinį vaizdą; burnos chirurgija; implantacija; atrofuotų žandikaulių sudėtingos rekonstrukcijos.

:: www: http://www.dentoptimum.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika

:: Dantų gydymas,protezavimas,balinimas,rentgeno nuotraukos,silantai,burnos higiena,estetinis plombavimas.

:: www: http://www.eldentus.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» vicklinika

:: Stomatologinės paslaugos: dantų implantacija, burnos chirurgija, protezavimas, periodonto ligų, ortodontinis gydymas, burnos higiena, dantų balinimas, estetinis tobulinimas plombomis ir porcelianiniais venyrais

:: www: http://www.vicklinika.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tomo Stumbrio odontologijos klinika

:: Odontologo paslaugos

:: www: http://www.dantugydytojas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Balinimas.eu

:: Dantų balinimo priemonių elektroninė parduotuvė

:: www: http://www.balinimas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų implantai

:: Dantų implantacija ir protezavimas Kaune.

:: www: http://www.dantu-implantai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Estetinės odontologijos klinika "ProDentas"

:: Klinika „ProDentas” turi jau 11 metų dantų gydymo patirtį! Mūsų klinikoje dirba visų odontologijos sričių gydytojai specialistai: estetinės, chirurginės odontologijos, protezavimo, implantologijos, burnos higienos, periodontologijos, ortodontijos, endodontijos. Ypatingas dėmesys mūsų klinikoje teikiamas estetinei odontologijai.

:: www: http://www.prodentas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB Skraidenta

:: Profesionalios burnos chirurgijos, vaikų ir suaugusiųjų odontologijos, protezavimo, ortodontijos paslaugos.

:: www: http://www.skraidenta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologija

:: Šiuolaikinė odontologija daug pažengusi lyginant su situacija prieš 10 metų. Sužinokite daugiau apie tai, kaip specialistai gali pasirūpinti Jūsų dantimis.

:: www: http://odontologija.wordpress.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Vilniuje Galidenta, implantavimas, protezavimas Vilniuje.

:: Odontologijos klinika "Galidenta" įsikūrusi Vilniuje, šiaurės miestelyje, K. Ladygos gatvė 3. Mūsų odontologijos klinikos Vilniuje teikiamos paslaugos: Dantų implantavimas Vilniuje Dantų protezavimas Vilniuje Dantų balinimas Vilniuje Terapinis dantų gydymas Chirurginis dantų gydymas Profesionali burnos higiena Dantų plombavimas Vilniuje Kitos dantų gydymo paslaugos

:: www: http://www.dantu-odontologija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Antakalnio Stomatologijos Centras

:: Mes nedarome stebuklų. Antakalnio stomatologijos centre mes tik kantriai ir nuoširdžiai stengiamės padėti žmogui.

:: www: http://www.stomatologijoscentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologinė klinika Vilniuje "Denticija". Visos odontologinės paslaugos vienoje vietoje!

:: Odontologijos klinika Vilniuje „Denticija“ – viena moderniausių odontologijos klinikų sostinėje, įsikūrusi V. Grybo g. 32/10. Savo veiklą odontologijos klinika pradėjo dar 1993 metais. Per ilgus darbo ir praktikos metus čia suburtas puikus ir profesionalus gydytojų odontologų būrys: gydytojai terapeutai, gydytojai ortopedai, gydytojai ortodontai, chirurgai, gydytojai periodontologai, burnos higienistai. Klinika aprūpinta pačia moderniausia ir naujausia odontologine įranga, o siekiant užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę naudojamos tik tarptautinius standartus (ISO, DIN, ADA ir kitus) turinčios medžiagos ir aparatūra. Visiems atliktiems darbams suteikiama garantija. Odontologijos klinika Vilniuje „Denticija“ yra Europos ortodontų sąjungos, Lietuvos veido žandikaulių chirurgų draugijos, Lietuvos Odontologų rūmų, Privačių gydytojų odontologų bendrijos narė.

:: www: http://www.vilniausdenticija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Kaune "Denticija"

:: Odontologijos klinika Kaune „Denticija“, įsikūrusi Vytauto pr. 14, yra viena ilgiausiai veikiančių odontologijos klinikų Lietuvoje. Per 57-erius darbo metus šioje odontologijos klinikoje sukaupta patirtis leidžia čia dirbantiems specialistams geriausiai pasirūpinti pacientų burnos sveikata, susirgimų profilaktika, gydymu ir reabilitacija. Gydytojai odontologai dirba su naujos kartos odontologine įranga ir videografine technika, klinikoje įrengta moderni, Europos Sąjungoje sertifikuota aparatūra. Odontologijos klinikai Kaune "Denticija" vadovauja profesorius,mokslų daktaras Algimantas-Antanas Šurna.

:: www: http://www.kaunodenticija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Vilniaus centre "Denticija"

:: Odontologijos klinikoje Vilniaus centre „Denticija“ dirba 17 gydytojų odontologų. Visi specialistai gali didžiuotis ilgamete darbo patirtimi, aukšta kvalifikacija ir jau pelnytu pacientų pasitikėjimu. Odontologai nuolat tobulinasi ir kelia kvalifikaciją užsienio šalyse. Klinika aprūpinta modernia sertifikuota įranga, gydytojai odontologai ir dantų technikai naudoja Vakaruose aprobuotas odontologines medžiagas ir medikamentus. Odontologijos klinika Vilniaus centre „Denticija“ įsikūrusi Vilniaus g. 25, Vilnius.

:: www: http://www.centrodenticija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB Dantų technikos laboratorija Denticija

:: Dantų technikos laboratorija „Denticija“ aprūpinta viena pažangiausių odontologine aparatūra Lietuvoje ir pasaulyje. Laboratorijoje dirba 22 aukščiausios kvalifikacijos ir nepamatuojamos patirties turintys dantų technikai, kurie pagamins frezuotus, lietus ar presuotus metalo keramikos vainikėlius, įklotus, užklotus, frezuotus vainikėlius ar tiltus ant implantų iš titano, cirkonio oksido, chromkobalto. Taip pat pagamins frezuotus bemetalės keramikos vainikėlius, tiltus, užklotus, laminates. Individualiems poreikiams pagamins lanko atraminius protezus su kabliukais ar užraktų sistemomis, pagamins laikinus vainikėlius, dantų plokšteles. Gaminant dantų protezus ir ortodontinius įrenginius naudojamos aukščiausios kokybės Europoje ir visame pasaulyje pripažintos medžiagos bei technologijos. Visiems darbams yra taikoma garantija.

:: www: http://www.denticijoslaboratorija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Denta

:: Odontologijos klinika "Denta" teikia šias paslaugas: Dantų gydymas ir estetinis vainikėlių plombavimas. Endodontija – dantų šaknų kanalų gydymas ir pergydymas specialių endodontinių, ultragarsinių aparatų ir mikroskopo pagalba. Dantų protezavimas – dantų ir burnos protezavimas įvairiais sudėtingais dantų protezais, taip pat ir dantų protezavimas ant implantų: cirkonio keramika, porcelianiniais, metalokeraminiais, lankų atraminiais, plokšteliniais ir t.t. Burnos higiena – dantų kietųjų ir minkštųjų apnašų šalinimas, dantų poliravimas, mokymas, kaip tinkamai atlikti asmeninę burnos higieną. Dantų protezų gamyba – gaminami įvairūs sudėtingi estetiniai, kramtymo funkciją atstatantys, dantis tausojantys dantų protezai.

:: www: http://www.denta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos stomatologijos klinika DENTASTRA

:: odontologai, odontologijos klinika, stomatologijos klinika, odontologijos klinikos, dantu balinimas, implantacija, protezavimas, dantu protezavimas, estetinis, dantu implantai, estetinis plombavimas, dantu gydymas, burnos higiena

:: www: http://www.dentastra.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika "Sveiki dantys"

:: Odontologijos klinika SVEIKI DANTYS teikia odontologines paslaugas visiems šeimos nariams, naudodama naujausias technologijas bei tik aukščiausios kokybės medžiagas. Mūsų tikslas – teikti savo klientams aukščiausią paslaugų kokybę, bei nuoširdumu ir draugiškumu, paremtą bendravimą. Odontologijos klinikoje SVEIKI DANTYS dirba aukštos kvalifikacijos bendrosios praktikos gydytojai – odontologai, odontologas-chirurgas, profesionali burnos higienistė.

:: www: http://sveikidantys.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Kaune

:: Odontologijos klinika DENT-ART viena iš pirmųjų privačių klinikų Kauno mieste. Anksčiau ji vadinosi Irmos Rubikienės stomatologijos kabinetas. 2009 metais įmonė reorganizuota į UAB DENT-ART. Klinikos direktorė ir viena iš dirbančių gydytojų yra Irma Rubikienė.Šiuo metu klinikoje dirba puikūs gydytojai specialistai. Turime visą reikiamą šiuolaikinę medicininę aparatūrą. Nepasikeitė darbo, paslaugų, aptarnavimo kokybė. Ji buvo ir tebėra labai gera. Dirbame su SEB gyvybės draudimu ir Ergo gyvybės draudimu.

:: www: http://www.odontologijakaune.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų balinimas namų salygomis

:: Geriausi dantų balinimo patarimai ir dantų balinimo priemonių įvertinimai vienoje vietoje.

:: www: http://www.dantubalinimas.org/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos akcijos

:: Visos akcijos odontologijos akcijų svetainėje odontologijosakcijos.lt

:: www: http://odontologijosakcijos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Kaune ir Vilniuje

:: Aukščiausios kokybės Odontologijos klinika Kaune ir Vilniuje

:: www: http://dentistry.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantu implantacija

:: STOMATOLOGIJA, ODONTOLOGIJA. K3PRO, Osteograft

:: www: http://dantuimplantacija.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantu gydymo klinika

:: UAB „ Stomatologinės implantacijos centras “ siūlo Jums beskausmę dantų gydymo lazerio terapiją. Tai – būdas patikimai diagnozuoti kariesą, gydyti dantenų kišenes, naikinti patologines bakterijas.

:: www: http://dantugydymas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų balinimas

:: Dantys. Odontologijos paslaugos, odontologas, balti dantys. Dantų balinimas. Dantų balinimas išsimokėtinai. Medlizingas. Akcijos. Viską rasite šioje svetainėje.

:: www: http://baltidantys.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Higienos procedūros

:: Profesionali burnos higiena – tai būdas išvengti dantų bei burnos ertmės ligų. Reguliariai atlikdami profesionalią burnos higieną, užkirsite kelią tokiems negalavimams, kaip karjesas, parodontozė, dantų apnašos.

:: www: http://higienosproceduros.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologines paslaugas visiems šeimos nariams

:: Odontologijos klinika „DENTOVITA“ teikia odontologines paslaugas visiems šeimos nariams, naudodama naujausias technologijas bei tik aukščiausios kokybės medžiagas. Odontologijos klinikoje „DENTOVITOJE“ dirba aukštos kvalifikacijos bendrosios praktikos gydytojai - odontologai, odontologas-chirurgas, profesionali burnos higienistė. Paslaugos - Terapinis gydymas - Estetinis plombavimas - Chirurginis gydymas - Endodontinis gydymas - Implantacija - Protezavimas - Burnos higiena Plačiau apie mus www.dentovita.lt Odontologijos klinika DENTOVITA Darbo laikas - Darbo dienomis nuo 8 iki 20 valandos Vilties g. 9, Klaipeda LT- 92227 Telefonas: 8 46 250850 Mobilus telefonas: +370 698 28854

:: www: http://www.dentovita.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų protezavimas

:: Net gerai prižiūrimi dantys negali tarnauti amžinai. Tačiau tai nereiškia, kad praradus dantis turi nukentėti ir gyvenimo kokybė.

:: www: http://dantuprotezavimas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Budintis odontologas

:: Budintis odontologas – tai dantų gydytojas, kuris visuomet pasiruošęs padėti. Jei ilgai uždelsėte, neatkreipėte dėmesio į dilgčiojantį dantų jautrumą ,ir jis peraugo į ūmų skausmą, vadinasi, jūsų burnoje įsigalėjo uždegiminiai procesai. Tuomet nieko nelaukdami turite kreiptis i budinti odontologą. Jis nieko nelaukdamas suteiks Jums pagalba.

:: www: http://budintisodontologas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Budintis odontologas Kaune

:: Pajutote netikėtą danties skausmo ataką? Nelaimingo atsitikimo metu Jums nuskilo ar nulūžo dantis? Nieko nelaukite ir kreipkitės į BUDINTĮ ODONTOLOGĄ.

:: www: http://budintisodontologaskaune.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Moderni odontologijos klinika Vilniuje

:: Kviečiame Jus apsilankyti naujai įkurtuose odontologijos namuose Vilniuje, kuriuose didelę odontologijos praktiką turintys odontologai Jums padės įgyti ne tik sveiką, bet ir nuostabią, aplinkinius džiuginančią šypseną, nes kiekvieno mūsų, odontologijos gydytojo užduotis – drąsiai besišypsantis Pacientas. „Sveikata ir grožis gali eiti kartu“ – taip mano visi odontologijos namuose dirbantys specialistai.

:: www: http://www.adentis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų balinimas, dantų balinmo priemonės - Balinimas.lt

:: Balinimas.lt - dantų balinimas, dantų balinimo juostelės, dantų balinimo priemonės. Informacinis portalas apie dantų balinimą.

:: www: http://www.balinimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų balinimo juostelės - Dantubalinimojuosteles.lt

:: Dantų balinimo juostelės Crest 3D White Whitestrips - efektyvus dantų balinimas namuose. Pastebimi rezultatai jau po pirmųjų 3 dienų. Ilgai išliekantis dantų baltumas.

:: www: http://www.dantubalinimojuosteles.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Burnos Higiena

:: Profesionali burnos higiena – tai procedūra, kuri padeda išvengti tokių negalavimų kaip ėduonis, periodontitas, blogas burnos kvapas

:: www: http://burnoshigiena.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Medlizingas

:: Danties skausmas gali užklupti pačiu nepalankiausiu momentu. Ekstra atveju jums reikalingas medlizingas – odontologijos paslaugos išsimokėtinai.

:: www: http://medlizingas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų higiena

:: Dantų higiena odontologijos klinikose Vilniuje ir Kaune, periodonto profilaktika ir gydymas,dantų balinimas.

:: www: http://dantuhigiena.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinikos internete

:: Odontologija – tai stomatologijos dalis, mokslas apie dantis ir jų ligas. Kiekvienas šiuolaikinis žmogus privalo rūpintis ir puoselėti savo sveikatą. Dažnai nė nesusimąstome apie burnos higiena svarbą. Juk šypsena labiausiai padeda bendraujant su žmonėmis, o bendravimas – viena pagrindinių mūsų gyvenimo veiklų. Gražūs, sveiki ir balti dantys reikalingi ne tik dėl fiziologinių funkcijų, bet ir suteikia žmogui daugiau pasitikėjimo savimi. Šiandien patraukli išvaizda, ypač ,,amerikietiška“ šypsena, kai matomi sveiki ir balti dantys, yra vis labiau vertinama, todėl kuo anksčiau reikia susirūpinti burnos higiena. Dažnai girdimas posakis apie ,,holivudišką“ šypseną, simbolizuojančią sėkmingą gyvenimą, gali virsti tikrove, jei laiku pasirūpinsite savo dantimis ir imsitės tinkamų dantų balinimo priemonių.

:: www: http://odon.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika

:: Odontologijos klinika Žekodenta siūlo kokybiškas odontologines paslaugas. Čia atliekamas plombavimas, protezavimas, profesionali burnos higiena, endodontija, vaikų odontologija. Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos kolektyvas, kuris nuolat tobulinasi seminaruose ir kursuose. Darbui naudojamos reikiamus kokybės sertifikatus atitinkančios šiuolaikiškas inventorius ir medžiagos.

:: www: http://www.zekodenta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų balinimas | Pilėnė

:: Dantų balinimas, dantų protezavimas burnos higiena, dantų implantai, ortodontija ir breketai, estetinis plombavimas, vaikų odontologija, dantų papuošalai.

:: www: http://www.pilene.lt/lt/dantu-balinimas

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų balinimas

:: Dantų balinimas - viena populiariausių kosmetinės odontologijos paslaugų. Tačiau kai šiandien yra tiek daug skirtingų būdų baltai šypsenai - sunku susigaudyti, kurie būdai veiksmingi, o kurie tik bobučių pasakos. Šiame tinklapyje rasite visą naujausią informaciją apie profesionalų dantų balinimą, būdus bei efektyvumo rezultatus. Taip pat apžvelgiame dantų balinimo namuose būdus bei receptus ir suteikiame informaciją apie galimą žalą arba naudą.

:: www: http://dantu-balinimas.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Vilniuje - Fabricadentis

:: Mūsų odontologijos klinika teikia įvairiapusiškas paslaugas nuo profesionalios burnos higienos iki protezavimo visų rūšių protezais. Gerų rezultatų siekiame dirbdami tik su profesionaliais, gerai savo darbą išmanančiais dantų technikais, naudodami aukštos kokybės sertifikuotas medžiagas bei šiuolaikinę aparatūrą.

:: www: http://www.fabricadentis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Straumann dantų implantai

:: Privati odontologijos klinika Kaune, teikianti profesionalias dantų implantologijos paslaugas. Mūsų specialistai naudoja Šveicariškus dantų implantus, kurie garsėja savo kokybe ir ilgaamžiškumu.

:: www: http://www.nordimplant.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Centro odontologijos klinika

:: Centro odontologijos klinika Kaune - dantų gydymas, estetinis dantų plombavimas protezavimas balinimas ir kitos odontologijos paslaugos.

:: www: http://www.centroodontologai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Šilutėje

:: Klinika teikianti odontologines paslaugas, tokias kaip dantų balinimą, estetinį plombavimą, dantų implantaciją, protezavimą, burnos chirurgiją, burnos higieną, terapinį dantų gydymą ir kitas paslaugas tinkančias visiems Jūsų šeimos nariams.

:: www: http://www.sveikatosgija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Estetinis protezavimas: svetainė

:: Svetainė, kurioje estetinis protezavimas paaiškintas paprastai ir suprantamai. Apsilankykite ir sužinokite visą reikalingą informaciją apie protezavimą.

:: www: http://estetinisprotezavimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika

:: Tai lazerinės kosmetinės odontologijos klinika, teikianti kosmetinės odontologijos, dantų balinimo, estetinio plombavimo ir protezavimo, gydymo lazeriu, ortodontijos, dantų implantavimo, profesionalios burnos higienos, dantų šaknų kanalų gydymo paslaugas.

:: www: http://www.pilene.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Senamiesčio stomatologijos klinika

:: Moderni odontologijos klinika esanti Kaune , Senamiestyje, kurioje dirba aukščiausios kvalifikacijos specialistai. Pilnas odontologinių paslaugų asortimentas, plačios diagnostikos galimybės.

:: www: http://www.stomatologijosklinika.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vidiniai breketai

:: Vidiniai breketai (kabės) tvirtinami prie vidinių dantų paviršių iš liežuvio pusės, tad niekas net neįtars, kad jūsų burnoje yra dantis koreguojantis įtaisas

:: www: http://www.vidiniaibreketai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» http://www.dentalpro.lt/

:: Vilniuje, pačiame centre įsikūrusioje dantų implantologijos ir protezavimo klinikoje Dental P.R.O., jus pasitiks ne tik profesionali odontologų komanda, bet ir jauki bei maloni aplinka. Graži, švytinti šypsena užtikrina gerą savijautą, pasitikėjimą bei dailią išvaizdą. Mūsų ilgametę patirtį turinti komanda, pasitelkdama naujausias technologijas, padarys viską, kad jūs galėtumėte drąsiai šypsotis.

:: www: http://www.dentalpro.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Estetinis plombavimas Vilniuje

:: Estetinis plombavimas Vilniuje. Odontologija.

:: www: http://estetinisplombavimasvilniuje.blogr.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Estetinis plombavimas Vilniuje

:: Estetinis plombavimas Vilniuje.

:: www: http://estetinisplombavimasvilniuje.wordpress.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Kaune

:: Viena moderniausių odontologijos klinikų Kaune ir visoje Lietuvoje. Klinika gali pasiūlyti savo pacientams visą spektrą odontologijos paslaugų: estetinį plombavimą, dantų implantavimą, protezavimą, ortodontiją. Odontologijos klinikoje dirba kvalifikuoti odontologai galintys atlikti sudėtingas burnos chirurgijos operacijas.

:: www: http://www.balti.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Marijampolės - Odontologijos klinika "Dentalora"

:: "Dentalora" - tai odontologijos klinika teikianti paslaugas visai Jūsų šeimai. Mūsų tikslas - savo klientams teikti aukščiausią paslaugų kokybę. Mes Jums galime pasiūlyti plataus spektro burnos chirurgijos, implantavimo, protezavimo, estetinio plombavimo, dantų balinimo, profesionalios burnos higienos paslaugas.

:: www: http://www.dentalora.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Priemonės dantų balinimui

:: Informacinis puslapis apie dantų balinimą ir jam naudojamas priemones, dantų balinimo kainas, bei dantų balinimo priemones namuose rasite http://www.dantukubalinimas.lt Kontaktai: Adresas: Papilėnų g. 2, Vilnius Mob. nr. +370 61616 222 El. paštas: info@pilene.lt

:: www: http://www.dantukubalinimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų protezavimo kainos

:: Informacinis puslapis apie estetinį dantų protezavimą, dantų karūnėles, taikomą CEREC technologiją bei protezavimo kainas. Plačiau http://www.dantukuprotezavimas.lt/ Kontaktai: Adresas: Papilėnų g. 2, Vilnius Mob. nr. +370 61616 222 El. paštas: info@pilene.lt

:: www: http://www.dantukuprotezavimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų implantai

:: Norite turėti gražius dantis su kuriais jaustumėtės lyg su savais? Rinkitės dantų implantavimą, kuris atkurs Jūsų dantų formas ir su jais jausitės kaip su savais. Plačiau: http://www.dantukuimplantai.lt/ Kontaktai: Adresas: Papilėnų g. 2, Vilnius Mob. nr. +370 61616 222 El. paštas: info@pilene.lt

:: www: http://www.dantukuimplantai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Burnos higiena

:: http://www.burnoshigienavilniuje.lt/ rasite informaciją apie teisingą dantų valymą ir priežiūrą, apie tinkamus dantų šepetėlius ir dantų pastas. Taip pat galėsite daugiau sužinoti apie burnos higieną ir dantų akmenų valymą. Kontaktai: Adresas: Papilėnų g. 2, Vilnius Mob. nr. +370 61616 222 El. paštas: info@pilene.lt

:: www: http://www.burnoshigienavilniuje.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Darbas odontologams

:: Tinklalapis, kuris skirtas teikti darbo skelbimus odontologams.

:: www: http://odontologijadarbas.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantys ir jų balinimas

:: Informacija apie dantis ir jų balinimą.

:: www: http://www.dantukubalinimas.lt/services

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų implantai

:: Dantų implantai tai pats moderniausias šių dienų dantų protezavimo būdas. Svetainė skirta pacientams apie dantų implantus. Čia jie galės rasti išsamią bei teisingą informaciją apie dantų implantaciją, skirtingus gydymo būdus. Juk kiekvieno paciento burnos būklė ir gydymo metodai skiriasi. Manoimplantai.lt gydytojų komandos tikslas šviesti pacientus, padėti jiems priimti labai svarbų ir ne pigų sprendimą taip, kad maksimaliai sugrįžtų ne tik kramtymo efektyvumas, bet ir jaunystė, pasitikėjimas savimi.

:: www: http://www.manoimplantai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Informacija apie dantų breketus

:: Svetainė skirta tiems kas nori turėti tiesius ir gražius dantukus. Čia rasite informaciją apie dantų breketus ir kitas ortodontines priemones, bei metodikas.

:: www: http://breketaiabc.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika City-Dent

:: City-Dent Esame jauna - tačiau kvalifikuota profesionalių odontologų komanda, kuri pasiruošusi suteikti išskirtinį dantų gydymą mūsų pacientams. Mes visuomet siekiame geriausių galimų rezultatų ir visuomet stengiamės suteikti tokias paslaugas po kurių norėtųsi šypsotis. Mūsų pagrindinis tikslas yra patenkinti pacientų lūkesčius ir svajones turėti sveiką, ir gražią šypseną.

:: www: http://citydent.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologinė įranga

:: Odontologijos kabinetų įrengimas nuo idėjos iki raktų. Prekyba rentgenografais, 3d spausdintuvais. Odontologiniais antgaliais

:: www: http://www.dentalone.lt/odontologijos-kliniku-irengimas/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» http://www.angitia.lt

:: Stomatologo paslaugos Kaune:dantų gydymas, protezavimas, implantavimas, tiesinimas, balinimas. Vaikų dantų gydymas: dantų rentgenas, kompiuterinė diagnostika. Dantų vagelių padengimas silantais, apnašų, akmenų valymas.

:: www: http://www.angitia.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» http://www.klinikazavesys.lt

:: Odontologijos klinika Klaipėdoje. Odontologas tada, kai jo reikia – odontologijos klinikoje „Žavesys“, dirba daugiau nei 20 metų patirtį turintys specialistai. Dirbame 7 dienas per savaitę.

:: www: http://www.klinikazavesys.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» http://www.matanciosrankos.lt

:: Pačiame Vilniaus centre, patogioje ir gražioje vietoje įsikūrę du masažo salonai kviečia bent trumpam atsidurti ramybės ir atsipalaidavimo oazėje visai netoli darbo ar namų. Jaukiuose salonuose Jus pasitiks besišypsančios administratorės, masažuotojai – specialistai, turintys medicininį išsilavinimą ir individualiai pritaikys masažą pagal Jūsų poreikius, o po atliktos procedūros galėsite pasimėgauti žolelių arbata ir ramia aplinka.

:: www: http://www.matanciosrankos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dental office odontologijos klinika Vilniuje

:: Dental office odontologijos klinikoje gali būti atlikta kompiuterinė tomografija, panoraminė dantų ar rentgeno nuotrauka. Taip pat atliktas dantų gydymas: estetinis plombavimas, protinių ir kitų dantų rovimas ir t.t.

:: www: http://dentaloffice.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» 3d dantu rentgenas

:: 3D nuotrauka rodo labai tikslų, neiškraipytą, realų viršutinio ir apatinio žandikaulių vaizdą. Šis tyrimas suteikia gydytojams daug išsamios informacijos apie pacientų dantų, veido žandikaulių srities audinių būklę, įvairias patalogijas, kaulų lūžius, šaknų skilimus, danties padėties anomalijas ir svetimkūnius.

:: www: http://www.processus.lt/odontologijos-paslaugos/rentgeno-paslaugos/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų implantai Straumann

:: Dantų implantai numeris vienas pasaulyje, tai Straumann. Pagaminti Šveicarijoje, patikimi ir kokybiški. Dantų implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

:: www: http://straumann.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Kaune Viadenta

:: Profesionalios odontologijos paslaugos: estetinis plombavimas, dantų protezavimas, burnos higiena, balinimas ir daugybė kitų.

:: www: http://www.viadenta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» ERAIMPLANT odontologijos klinika Kaune

:: ERAIMPLANT - ŠYPSENA BE BAIMĖS IR SKAUSMO Eraimplant – odontologijos klinika, kurioje su profesionalų pagalba šypsena gimsta greit ir be skausmo! Eraimplant gydytojai stomatologai sukaupę 25 metų patirtį ir žinias įvairiose odontologijos srityse yra įsikūrę Kauno mieste. Jums patogiu laiku, kokybiškai atliks Jūsų poreikiams būtinas odontologines paslaugas: terapinis dantų gydymas; burnos higiena, endodontija, dantų implantai, estetinis plombavimas, dantų balinimas; danties chirurgija; dantų kanalų pergydymas mikroskopuojant; dantų nuotraukos. Jei norite džiaugtis gražiais ir sveikais dantimis be jokio skausmo užsukite į Eraimplant odontologijos kliniką pirminei konsultacijai visiškai nemokamai ir sukursime Jums priimtiniausią gydymo planą visavertei šypsenai pasiekti. Eraimplant klinika – leiskite mums pasirūpinti Jūsų šypsena.

:: www: http://www.eraimplant.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Šv. Kristoforo odontologijos klinika Vilniuje

:: Profesionalios odontologų paslaugos Vilniuje. 26 odontologai specialistai. 20-ies metų patirtis.

:: www: http://www.kristoforoklinika.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dantų gydymas ir protezavimas

:: Suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymas, protezavimas, implantavimas. Išimami ir fiksuojami protezai, mikroprotezavimas, estetitinis protezavimas. Dantų balinimas, burnos higiena

:: www: http://www.dantu-protezavimas.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dr. G. Kobs odontologijos klinika, UAB

:: Odontologų kvalifikacijos kėlimo kursai. Odontologinis gydymas.

:: www: http://kobs.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Altadenta

:: Klinika Altadenta tai kvalifikuotos odontologijos paslaugos Kauno mieste. Atliekame dantų implantavimą, protezavimą, profesionalią burnos hiegieną, estetinį plombavimą, dantų šaknų kanalų gydymą.

:: www: http://www.altadenta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dentecha - dantų technikos laboratorijos kasdienių darbų apskaitos programa

:: Greita ir patogi dantų technikos laboratorijos darbų apskaitos programa. Pamirškite sudėtingus popierinius užrašus ir sudėtingas exel lenteles – užsiimkite tiesioginiu darbu. Specialistai vietoje popierinių ataskaitų pildymo, galės užsiimti tiesioginiu darbu, o laboratorijos vadovai – efektyviai organizuoti laboratorijos darbą. Greitai ir ypač paprastai formuojamos kliento kortelės ir užsakymai. Visi duomenys lengvai pasiekiami vienoje vietoje, darbuotojų atliktų darbų, klientų užsakymų ataskaitų formavimas įvairiais pjūviais, sąskaitų formavimas keliais paspaudimais. Dantų technikų laboratorjoms skirta apskaitos programa DENTECHA: PAPRASTA NAUDOTIS. VISKAS VIENOJE VIETOJE. MOMENTINIS UŽSAKYMŲ VALDYMAS. PAPRASTA DARBŲ APSKAITA.

:: www: http://dentecha.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Žvėryno odontologijos klinika

:: Žvėryno odontologijos klinika yra įsikūrusi Vilniaus miesto centre, Žvėryne. Maloniai kviečiame pacientus registruotis telefonu ir internetu vizitui ar konsultacijai. Teikiame visas odontologijos ir ortodontijos paslaugas.

:: www: http://www.zok.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vilniaus odontologijos klinika

:: Vilniaus odontologijos klinikoje dirba ilgą ir sėkmingą patirtį turintys diplomuoti odontologai. Mūsų teikiamos paslaugos : dantų protezavimas, implantavimas, balinimas, tiesinimas, rovimas, plombavimas, gydymas su sedacija (be skausmo), vaikų dantų gydymas.

:: www: http://vilniusok.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» www.gidentus.lt

:: Odontologijos klinikoje Kretingoje paslaugas teikia burnos higienistas, odontologas, endodontas, ortodontas, periodontologas, protezistas burnos chirurgas.

:: www: http://www.gidentus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mūsų Odontologas

:: Odontologijos kabinetai visoje lietuvoje - Pasirinkite savo miestą ar gyvenvietę ir gaukite informacija apie geriausius vietos odontologijos kabinetus. Užsirezervuokite pas odontologą internetu

:: www: http://https://www.musuodontologas.lt

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Albadenta

:: Odontologijos klinika Alytuje atlieka visas odontologines paslaugas. Kvalifikuoti odontologai atlieka sudėtingas burnos chirurgijos operacijas, dantų implantavimą, protezavimą, kanalų gydymą, estetinį plombavimą.

:: www: http://https://albadenta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Odontologijos klinika Dantų Estetika

:: Odontologijos klinika Kaune atlieka dantų gydymo, implantavimo, protezavimo paslaugas, estetinį plombavimą, burnos higieną. Kvalifikuoti odontologai puikiai išmanantys savo darbą. Įpatingas dėmesys dantų estetikai. Jauki klinikos aplinka.

:: www: http://dantuestetika.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai