» Plungės dziudo klubas

:: Plungės Dziudo Klubo sportininkų pasiekimai, karščiausios naujienos ir rezultai iš dziudo varžybų, įspūdingų kovų dziudo filmukai ir nuotraukos!

:: www: http://www.plungesdziudoklubas.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto klubas - Savas

:: Jau nuo 2003 metų, pačiame miesto centre, šalia P.C.“Akropolis“,savo veiklą vysto sporto klubas "SAVAS". Šis sporto klubas yra savas ir jaukus, už tai pamėgtas tiek jaunimo, tiek vyresnio amžiaus lankytojų. Sporto klube maloniai laukiami ir nauji nariai: jie iš karto įvertins draugiškos ir šiltos aplinkos privalumus.

:: www: http://www.sporto-klubas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Utenos nardymo klubas

:: Nardymo kursai, pažintiniai nėrimai, darbai po vandeniu, nardymo įrangos nuoma, povandeninė paieška, radinių iškėlimas.

:: www: http://www.safediving.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sportoklubai.lt - geresnis būdas sportuoti nebrangiai. Pigiausi sporto klubų pasiūlymai.

:: sportoklubai.lt – tai interneto projektas, kurio tikslas apjungti visus Lietuvos sporto klubus po vienu stogu. Čia rasite informaciją apie kiekvieną sporto klubą, galėsite sužinoti kitų lankytojų nuomonę, bei palikti savo komentarus. Mūsų misija - pateikti lankytojams objektyvią ir aiškią informaciją, padėti jiems išsirinkti labiausiai tinkantį sporto klubą. Mes pasiūlysime įsigyti abonementą į pasirinktą klubą internetu, sutaupant laiko ir pinigų.

:: www: http://www.sportoklubai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» SPA ir Sporto klubas | EOLA

:: SPA ir Sporto klubas Klaipėdoje. Geriausia vieta sportui. Treniruoklių salė, Aerobika, Joga, Stacionarūs dviračiai, SPA procedūros

:: www: http://www.eola.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Manchester United fanų klubas Lietuvoje

:: ManUtd futbolo klubo naujienos, straipsniai, komentarai, apzvalgos, interviu, rungtynes, spelione, forumas. Manchester United istorija, pasiekimai, legendos, stadionas. Fanu klubas Lietuvoje

:: www: http://www.manchesterunited.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gatvės Šokių klubas UFAS Klaipėdoje (hip-hop, street dance, rnb, krump, breakdance)

:: Šokių klubas Ufas Klaipėdoje, šiuolaikiniai šokiai vaikams ir jaunimui: Hip-Hop, R&B, krump, street dance (gatvės šokiai). Ateik pas mus ir išmok šokti ! Šokių klubas „Ufas" - tai šiuolaikinių šokių studija, kurioje mokoma įvairių šiuolaikinių šokių stilių : STREETDANCE, HIP HOP, R&B, KRUMP, SHOW DANCE ir kt. Šokių klubo pavadinimas "Ufas" yra kilęs iš klubo įkūrėjo - vadovo pravardės "ufo".

:: www: http://www.ufas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» "Ekstratonusas" - Kaunas, Šilainiai, sporto klubas

:: Treniruokliai

:: www: http://www.ekstratonusas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Nardymo klubas "Baltic Diver"

:: PADI nardymo instruktoriaus Ričardo Kurpiaus nardymo klubas.

:: www: http://www.balticdiver.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Golfo pramogų klubas „GolfCity“

:: Golfo pramogų klubas „GolfCity“ siekia populiarinti golfą Lietuvoje, suteikti vietą ir sąlygas tobulinti savo golfo įgūdžius kiekvienam golfo mėgėjui. Šalia duris atvėrusi ir geriausių pasaulio golfo prekių ženklų produkciją parduodanti golfo parduotuvė.

:: www: http://www.golfcity.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Stalo teniso klubas Ping-Pong

:: Si svetaine skirta stalo tenisui.

:: www: http://www.stalotenisoklubaspingpong.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Fankas: aerobikos ir sporto klubas Kaune

:: Jūsų paslaugoms - naujai išplėsta, kondicionuojama profesionalių treniruoklių salė; moderni, erdvi, nauja, ventiliuojama aerobikos salė; originalūs, uždegantys, temperamentingi grupiniai užsiėmimai; gerai suplanuotos ir labai efektyvios treniruotės; patyrę treneriai bei instruktoriai. Penkiolikos metų tradicijos Kaune!

:: www: http://www.fankas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Jiu-jitsu sporto klubas Vilniuje, BJJ, savigyna | Gracie Barra Vilnius

:: Jiu-jitsu sporto klubas kviečia išmokti savigynos, disciplinos, įgyti pasitikėjimo savo jėgomis, siekti sportinių rezultatatų. Jiu-jitsu - tai išskirtinis gyvenimo stilius.

:: www: http://www.graciebarra.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kyokushin karate sporto klubas „Argus“

:: Panevėžio kyokushin karate sporto klubo „Argus“ pristatomasis puslapis. Sporto klubo naujienos, kovos meno kyokushin karate teoriją, įkūrėjai.

:: www: http://arguskarate.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kauno vaiku ir jaunimo karate kiokusin klubas "Kariai"

:: Kauno vaikų ir jaunimo karatė kiokušin klubas „Kariai“ yra įkurtas 1996 metais. Nuo pat įkūrimo iki šiol jam vadovauja ir treniruotes veda 3 DAN meistras Gediminas Varkala. Klube buvo išugdyta daug puikių kovotojų, skynusių laurus ne tik Lietuvos, bet ir Europos bei pasaulio kyokushin karatė čempionatuose. Per daugelį metų klube yra susiklosčiusios gražios tradicijos šiltu metų laiku rengti treniruotes lauke, švęsti Kalėdas, gimtadienius, važiuoti į Lietuvos kyokushin karatė federacijos rengiamas stovyklas Palangoje. Šilta atmosfera klube skatina vaikus bendrauti draugiškai, kartu siekti vis aukštesnių sportinių rezultatų. Klubo nariai kviečia visus prisijungti ir kartu sportuoti tiek dėl rezultatų, tiek dėl sveikatos, tiek dėl dvasinės ramybės.

:: www: http://www.karatekariai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Karate sporto klubas ĄŽUOLAS

:: Kovinės savigynos ir karate sporto klubas "Ąžuolas" kviečia visus mokyklinio amžiaus berniukus ir mergaites treniruotis Shindokai trikovės karate meno. Vienas efektingiausių karate stilių ugdantis visapusišką sportininką. Tai kovos menas, skirtas trokštantiems visapusiškai tobulėti ir pasirenkatiems kas geriausia. Shindokai karate nėra tik kovos menas, bet ir savita filosofija, kurios principai naudingi gyvenime, versle ar moksle. Taip pat vykdomi individualūs užsiėmimai suaugusiems, asmeninės treniruotės

:: www: http://www.azuolas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vilniaus miesto bokso klubas „Gintarinė pirštinė“

:: Klubas „Gintarinė pirštinė" yra įkurtas 1994 m. Jau daugelį metų dirbantys klube treneriai užsiima paauglių ir jaunimo ugdymu ir skiepija jiems teigiamą požiūrį į sveiką gyvenimo būdą vykdo nusikalstamumo ir narkomanijos prevencijas. Sporto klubo ugdytiniai garsina Lietuvos vardą Europoje ir pasaulyje.

:: www: http://www.gintarine-pirstine.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Karate klubas "Danas"

:: Karate klubas "Danas" - oficialus Lietuvos tradicinio karate asociacijos (LTKA) narys. Klubo sportininkus vienija ne tik noras išmokti karate, bet ir turiningai leisti laisvalaiki, susirasti draugų visoje Lietuvoje. Jame sportuoja ne tik vaikai, studentai bet ir jų tėveliai. Klubas oraganizuoja vasaros, žiemos stovyklas, bei įvairius kitus renginius ir kitaip rūpinasi savo narių švietimu ir ugdymu. Klubo nariai turi galimybę dalyvauti įvariose tarptautinėse varžybose, stovyklose bei seminaruose

:: www: http://www.karateklubas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto ir sveikatingumo centras "ATĖNAI"

:: Šilutės sporto ir sveikatingumo centras "Atėnai" yra kompleksas. Čia kiekvienas vienoje vietoje gali treniruotis įvairiais būdais.

:: www: http://www.atenai.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Stalo teniso klubas Kaune – tklubas

:: Naujai pravėręs duris, stalo teniso klubas, kviečia tiek profesionaliai žaidžiančius, tiek norinčius išbandyti šia populiarėjančią sporto šaką adresu: Pramonės prospektas 24a. 865552224

:: www: http://www.tennisclub.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto klubas

:: sporto klubas, pigus sporto klubas

:: www: http://www.egoforte.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto klubas

:: Kovinio sporto klubas Vilniuje kviečia naujus narius užsiimti Jiu-Jitsu, MMA ir Krav Maga treniruotėmis. Įgysite pasitikėjimo savo jėgomis, įgysite puikią figūrą

:: www: http://www.koviniosportoklubas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Treniruočių bei mitybos programų internetinė programėlė

:: Svorio mažinimas ir raumenų auginimas yra sudėtingas procesas, kuris dažnai reikalauja profesionalios pagalbos. Deja, gali būti sunku atrasti laisvo laiko ir pinigų samdant asmeninį trenerį arba įsigyti mitybos planą. Svorio metimas be reikiamų žinių gali būti žalingas Jūsų sveikatai ir bendrai fizinei būklei. Tačiau viskas gali pasikeisti: susipažinkite su Eli-Fit virtualiąja sporto programėle, kuri gali padėti jums prarasti papildomo svorio, pagerinti kūno formas ar sustiprinti raumenis. Ši intelektuali programėlė sukuria specialią programą pritaikytą pagal Jūsų fizines savybes ir gyvenimo būdą. Ji padeda pasirinkti subalansuotą mitybą ir pratimų planą, kuris puikiai atitinka jūsų poreikius, todėl jūs netrukus pastebėsite teigiamus pokyčius svoryje ir kūno formose. Sveika mityba, efektyvūs pratimai ir matomi rezultatai yra sėkmės formulė, kurią mes norime pasidalinti su jumis. Nelaukite rytdienos – išbandykite dabar!

:: www: http://eli-fit.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto klubas Kaune

:: Sporto klubas Kaune - įvairios treniruočių programos, mitybos programos. Taip pat įvairios konsultacijos pažengusiems ir pradedantiesiems sportininkams.

:: www: http://www.sportaskaune.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Naglis gym

:: Rytų kovos menų klubas „Naglis“ yra oficialus. Taip pat rytų kovos menų klubas „Naglis“ priklauso Lietuvos bushido federacijai. Klubo instruktoriai yra licencijuoti Bushido federacijos instruktoriai bei teisėjai. Nuolatinis dalyvavimas kvalifikacijos kėlimo seminaruose, varžybose užtikrina kokybiškų ir naudingų žinių perdavimą kiekvienam, pasirinkusiam rytų kovos menų kelią.

:: www: http://www.naglisgym.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Uždarų patalpų golfo klubas GOLFiN

:: GOLFiN - moderniausias Lietuvoje uždarų patalpų golfo klubas, turintis trijų ekranų golfo simuliatorių, atspindintį 70% žaidimo realybės.

:: www: http://www.facebook.com/golfinlietuva

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Krepšinio klubas

:: Krepsinioklubas.lt - UAB "Krepšininkams" įmonei priklausančių krepšinio komandų BC BOOM ir Krepsininkas.net informacinis puslapis, kuriame pateikiama klubo istorija, naujienos, varžybų video, komandų sudėtys, tvarkaraščiai.

:: www: http://www.krepsinioklubas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Šakių Zanavykas

:: sakiuzanavykas.lt - NKL lygoje rungtyniaujančios Šakių Zanavyko krepšinio komandos informacinis puslapis, kuriame pateikiamos visos komandos naujienos, tvarkaraščiai, turnyrinės lentelės, žaidėjų interviu.

:: www: http://sakiuzanavykas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» BC BOOM

:: bcboom.lt - RKL lygoje rungtyniaujančios Kauno BC BOOM krepšinio komandos informacinis puslapis, kuriame pateikiamos visos komandos naujienos, tvarkaraščiai, turnyrinės lentelės, rezultatai, žaidėjų interviu, gražiausi varžybų momentai.

:: www: http://www.bcboom.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» teniso mokykla

:: Individualios treniruotės suaugusiems ir vaikams vykdomos pagal specialiai besitreniruojančio asmens-kliento poreikiams pritaikytą planą. Treniruotės mažoms suaugusiųjų ir vaikų grupėms skirtos tiems, kurie nori treniruotis kartu su draugais. Surinkite 3-4 asmenų grupę ir treniruokitės visi drauge. Vaikų teniso mokykla.Teniso treneris.

:: www: http://tenisasok.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sporto klubas "Džiugas Gym"

:: Naujausia bei moderniausia sporto įranga, su kuria bus lengva ir patogu sportuoti kiekvienam. Atskira treniruoklių ir kardio zona. O laisvomis nuo sporto dienomis galėsite mėgautis teikiamais masažo malonumais — visa tai ir dar daugiau „Džiugas Gym“ sporto centre.

:: www: http://www.dziugasgym.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai