» Vairavimo mokykla Kaune, UAB "Linauta"

:: "B" kat. vairavimo mokykla Kaune. -Patyrę ir kantrūs instruktoriai. -Ko gero geriausia kaina mieste. MALONIAI KVIEČIAME.. visa informacija suteikiama tel: 8(37)386729 mob.tel: 8(683)75651, 8(614)63367

:: www: http://www.vairuosiu.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo mokykla "VAIRALDA"

:: Vairalda kviecia Jus i "B\' kategorijos kursus Kaune. Ateikite, išmokti vairuoti su mumis išties lengva ! Telefonas: (8-699)44332,(8-652)76933 Filialu adresai: Kovo 11-osios g.18 ; Sukilėlių pr. 61

:: www: http://www.vairalda.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» ABC Vairavimo kursai

:: Vairavimo mokykla Vilniaus centre.

:: www: http://www.autoklase.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» AutoKlase Vairavimo mokykla

:: Vairavimo kursai Vilniuje vyksta pastoviai.

:: www: http://www.autoklase.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo kursai

:: Vairavimo mokykla „Kerulis ir partneriai”. A ir B kategorijos vairavimo kursai. Vairavimo mokyklos Gargžduose, Klaipėdoje, Veiviržėnuose, Priekulėje, Švėkšnoje, Plikiuose, Endriejave.

:: www: http://www.ismokvairuoti.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Varaivimo mokykla, KET testai, KET bilietai

:: Varaivimo mokykla, KET testai, KET bilietai. Ket testai, ket bilietai, ket parsisiųsti, ket atsisiųsti, ket programos, ket programa, ket 2008, kelių eismo taisyklės

:: www: http://ked.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Naujausi KET bilietai ir testai

:: Šiame puslapyje galite nuotoliniu būdu mokytis KET bilietus, spręsti KET testus ir pasiruošti teorijos egzaminui VĮ Regitra. Naujausios Kelių eismo taisyklės ir informacija apie vairavimo egzaminą.

:: www: http://www.ketbilietai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» V. Ikonikovo tradicijos vairavimo mokykla

:: V. Ikonikovo tradicijos vairavimo mokykla Vilniuje ir Iganlinoje. Išmok vairuoti, būk geras ir atsakingas viaruotojas. A, B, C, C1, CE kategorijos. Juozapavičiaus g. 2, tel. 8 52 728880, info@ikonikov.lt.

:: www: http://www.ikonikov.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» R. Chvainicko vairavimo mokykla

:: R. Chvainicko vairavimo mokykloje ne tik pasiruosite valstybiniams egzaminams, bet ir igysite teoriniu ziniu bei praktiniu igudziu. Mokymo klase aprupinta visa reikiama mokymo iranga, kuri reikalinga ruosiant „B" kategorijos vairuotojus. Musu mokykloje yra: Magnetines lentos su automobiliu maketais; Mokymui skirti plakatai; Automobilio detaliu ir mazgu pjuviai; Veikiantys sviesoforu stendai; Kompiuteriai ir naujausia eismo taisykliu egzaminu bilietu programa. Aprupiname mokomaja literatura. Mokytis vairuoti mes jums siulome tik geru ir technisku tvarkingu automobiliu. B kategorijos vairuotoju ruosimas Tobuliname vairavimo igudzius Siulome: Indvidualu mokymosi laika Jaukia ir erdve mokymo klase. Nuosirdziu bendravimu Mokome automobiliu su mechanine pavaru deze. Vairavimo pamoku laika galima pasirinkti pagal klijentu pageidavimus dirbame ir savaitgaliais Lankstus mokejimo grafikas.

:: www: http://www.vairavimo-mokykla.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» AUTOMOTOKET - vairavimo mokykla

:: Vairavimo mokykla “AUTOMOTOKET” kviečia visus norinčius į vairavimo kursus “A”, “B”, “B E”, “C”, “C E”, “D”, “DE” kategorija Jums patogiu laiku.Vairavimo kursai vyksta lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Kas savaite renkamos naujos grupės, kurių užsiėmimai vyksta ir dieną ir vakare. Lanksti apmokėjimo ir nuolaidų sistema. Vairavimas - tai malonumas! Išmok ir vairuok!

:: www: http://www.automotoket.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Draiveris - vairavimo mokykla

:: Vairavimo mokykla "Draiveris" ruošia A1, A, B, C, CE, D kategorijų vairuotojus ir C, CE, D kategorijų.

:: www: http://www.draiveris.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo mokykla "AUTOLOGIJA"

:: Pasirinkę mūsų mokyklą, vairavimo teorijos būsite mokomi moderniai įrengtoje klasėje, kur vaizdinė medžiaga demonstruojama multimedia bei grafo projektoriais, o mokymo metodika nuolat atnaujinama ir modernizuojama. Viso kurso metu naudositės specialia mokomąja kompiuterine programa. Praktinio vairavimo meno mūsų mokykloje mokoma naujais automobiliais, o valdyti juos išmoko tikri profesionalai, turintys aukštąjį išsilavinimą ir puikiai išmanantys bendravimo kultūrą. Vairavimo instruktoriais mūsų mokykloje dirba ir vyrai, ir moterys. Laukiame Jūsų, norinčių gerai išmokti vairuoti, senamiestyje ir Šiaurės miestelyje, ir užtikriname, kad jauki aplinka, paslaugūs personalo darbuotojai, profesionalūs mokytojai vairavimo mokymąsį "AUTOLOGIJA" vairavimo mokykloje padarys malonų ir suteikiantį pasitikėjimo savimi.

:: www: http://www.autologija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo pamokos Vilniuje

:: Vairavimo pamokos Vilniuje, A, B, BE kategorijos. KET (kelių eismo taisyklės). Ekovairavimas.

:: www: http://www.vairavimoabc.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» A, B, BE kategoriju vairavimo kursai

:: Vairavimo kursai Vilniuje. Kontaktai: Kalvarijų g. 125-208, Vilniuje +37064077701; Naugarduko g. 28-10, Vilniuje +37069977205

:: www: http://automotoinfo.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo Kursai

:: VŠĮ "Vairoseta" - tai sėkmingai 10 metų dirbanti vairavimo mokykla, kuri ruošia A ir B kategorijos vairuotojus. Šioje vairavimo mokykloje dėsto patyrę specialistai, kurie suteiks Jums ne tik teorines žinias, bet ir praktinius įgūdžius. Kainos yra prieinamos visiems, studentams ir moksleiviams daromos nuolaidos!

:: www: http://www.vairoseta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» vairavimo kursai kaune

:: Vairavimo kursai Kaune geriausiomis kainomis, o vairuoti mokiname tik su naujais automobiliais! Vairavimo mokykla Kaune, kuri jums padės sėkmingai išlaikyti vairavimo teorijos ir praktikos egzaminus!

:: www: http://vairavimokursaikaune.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo mokykla Klaipėdoje - BKUCentras

:: Patikima vairavimo mokykla Klaipėdoje, turinti naujus automobilius, modernias mokymo klases bei patyrusius instruktorius. Ateikite pas mus ir mes Jus išmokysime saugiai ir užtikrintai važiuoti kelyje.

:: www: http://www.vairavimomokyklaklaipedoje.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Irmanto Jagmino įmonė

:: Vairavimo kursai šiaurės Lietuvoje.

:: www: http://vairuoti.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo kursai

:: Vairavimo mokykla Vilniuje. Rengiame vairavimo kursus ir papildomas vairavimo pamokas.

:: www: http://www.vairuok.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Papildomos vairavimo pamokos

:: Rengiame papildomas vairavimo pamokas ir vairavimo kursus Vilniuje. A1, A, B kategorijos.

:: www: http://www.papildomosvairavimopamokos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimas Vilniuje. Kursai Vilnius.

:: UAB "JTMC" - Jono transporto mokymo centras. Esame viena iš didžiauisų vairavimo mokyklų Vilniaus mieste. Ruošiame visų kategorijų būsimus vairuotojus. Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje svetainėje.

:: www: http://www.autovairavimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo kursai

:: Vairavimo mokykla Vilniuje, vairavimo kursai, papildomos vairavimo pamokos.

:: www: http://www.vairavimai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo mokykla Vilniuje

:: Motoakademija išmoko vairuoti motociklu ir automobiliu. Visada gera kaina ir maloni atmosfera mokantis. Užsiregistravusiems dovanos

:: www: http://www.motoakademija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» KET bilietai, KET testai, KET

:: Bilietaiket.lt tinklapyje galite spręsti KET teorijos testus, kurie paruošti pagal Regitros teorijos egzaminą. Kelių eismo taisyklių bilietai nuolat atnaujinami, taip užtikrinamas kokybiškas pasiruošimas teorijos egzaminui. Spręskite KET bilietus tinklapyje bilietaiket.lt ir išlaikykite teorijos egzaminą iš pirmo karto!

:: www: http://www.bilietaiket.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vairavimo kursai - UAB "ADPILIS" vairavimo mokykloje

:: UAB „ADPILIS“ siūlo visų kategorijų vairavimo kursus (B, A, A1, A2, C, CE, D, C+CE, CE+D, C+CE+D) visiems, norintiems išmokti profesionaliai vairuoti. Taip pat rengiame: pradedančiųjų vairuotojų papildomus mokymus, papildomus vairuotojų kursus praradusiems vairuotojo pažymėjimą laivavedžių kursus Mūsų filialai: Verkių g. 52, Žirmūnų g. 143, Taikos g. 104 860101016, 867788097, 867618187 http://vairavimo-mokykla.adpilis.lt/

:: www: http://www.adpilis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» KET bilietai

:: Testų sprendimo ketbilietas.lt sistemoje yra daugiau kaip 1000 klausimų, apimančių Kelių eismo taisykles. Klausimai parengti pagal naujausias kelių eismo taisykles. Testas naudingas ne tik vairuojantiems, bet ir besiruošiantiems vairuoti. Atsižvelgiant į naujus reikalavimus KET testų duomenų bazė yra nuolat papildoma ir atnaujinama.

:: www: http://ketbilietas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Viskas apie vairavimo mokyklą

:: Blogas apie kategorijas

:: www: http://vairavimomokykla.mhost.lt/vairavimo-mokyklos-kaip-pasirinkti-tinkama/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai