» Vyriskumas.com - Portalas vyrams

:: Vyriskumas.com - portalas vyrams. Šiame portale daug naudingos informacijos ras kiekvienas tikras vyras. Pinigai, sportas, meilės santykiai, mada, stilius ir ne tik.

:: www: http://www.vyriskumas.com/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kelionės automobiliu Europoje - Eurokm.com

:: Eurokm.com - portalas, skirtas visos Europos keliautojams automobiliais tiek savo mieste, tiek tarp miestų, tiek tarp šalių. Keliaudami automobiliu ir turėdami laisvų vietų, pasiūlykite jas šiame kelionių portale. Automobilinių kelionių skelbimai eurokm.com portale talpinami nemokamai.

:: www: http://www.eurokm.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» REA family bendruomenė

:: REA family asociacija įgyvendina projektus: **REA bendruomenė - vienija Lietuvos miestų bendruomenes ir sparčiai (nuo 2009-12) vysto priemones, jų bendravimui ir organizuotumui užtikrinti. **Alternatyvos - teikia informaciją ir kuria naujas alternatyvias priemones šiuolaikiniam gyvenimui ir jo kokybei gerinti. **Akademija - Išsamūs straipsniai, plačia tematika..

:: www: http://reafamily.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Klausimai - atsakymai. Klausk ir padėk kitiems.

:: Klausk.y4.lt - tai vieta, kur galite užduoti bet kokį klausimą ir sulaukti į jį atsakymo iš kitų puslapio lankytojų. Kitiems taip pat galite padėti atsakydami į klausimus.

:: www: http://www.klausk.y4.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Klaipedos sodu bendrija Dituva

:: S/B Dituva internetinė svetainė. Diskusijos, aktualiausios naujienos, sodininkams naudingi straipsniai

:: www: http://www.sbdituva.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tikratiesa.lt diskusijų forumas

:: Diskusijos apie slaptas organizacijas, įvairius faktus, technologijų pažangas, įstatymus, politines strategijas, illuminati ir apie tai, ko nepastebi dauguma žmonių.

:: www: http://www.tikratiesa.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vaikų centras „Saulės spinduliukai" Klaipėdoje

:: Vaikų centras „Saulės spinduliukai" Klaipėdoje – speciliastų priežiūra, žaidimų kambarys, paruošimas mokyklai, studijos vaikams: Kūrybinė dirbtuvė, Muzikos pamokos, Dainavimo pamokos, Sporto užsiėmimai, Skaitymo pamokos, Lipdymo pamokos, Šokių pamokos, Užsiėmimas su tėveliais.

:: www: http://www.spinduliukai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Oficiali Norvegijos lietuvių bendruomenė

:: Norvegijoje yra nemažai gerų grupių ir bendruomenių, kurios atstovauja lietuviams tam tikruose regionuose, arba tam tikromis temomis. Tačiau dažniausiai pakankamai sudėtinga rasti informaciją apie jau esamas bendruomenes. Tinklapio LietuviaiNorvegijoje.lt tikslas suburti visas lietuvių bendruomenes į vieną bendrą erdvę, kad jos visos būtų lengvai pasiekiamos tiek naujai atvykusiems, tiek čia gyvenantiems tautiečiams.

:: www: http://lietuviainorvegijoje.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lietuvos kokybės vadybos ir inovacijų asociacija

:: Veiklos kryptys: kokybės ir inovacijų tyrimai; švietimas; profesionalio kolektyvinės nuomonės pareiškimas kokybės vadybos klausimais; inovacijų rėmimas.

:: www: http://www.qualityassociation.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai