» Evakuacijos parengimas. Priešgaisrinė ir civilinė sauga

:: Evakuacijos planų (schemų) braižymas; evakuacijos planų sudarymas; evakuacijos pratybų surengimas; konsultacijos priešgaisrinės ir civilinės saugos klausimais

:: www: http://www.evakuacija.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» INTERJERAS

:: Interjero sprendimai, interjeras, eksterjeras. Informacija apie interjero irengima, apdaila, statybas.

:: www: http://www.tai-paprasta.net/henklis/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Marketingo konsultacijos, verslo planai ir įmonių finansinė analizė

:: Konsultuojame marketingo klausimais pradedančius ir smulkius verslininkus. Atliekame marketingo sistemos auditą, kuriame marketingo strategiją ir jos realizavimo planus, surenkame verslo informaciją, planuojame marketingo tyrimus ir apdorojame jų rezultatus, optimizuojame pardavimų procesą. Rašome išsamius įvairios paskirties ir sudėtingumo verslo planus, atliekame jau parengtų verslo planų analizę, konsultuojame verslo planų ruošimo klausimais.

:: www: http://www.marketologai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Priešgaisrinė sauga

:: UAB “Iksados aptarnavimo ir paslaugų centras” (IKSADOS APC) –įmonė, dirbanti priešgaisrinės saugos paslaugų sferoje, prekiaujanti priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo priemonėmis, įranga bei technika. IKSADOS APC prekiauja įvairaus dydžio ir tipų gesintuvais, atlieka gesintuvų priežiūrą, sudaro ilgalaikes sutartis su įmonėmis dėl gesintuvų priežiūros, bei priešgaisrinių saugos funkcijų vykdymą objektuose.

:: www: http://www.iksadosapc.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo konsultacijos, rengiame verslo planus; Rinkodaros konsultacijos ir rinkodaros planai, rinkos tyr

:: Verslo konsultacijos nuo idėjos iki sėkmingo projekto įgyvendinimo, rengiame verslo planus; Rinkodaros konsultacijos ir rinkodaros planai, rinkos tyrimai; ES Struktūrinių ir kitų fondų parama, pildome paraiškas, rengiame projektus.

:: www: http://www.actuelle.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Viešieji pirkimai ir ES parama

:: Verslo ir teisės konsultacijų įmonė teikianti konsultacijas ES paramos ir viešojo administravimo teisės klausimais. Jei turite klausimų šiose srityse: ES parama Viešieji pirkimai Viešojo ir privataus sektorių partnerystė Statybų teisė Viešojo administravimo teisė Nacionalinė parama

:: www: http://www.peritus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo, rinkodaros konsultacijos, planai, paraiškų pildymas ir projektai, ES parama

:: Verslo konsultacijos nuo idėjos iki sėkmingo projekto įgyvendinimo, rengiame verslo planus; Rinkodaros konsultacijos ir rinkodaros planai, rinkos tyrimai; ES Struktūrinių ir kitų fondų parama, pildome paraiškas, rengiame projektus. ES parama, struktūriniai fondai, konsultacijos, administravimas, verslo planai, rinkodara, marketingas, verslo idėja, rinkos tyrimai, vartotojų tyrimai, projektai, paraiškos

:: www: http://actuelle.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Bankroto administravimas, varžytinės, verslo konsultacijos

:: Bankroto administravimas, buhalterija, varžytinės, buhalterinė apskaita, skolų išieškojimas, verslo konsultacijos, dokumentų tvarkymas, restruktūrizavimas.

:: www: http://www.valnetas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Versloplanas.info

:: Padedame gauti ES paramą - konsultacijos, dokumentų tvarkymas, paraiškos, verslo planai, inveticiniai projektai.

:: www: http://www.versloplanas.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Privatūs detektyvai

:: Privatūs detektyvai užsiima praktine tyrinėjimų, sekimo paslaugų veikla Vilniuje, Lietuvoje, Vakarų ir Rytų Europoje.

:: www: http://www.sekliuagentura.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Informacija apie verslo seminarus, mokymus ir visos kitos su verslu susijusios informacijos pateikimas

:: Verslalaikį galime apibūdinti keliais žodžiais - tai laikas verslui. Ir mes norime padėti jums surasti žinių, kurių Jums taip trūksta verslo pradžiai. Mes norime suteikti šansą ir žinių visiems būtinų verslui vystyti ir kurti. Puslapis skirtas informuoti apie vykstančius verslo renginius.

:: www: http://www.verslalaikis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Darbo sauga (darbuotojų sauga)

:: UAB "SAUGAS", darbo saugos, aplinkosaugos, turto saugos konsultacijos.

:: www: http://www.darbuotojusauga.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» BALTIC COACHING CENTRE

:: Koučingas remiasi tikėjimu, kad žmogus turi pakankamai įgimtų sugebėjimų pasiekti bet kuriuos tikslus. O šiuo metodu dirbančio vadovo rezultatas - maksimaliai savo potencialą išnaudojantys, asmeninių bei įmonės tikslų siekiantys, motyvuoti darbuotojai.

:: www: http://www.icf.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Koučingo centras

:: Ar pastebėjote, kad įkvepiantis tikslas mobilizuoja Jūsų vidinius resursus? Ar pažįstamas jausmas, kai intensyviai beieškant problemos sprendimo – jis ateina netikėčiausiu metu netikėta forma? Jei galėtume sąmoningai valdyti šiuos įgūdžius ir būsenas – įspūdingai padidėtų mūsų darbo efektyvumas, rezultatai bei pasitenkinimas atliekamu darbu bei asmeniniu gyvenimu.

:: www: http://www.koucingocentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» MLM Lietuvoje

:: Diskusijos apie tinklinio marketingo (MLM) verslą, MLM įmones ir jų produktus, MLM darbo ir uždarbio galimybes.

:: www: http://mlm.projektas.in/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Namų interjero portalas

:: Informacinis statybų leidinys internete. Naujienos, straipsniai, patarimai. Interjeras, dizainas, projektai, architektūra.

:: www: http://www.henklis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Darbo saugos paslaugos

:: Atliekame darbuotojų saugos ir sveikatos priežiūrą šalies įmonėse, teikiame priešgaisrinės ir civilinės saugos paslaugas, konsultuoja darbo teisės klausimais. Mūsų paslaugos padeda saugoti darbuotojų sveikatą ir gyvybę darbe.

:: www: http://www.ladina.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Namų Interjero Portalas

:: Namų interjero portalas – tai informacinis statybų leidinys. Mūsų svetainėje rasite naujienas, straipsnius, įvairius patarimus statybų klausimais. Esant poreikiui pakonsultuosime interjero, dizaino, įvairių projektų bei architektūros klausimais.

:: www: http://henklis.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» BUHALTERINĖS PASLAUGOS VILNIUJE

:: Daug išleidžiate buhalterinei apskaitai? Mes padėsime išleisti mažiau!

:: www: http://www.wewewe.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vidinis Rangas

:: Puikiai išmanai kokią nors sritį, bet vis tiek jauti, kad reikia „padlaižiauti“, siekiant gauti tai, ko nori? Užteks! Galėsi padaryti taip, kad daugiau pasiekę žmonės „lys tau į šikną“, kad tau įtiktų. Tau neberūpės, ką kiti apie tave mano – kiti rūpinsis, ką tu manai apie juos. Sveikas atvykęs į Vidinio Rango puslapį! Vidinis Rangas – Tavo Vertė

:: www: http://www.vidinisrangas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Atsinaujinančių energijos šaltinių konsultacijos

:: Konsultuojame. Atliekame atsinaujinančių energijos šaltinių galimybių studijas. Įgyvendiname projektus.

:: www: http://www.energijaplius.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Energijos taupymas

:: Energijos taupymas, energetika, resursų taupymo sprendimai, procesų matavimai. Veiklos srytys: suslėgtas oras, ventiliacija, vanduo, nuotekos, garas ir karštas vanduo, šaldymas, elektriniai varikliai, apšvietimas. Procesų valdymas, optimizacija. Investicijos, jų tikslingumas, atsipirkimo laikas. Nepriklausoma projektų analizė.

:: www: http://www.riveja.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Energijos vartojimo efektyvumo didinimo konsultacinės paslaugos

:: Siūlome energijos vartojimo efektyvumą didinančias paslaugas, kurios apima: statybos defektų nustatymą (pasitelkus termoviziją); projektinių sprendinių pateikimą; pastatų renovacijos energetinį ir ekonominį įvertinimą (energetiniai auditai); esamų inžinerinių sistemų rekonstrukciją; naujos statybos energetinio efektyvumo nustatymą; pastatų energinio naudingumo sertifikavimą; pastatų ar patalpų atjungimo nuo centralizuotų šilumos tiekimo tinklų skaičiuočių parengimą; atliktų renovacijų monitoringą, stebėseną.

:: www: http://www.eauditas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mokymo modulis | Darbo saugos specialistai

:: Darbo saugos dokumentacija, profesinės rizikos vertinimas, fizikiniai darbo aplinkos veiksnių matavimai, darbo saugos specialistų mokymai, darbo saugos ir sveikatos tarnyba.

:: www: http://www.profesinesrizikosvertinimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mokymo modulis | Darbo saugos specialistai

:: Darbo saugos dokumentacija, profesinės rizikos vertinimas, fizikiniai darbo aplinkos veiksnių matavimai.

:: www: http://profesinesrizikosvertinimas.lt/paslaugos/darbo-saugos-dokumentacija/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Profesionalios Kaimo Turizmo Konsultacijos!

:: •Konsultacijos, seminarai, mokymai: ◦Kaimo turizmo verslo finansų valdymas ◦Asmeninių finansų valdymas ◦Kaimo turizmo verslas •Tarpininkaujame perkant, parduodant, nuomojant kaimo turizmo sodybas •Tarpininkaujame perkant, parduodant sodybas, tinkančias kaimo turizmui •Vertiname sodybų tinkamumą kaimo turizmui

:: www: http://www.kaimoturizmoverslas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo planai - UAB Paprastas Sprendimas

:: Verslo planai - finansavimui, paskolai gauti, Europos Sąjungos paramai gauti.

:: www: http://www.paprastas-sprendimas.lt/VersloPlanas.html

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Naujai samdomo ir jau esamo personalo vertinimas, personalo atranka

:: UAB “Profesiniai kontaktai” teikia naujai samdomo ir įmonėje dirbančio personalo vertinimo paslaugas, taip pat vykdome personalo paieškos ir atrankos projektus. Mūsų siūlomi sprendimai padeda klientams pasamdyti, ugdyti ir išlaikyti geriausius darbuotojus. Esame įsikūrę Kaune, bet esame pasirengę padėti pasirinkti naujus, bei ugdyti ir išlaikyti esamus darbuotojus ir kituose Lietuvos regionuose esančioms įmonėms. Kadangi efektyvūs darbuotojai reikalingi visoms įmonėms, savo profesionalią pagalbą rekomenduojame mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms. Mūsų specializacija – naujai samdomų pardavimo specialistų vertinimas, efektyvios pardavimo komandos formavimas, naujų pardavimo talentų radimas kliento įmonės viduje ar pardavimo specialistų paieška ir atranka už kliento įmonės ribų.

:: www: http://www.profesiniaikontaktai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo planai, verslo planas, ES parama - UAB "Paprastas Sprendimas"

:: Verslo planai ir ES parama - rengiame verslo planus verslo tobulinimui ir finansavimui gauti. Ruošiame paraiškas ir vykdome projektus Europos Sąjungos paramai gauti. Profesionaliai ir nebrangiai.

:: www: http://www.versloplanai.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo planai & konsultacijos mažoms ir vidutinėms įmonėms

:: Kai reikalingas geras verslo planas; taip pat: - ES parama; - rinkos tyrimai; - verslo konsultacijos; - projektų valdymas, - domina kita parama verslui.

:: www: http://www.mvi.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo, rinkodaros konsultacijos, planai, paraiškų pildymas ir projektai, ES parama

:: Verslo konsultacijos nuo idėjos iki sėkmingo projekto įgyvendinimo, rengiame verslo planus; Rinkodaros konsultacijos ir rinkodaros planai, rinkos tyrimai; ES Struktūrinių ir kitų fondų parama, pildome paraiškas, rengiame projektus.

:: www: http://www.risbalt.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» ES parama/verslo planai/paraiškos/viešieji pirkimai/projektų viešinimas

:: ES ir kitų fondų paramai gauti paraiškų, investicinių projektų/galimybių studijų, verslo planų rengimas. ES projektų administravimas, viešinimas, viešųjų pirkimų organizavimas. Konsultacijos dėl paramos gavimo.

:: www: http://www.eurotida.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Bankroto administratorius

:: Bankroto administravimo, audito, buhalterinės paslaugos.

:: www: http://www.bankroto-administratoriai.lt/lt/paslaugos/bankroto-administratorius/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» www.pardavimai.eu - pardavimų mokymai

:: www.pardavimai.eu - lektorius Linas Čiupaila veda mokymus apie aktyvius pardavimus, spin selling, debybų meną, bei kitas aktualijas.

:: www: http://www.pardavimai.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» ES parama, projektų administravimas, verslo planai

:: Rengiame verslo planus, galimybių studijas, investicinius projektus, pildome paraiškas ES paramai ir administruojame paramos projektus, atliekame ekonominius tyrimus.

:: www: http://www.idus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Darbo sauga

:: Darbo sauga - dokumentų rengimas, profesinės rizikos vertinimas, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnyba.

:: www: http://profesinesrizikosvertinimas.lt/paslaugos/darbo-darbu-sauga/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Aldus Ltd

:: Kompanija Aldus Ltd nuolat plečia savo paslaugų asortimentą lietuvių konsultavimo, apskaitos ir verslo steigimo klausimais Jungtinėje karalystėje. Aldus Ltd lanksčiai reaguoja į ekonominės ir politinės Jungtinės Karalystės padėties bei įstatyminės bazės pasikeitimus.

:: www: http://www.aldusltd.co.uk/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Marketingo paslaugos

:: Marketingo paslaugos; Internetinis marketingas; Verslo planų rengimas; Teisinės paslaugos; Įmonių steigimas; Tinklapių kūrimas; Dizaino darbai;

:: www: http://strategus.lt/marketingo-paslaugos

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Marketingo sprendimai verslui

:: MarketingSolutions.lt tai internetinė svetainė, kurioje rasite daug naudingos informacijos kaip minimaliomis sąnaudomis pasiekti didesnių pardavimų.

:: www: http://www.marketingsolutions.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB Archyvavimo sprendimai

:: UAB „Archyvavimo sprendimai“ - dokumentų valdymo bendrovė kuri teikia dokumentų valdymo paslaugas, kaip (dokumentu archyvavimas, dokumentų rengimas, dokumentų tvarkymas, dokumentų naikinimas, archyvų tvarkymas ir t.t.)

:: www: http://archyvuok.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tvoros

:: Padedam surasti tvoras uz gera kaina siulom katalogus ivairiu firmu

:: www: http://tvoros.in/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo Akademija

:: Kam skirta? Narystė akademijoje naudinga nuolat tobulėti siekiantiems verslo savininkams, vadovams ar norintiems sukurti savo verslą. Kokia nauda? Nuolat atnaujinamame „Verslo akademijos“ puslapyje rasite aktualią informaciją Jūsų verslo efektyvumui didinti, turėsite galimybę bendrauti su kitais nariais ir užduoti klausimus ekspertams. Ką gausiu? Nuolat atnaujinamą naudingą medžiagą verslui Video mokymus Ekspertų konsultacijas Galimybę diskutuoti forume Naujas pažintis Webinarus

:: www: http://www.VersloAkademija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kaip tapti milijonieriumi?

:: 7 patarimai, norint tapti turtingu.

:: www: http://kaiptaptiturtingu.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lex Maris – Advokatai Klaipėdoje ir Kaliningrade

:: Advokatų kontora Klaipėdoje ir Kaliningrade. Advokatų paslaugos, teisinė konsultacija, jūrinės, aviacijos ir komercinės bylos.

:: www: http://www.lex-maris.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lithuana4u

:: Kokybiška pagalba gaunant leidimą gyventi Lietuvoje ir Šengeno valstybėse.

:: www: http://lithuania4u.ru/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» A5A Consillo

:: A5A Consillo - verslo konsultacijų kompanija, teikianti pagal jūsų poreikius pritaikytus efektyvius konsultacinius sprendimus.

:: www: http://www.a5a.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Veiklos efektyvumas

:: Veiklos efektyvumo pagrindai paslaugų ir prekybos sektoriaus įmonėms.

:: www: http://www.qlt.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mokesčių konsultavimas

:: Fidexperta teikia aukščiausios kokybės mokesčių konsultavimo, planavimo ir tyrimų paslaugas, taip pat atstovauja privatiems ir verslo klientams sprendžiant mokestinius ginčus.

:: www: http://fide.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» COGITO LT teisinės paslaugos

:: Kokybiškos teisinės konsultacijas gyventojams ir verslo subjektams. Juridinių asmenų (UAB, IĮ, DNSB, IGNSB, VšĮ ir kt.) steigimas, veiklos teisinės dokumentacijos (įstatai, organų sprendimai, protokolai ir kt.) tvarkymas bei teisinis auditas, kt.

:: www: http://www.cogito.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Bankrotas, restrukturizavimas, konsultacijos

:: Patyrę bankroto administratoriai konsultuoja įmonių bankroto, restruktūrizavimo, bei fizinių asmenų bankroto klausimais.

:: www: http://www.bankrutavimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» LED apšvietimas, LED profiliai, ilgaamžė stiklo apsauga

:: UAB "Energy green" įmonės pagrindinis tikslas - yra pasiūlyti klientams unikalius sprendimus taupaus apšvietimo ir stiklo paviršių apsaugos srityse, kurie kurtų pridėtinę vertę klientui ir tausotų aplinką. 2010 m. rinkoje pradėjome dirbti su LED apšvietimu (www.energygreen.lt). 2011 m. Įmonė pradėjo bendradarbiauti su gerai žinoma Didžiosios Britanijos kompanija "Ritec International" ir jų produktu ClearShield. Tais pačiais metais, mūsų atstovai sėkmingai baigė oficialią "Ritec International" mokymų programą ir tapo produkto ClearShield atstovais Lietuvoje.

:: www: http://www.energygreen.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB "Euroteisė"

:: Euroteisė teikia profesionalias paslaugas vietos ir užsienio individualiems asmenims bei verslo organizacijoms. Euroteisė siekia suteikti geriausias įmanomas paslaugas klientui efektyviausiu ir ekonomiškiausiu būdu.

:: www: http://www.euroteise.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Buhalterin4 apskaita

:: Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas Tvarkome įmonių buhalterinę apskaitą. Teikiame įmonių ir kitų ūkio subjektų kompleksinę buhalterinės apskaitos vedimo paslaugą. Registruojame įmones mokesčiu mokėtoju, PVM mokėtoju , pildome mokesčių deklaracijas. Tvarkome mėnesines ir metines ataskaitas, bei teikiame kitas su buhalterinės apskaitos vedimu susijusias paslaugas. Siūlome detaliau susipažinti su mūsų įmonės teikiamomis paslaugomis. Atleidimas nuo baudų ir delspinigių Buhalterinė apskaita Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas Mokesčio mokėtojo registravimas Mokesčių apskaičiavimas ir tvarkymas Mokesčių deklaravimas Mokesčių permokų grąžinimas ir įskaitymas PVM mokėtojo registracija

:: www: http://www.teisinespaslaugos.info/buhalterine-apskaita

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Investologija.lt

:: Dideli pinigai nėra uždirbami sunkiu darbu – geriausia vieta išmokti investuoti į akcijas, obligacijas, nekilnojamą turtą, investicinius, pensijų ir ETF fondus, FOREX, auksą ir kitas investicines priemones.

:: www: http://www.investologija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» QlikView - Galingiausia verslo analitikos programinė įranga Lietuvoje

:: QlikView suteikia vartotojams galimybę interaktyviai analizuoti kritiškai svarbią verslo informaciją intuityvioje, produktyvioje bei kūrybiškoje aplinkoje. Norint perprasti duomenų analizę reikalingas minimalus apmokymas, dažniausiai trunkantis tik keletą valandų. QlikView yra verslo duomenų analitikos (angl. business intelligence, BI) programinės įrangos kompleksas, pasižymintis savybėmis, išskiriančiomis QlikView iš tradicinių/klasikinių verslo analitikos įrankių tarpo.

:: www: http://www.veritana.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo kontaktai Švedijoje

:: UAB Contact LT dirba su verslo kontaktais tarp Lietuvos ir Švedijos įmonių, taip pat su kitomis šalimis

:: www: http://www.contactlt.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Finansines, Buhalterines, Verslo paslaugos ir Pašalpų tvarkymas

:: Finansines/buhalterinės ir pašalpų tvarkymo paslaugas Londone bei visoje Anglijoje

:: www: http://www.klaustukas.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Hortus Invvestment Banking

:: Bendrovių akcijų vertinimas. Verslo vertinimas. Profesionalūs konsultantai pataria parduodant ir perkant bendrovių akcijas arba verslą. Patariame akcininkams įsigyjant kitų akcininkų akcijų paketus. Akcininkų turtinių ginčų sprendimas. Investicijos į bendrovių akcijas. Paskolos akcijų išpirkimui. Kapitalo pritraukimas.

:: www: http://hortus.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mokesčių grąžinimas Norvegijoje

:: Mokesčiai Norvegijoje (deklaracijų pildymas, lengvatų prašymas, mokesčių tabeliai ir kt.), adreso keitimas oficialiose institucijose, darbuotojų teisės Norvegijoje ir kt.

:: www: http://www.no-tax.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sistema Papildomai Uzsidirbti

:: Sistema uzsidirbti arba susikurti nuosava versla! Daugiau info: http://www.kaip-papildomai-uzsidirbti.lt/

:: www: http://www.kaip-papildomai-uzsidirbti.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Būsto šiltinimas

:: Apšiltinę, renovavę, rekonstravę, bei modernizavę savo būstą - Jūs galėsite mėgautis apšiltinimo teikiama nauda daugelį metų. Tinkamai parinktos šiltinimo sistemos, medžiagos, bei kokybiškai atlikti darbai Jums padės pasiekti, kad būstas būtų šiltas, sausas ir nepriekaištingas.

:: www: http://www.bustosiltinimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Reklama internete

:: - Informacijos redagavimas Jūsų svetainėje; - Informacijos platinimas internete (nuorodų talpinimas, straipsnių sukūrimas, talpinamas į straipnių svetaines) - Skelbimų talpinimas į visus didžiausius skelbimų portalus kelis kart per dieną. - Facebook priežiūra (linksmų ir originalių naujienų pateikimas, skatinant intensyvų fanų bendravimą; - El. naujienlaiškių maketo sukūrimas ir siuntimas.

:: www: http://www.skelbimutalpinimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Būsto paskolos

:: Būsto paskolos ir informacija apie jas

:: www: http://busto-paskolos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pinigu pervedimai

:: Pinigų pervedimo gidas ir pagalba su Paypal, Skrill (Moneybookers), Neteller, Moneygram, Western Union bei TransferGo. Tarptautiniai pervedimai ir pinigų siuntimas dar lengviau perprantami su pinigupervedimai.lt portalu.

:: www: http://www.pinigupervedimai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» spacebox architektai

:: Individualių ir kartotinių namų projektai, nelegalių statinių įteisinimas, interjero dizainas, profesionalų konsultacijos

:: www: http://spacebox.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Akcita - Ekspertai Akcizo Grąžinime

:: Tarpininkaujam akcizo mokesčio susigrąžinime. Mūsų ekspertai yra pasiruošę Jums padėti ir suteikti reikiamą konsultaciją.

:: www: http://www.akcizograzinimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Klientų aptarnavimas internetu

:: Sistema skirta klientų aptarnavimui, kuri leidžia gyvai bendrauti su svetainės lankytojais. Pagalba gyvai pokalbių mygtukas diegiamas internetiniame tinklalapyje. Bendravimas vyksta tekstinio susirašinėjimo principu, realiu laiku.

:: www: http://www.pagalbagyvai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Įmonių steigimas, pardavimas (uab pvm ir ne pvm mokėtojas)

:: Virtualūs biurai, Įmonių steigimas, įmonių pardavimas, teisinės konsultacijos, Buhalterinė apskaita, auditas, bankroto procedūros

:: www: http://newoffice.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo konsultavimas

:: Siūlome profesionalias kokybės vadybos, aplinkosaugos, efektyvios energetikos bei socialinės atsakomybės standartų diegimo paslaugas. Organizuojame apmokymus įmonės kokybės vidaus auditoriams.

:: www: http://www.isostandartai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» EnergyMarket.lt

:: Visos energetikos rinkos paslaugos: elektros tiekėjo parinkimas, konsultacijos, naujienos, informacija

:: www: http://energymarket.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Konsultacijos, patarimai internetu

:: Psichologo, teisininko, buhalterijos, finansų ir kitų specialistų konsultacijos internetu. Reikalui esant, ruošiame reikiamus dokumentus, susitinkame. Konsultacija internetu – nereikia niekur eiti nė važiuoti! Konsultacija internetu – mūsų svetainėje konsultantą ir matote, ir girdite, galite jam rašyti. Konsultacija internetu – taupo ne tik laiką, jos visada pigiau! Konsultacijas teikia kvalifikuoti, patyrę, patikrinti konsultantai. Svetainėje įdiegta patikima momentinė apmokėjimo sistema. Kiekvienas klientas turi galimybę stebėti savo finansų judėjimą svetainėje, gauti ataskaitą. Konsultacijos teikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, išrašant sąskaitas-faktūras

:: www: http://www.pataria.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Skyrybos

:: Skyrybos yra laba nemalonus procesas, todėl norisi, kad viskas vyktų greitai ir sklandžiai. Mes užtikriname, kad skyrybos įvyktų pigiai, greitai ir be streso.

:: www: http://www.skyrybos.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tiekėjų informacija

:: Išsami ir patikima informacija apie tiekėjus

:: www: http://tiekejasinfo.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» SEO paslaugos

:: Seo paslaugos ir seo optimizavimas

:: www: http://Seowebs.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Civilinė ir priešgaisrinė sauga

:: Civilinės saugos mokymų organizavimas, priešgaisrinės saugos mokymų organizavimas, evakavimo planai, gaisrinės saugos instrukcijos, civilinės saugos įvadinės instrukcijos, konsultacijos ir pagalba priešgaisrinėje ir civilinėje saugoje.

:: www: http://www.saugidarboviete.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Viešieji pirkimai

:: UAB „Projektų vadybos institutas“ – profesionali komanda, organizuojanti konferencijas, vidinius-išorinius mokymus, teikianti konsultacijas bei rengianti viešųjų pirkimų konkursams dokumentus, Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektų dokumentaciją ir atliekanti jų įgyvendinimą. UAB „Projektų vadybos institutas“ kūrybinė komanda Barrington – naujas renginių organizatorius Lietuvoje, įgyvendinantis bei organizuojantis viešus, privačius ir įmonių renginius, užsienio atlikėjų koncertus Lietuvoje ir užsienio šalyse.

:: www: http://www.pvi.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Varinis vamzdis, variniai vamzdžiai, kolektoriai, granuliniai katilai

:: Varinis vamzdis, variniai vamzdžiai, varinių vamzdžių jungtys, rutuliniai ventiliai, kolektoriai, granuliniai katilai...UAB „Varinukas“ užsiima santechnikos ir šildymo įrangos prekyba. Atliekame montavimo paslaugas. Aukščiausios kokybės produkcija. Bendradarbiaujame su europoje gerai žinomais gamintojais: CONEX, WIELAND, RUMET ir kitais.

:: www: http://www.varinukas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lean mokymai, Lean sistema, verslo mokymai

:: Lean mokymai, Lean sistema, verslo mokymai, verslo kursai, kursai mokymai, mokymai vadovams, lean metodika, lean metodas, mokymai verslui, lean gamyba, lean mokykla, lean metodai, vadovu mokymai, vadovu kursai.

:: www: http://www.timberta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sports Marketing Baltic - rinkodaros ir sporto vadybos specialistų komanda

:: Kuriame ir vykdome “Sports Star advertising” reklamines kampanijas atskiram prekės ženklui, organizuojame „team building“ ir pramoginius sporto renginius įmonės darbuotojams.Teikiame visas reklamos ir viešųjų ryšių valdymo paslaugas privačioms, visuomeninėms ir valstybinėms sporto organizacijoms, klubams ar atskiroms komandoms.

:: www: http://www.sportsmarketing.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Interjero dizaino studija

:: Interjero dizaino studija. Kuriame/projektuojame/gaminame. Nuo smulkiausių dekoro detalių iki konstrukcinių elementų. Puikūs pasiūlymai nedidelėmis kainomis

:: www: http://ogut.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Įmonių steigimas, pardavimas Lenkijoje - Savesta Consulting

:: Įmonių steigimas, pardavimas Lenkijoje, įmonių vedimas ir prižiūrėjimas. Transporto licencijos gavimas, TIR sistemos narystės ir kitų leidimų tvarkymas. Buhalterija, darbuotojų Lenkijoje rekrutavimas, biuro Suvalkuose nuoma ir vedimas, lenkiškų internetinių svetainių, el. pašto, logotipų ir reklaminių medžiagų kūrimas. Rinkos tyrimas Lenkijoje. Konsultavimas

:: www: http://savesta.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Deklaracijaok.lt pajamu deklaravimas deklaracijos

:: www.deklaracijaok.lt deklaruoja ir perdeklaruoja gyventojų pajamų deklaracijas, turto ir kitas deklaracijas mokesčių inspekcijai. Mūsų buhalteriai deklaruodami pajamas optimaliai paskirsto lengvatas šeimos nariams, kad Jūsų grįžtamos sumos būtų didžiausios. Jei klientai pageidauja - buhalteriai gali tik įvertinti situaciją - ar mokesčių grįš, ar reiks mokėti.

:: www: http://www.deklaracijaok.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» SEO paslaugos, interneto rinkodara

:: kaitmeninė rinkodara yra pigiausia ir konkurencingiausia rinkodara. Smulkiam verslui labai svarbu išlaikyti kuo mažesnes pridėtines ir tiesiogines išlaidas ir surasti kuo daugiau pirkėjų. Skaitmeninė rinkodara suteikia galimybę nemokamais sprendimais, programomis ir tyrimų rezultatų informacijos pagalba sukurti nemokamą efektyvią rinkodaros sistemą, kuri pritrauktų norimus žmones į svetainę. Skaitmeninė rinkodaros strategija pradedama planuoti nuo tikslinės auditorijos elgesio tyrimų internete. Skaitmeninė rinkodara tai reklama internete, dar vadinama Web 2.0 reklama. Web 2.0 reklama nėra geografinių sienų, todėl tai yra pigiausias būdas pradėti ir palaikyti eksporto veiklą. Šiuo metu drąsiai teigiama, kad be skaitmeninės rinkodaros įmonės negalės išlikti konkurencingos.

:: www: http://seorinkodara.weebly.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» SEO paslaugos, interneto rinkodara

:: Skaitmeninė rinkodara yra pigiausia ir konkurencingiausia rinkodara. Smulkiam verslui labai svarbu išlaikyti kuo mažesnes pridėtines ir tiesiogines išlaidas ir surasti kuo daugiau pirkėjų. Skaitmeninė rinkodara suteikia galimybę nemokamais sprendimais, programomis ir tyrimų rezultatų informacijos pagalba sukurti nemokamą efektyvią rinkodaros sistemą, kuri pritrauktų norimus žmones į svetainę.

:: www: http://www.seorinkodara.weebly.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» http://www.internationalprojects.lt

:: Verslo įmonė konsultuojanti, rengianti ir įgyvendinanti (administruojanti) ES projektus (verslo, mokslo, turizmo, socialinius, kultūrinius, žemės ūkio). Įmonė paslaugas teikia nuo ES projekto rengimo iki visiško jo įgyvendinimo (praėjus 5 metams po ES projekto pabaigos).

:: www: http://www.internationalprojects.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Paskolos už užstatą

:: UAB „SG Partneriai“ teikia teisines paslaugas, konsultuoja investuotojus, konsultuoja paskolų gavimo klausimais, padeda gauti paskolas už užstatą, įkeičiant automobilį, ilgalaikes ir vartojimo paskolas.

:: www: http://www.sgpartneriai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Verslo konsultacijos. Pardavimų didinimas

:: Verslo konsultacijos įmonėms. Paslauga- pardavimų didinimas, norintiems savo įmonėje įdiegti ir sustyguoti reikalingus pardavimų įrankius. Individualūs praktiniai užsiėmimai su verslo konsultantais. Padidinkite savo įmonės pardavimus apytiksliai 50-100%.

:: www: http://www.ebtm.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB "Finansų biuras"

:: UAB "Finansų biuras" nuo 2007 metų teikia visas paslaugas susijusias su buhalterinės apskaitos tvarkymu, apskaita, įmonių steigimu ir pardavimu. Klientams darbu atliekame kruopščiai ir dėmesingai, prisiimame atsakomybę už klientų firmų apskaitas. Konsultuojame, atsakome į rūpimus klausimus ir pateikiame sistemingą informaciją. Atstovaujame savo klientus VMI ir kitose valstybinėse institucijose. Nuolat keliame darbuotojų kvalifikaciją ir tobulėjame, dirbame kokybiškai ir siekiame nepriekaištingų darbo rezultatų. Finansų biuro teikiamos paslaugos: buhalterinė apskaita, individualios veiklos pagal pažymą apskaita, konsultacijos apskaitos ir mokesčių klausimais, įmonių steigimas (UAB steigimas, VŠĮ steigimas, individualios įmonės steigimas, įmonės pertvarkymas, steigimo sutartys) bei įmonių pardavimas.

:: www: http://www.finbiuras.lt/imoniu-steigimas.html

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Visos darbų saugos paslaugos!

:: Norėdami padėti darbdaviams, saugos ir sveikatos tarnybų specialistams spręsti įmonės darbų saugos klausimus pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius reglamentuojančius teisės aktus, teikiame kokybiškas ir reikalavimus atitinkančias darbuotojų saugos ir sveikatos paslaugas, atliekame profesinės rizikos vertinimą, vykdome statinių techninę priežiūrą bei kitas su darbų sauga susijusias paslaugas. UAB „Dirbk saugiai“ įkurta 2008 metais. Mūsų kolektyve dirba ilgametę patirtį turintys atsakingi bei profesionalūs darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialistai. Pagrindinis siūlomų paslaugų tikslas yra padėti Jūsų įmonei formuoti darbuotojų saugos ir sveikatos valdymo sistemą, suteikti reikiamų žinių vadovaujantiems Jūsų įmonės darbuotojams pagal LR galiojančius reglamentuojančius teisės aktus.

:: www: http://www.dirbksaugiai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» GetHouse.lt — unikalūs namų projektai

:: GetHouse.Lt - Apjungia visus nekilnojamojo turto rinkos veikėjus (projektuotojus, statybininkus, investuotojus, bankus) ir pirkėjui pateikia išskirtinės kokybės paslaugą - sukuria unikalų namą, per itin trumpą laiką, už optimalią kainą. Unikalūs namų projektai, inovatyvūs sprendimai, kokybiškas ir vertingas nekilnojamasis turtas, modernūs daugiabučiai, namai, kvartalai, rezidencijos, interjerai.

:: www: http://www.gethouse.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Teisės garantas – Visos Teisinės paslaugos

:: Jums reikalinga Teisinė pagalba? Nerandate problemos sprendimo? Reikia parengti ieškinį? Norite pradėti verslą ir nežinote nuo ko pradėti? Jums reikalingos Teisinės konsultacijos? O gal tiesiog reikia teisininko patarimo? Esame pasiruošę Jums padėti nes:„Teisės garantas“ teikia aukštos kokybės teisines paslaugas juridiniams ir fiziniams asmenims. Patikėkite teisinius klausimus Mums, o Jūs užsiimkite savo kasdienine veikla. Mūsų kvalifikuoti teisininkai suteiks visapusišką teisinę pagalbą, pateiks kompleksinius sprendimus Jus dominančiais klausimais. Apsilankę mūsų internetiniame puslapyje rasite atsakymą į Jus dominančius klausimus.

:: www: http://www.teisinespaslaugos.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Interneto marketingas, Rinkodara, Koučingas, PR | MarketSMART

:: Darome tai, kur esame geriausi: interneto marketingas, integruota rinkodara ir komunikacija, pardavimų didinimo sprendimai, e-komercija, organizacijų vystymas ir darbuotojų įsitraukimo didinimas, koučingas.

:: www: http://www.marketsmart.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Buhalterinė apskaita, UAB steigimas, Buhalterinės paslaugos Vilniuje.

:: Jau daugiau nei dešimt metų teikiame buhalterinės apskaitos paslaugas ir steigiame UAB imones. Mielai lauksime Jūsų mūsų biure aptarti tolimesnes bendradarbiavimo sąlygas.

:: www: http://www.auditas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Market SMART, UAB

:: Teikiame skaitmeninės rinkodaros paslaugas, SEO auditas, SEM, AdWords, svetainių kūrimas ir priežiūra, svetainių optimizavimas, verslo planai, kitos marketingo paslaugos.

:: www: http://marketsmart.lt/en/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Interneto marketingas, Svetainės, Seo, AdWords

:: Darome tai, kur esame geriausi: visos marketingo paslaugos, interneto rinkodara, komunikacija, pardavimų didinimo sprendimai, e-komercija, organizacijų vystymas ir darbuotojų įsitraukimo didinimas, koučingas.

:: www: http://marketsmart.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai