Nemokami skelbimai
Linksmas Tinklapis
HalfTime.lt - Karščiausios Futbolo Naujienos
Autoservisai
Portalas - Mylimi.Lt

» Proktologas Vilniuje

:: Proktologo konsultacijos Vilniuje įsikūrusioje privačioje klinikoje Santaura. Proktologo paslaugos: Išangės, tiesiosios žarnos polipų diagnostika ir gydymas, hemarojaus diagnostika ir gydymas ir kt.

:: www: http://www.santaura.lt/proktologas

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Bioklinika UAB

:: Profesionalūs holistinio gydymo metodai: pagalba sau, motyvacija, pilnavertė mityba, dieta ir kt.

:: www: http://www.bioklinika.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vilniaus lazerinės dermatologijos centras

:: VILNIAUS LAZERINĖS DERMATOLOGIJOS CENTRE Jūs galite pasikonsultuoti dėl odos vėžio, apgamų, kitų odos darinių. Pažangiausia diagnostine aparatūra Jūsų oda bus ištirta, gydytojas patars dėl tolimesnio gydymo. Galėsite lazeriniu ir chirurginiu būdu pašalinti gerybinius ir piktybinius odos darinius bei atlikti kitas lazerinės procedūras, tokios kaip nagų grybelio gydymas lazerių, nepageidaujamų plaukų, išsiplėtusių veido ir kojų kapiliaru, pigmentinių dėmių šalinimas lazerių.

:: www: http://www.lazeriniscentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dietologijos centras

:: Vilniaus dietologijos centras - tai specializuotas, licencijuotas medicininei veiklai dietologijos centras, kuriame naudojamos tik moksliškai patvirtintos svorio gydymo metodikos, taikomos kompleksinės svorio metimo programos adaptuotos ir individualizuotos, atsižvelgiant į kiekvieno sveikatos būklę. Konsultuojami pacientai dėl: antsvorio, nutukimo; mitybos nepakankamumo; širdies ir kraujagyslių ligų; dislipidemijos koregavimo klausimais (padidintas cholesterolis, trigliceridai); Cukrinio diabeto; Inkstų ligų; mitybos korekcijos po pilvo chirurginių operacijų; įgimtų genetinių ligų; alergijų; vegetarinio maitinimosi.

:: www: http://www.dietoscentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sveikatos namai

:: Taurakalnio sveikatos namai – profesionalių gydytojų: homeopatų, psichoterapų, logopedų bei sveikatingumo meistrų komanda, padėsianti Jums pasveikti bei pasijausti geriau. Čia taip pat teikiamos SPA bei kosmetologijos ir masažo paslaugos.

:: www: http://www.sveikatos-namai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Endemik veterinarijos klinika

:: Endemik veterinarijos klinika Vilniuje teikia visas veterinarijos paslaugas – chirurgijos, stomatologijos, rentgeno diagnostikos, dresūros ir kitas. Čia taikomos nuolaidos ir skelbiamos akcijos. Prekiaujama ir internetinėje parduotuvėje.

:: www: http://www.endemikvet.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tautrimo Aštrausko klinika

:: Tautrimo Aštrausko klinika – tai kompetentinga ir energinga gydytojų, slaugytojų ir administratorių komanda. Nuoširdūs patarimai, atsakingi sprendimai ir nuolatinis siekis tobulėti lemia patį geriausią rezultatą. Mūsų personalas itin didelį dėmesį skiria pacientų saugumui ir komfortui.‬

:: www: http://www.tautrimas.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Geras masažas

:: Atliekame įvairius masažus Vilniuje: Reabilitacinius masažus, kurie atliekami esant nugaros ir pečių juostos skausmams, radikulitui, rankų ar kojų skausmams, neuralgijai, būklei po traumų. SPA masažus: antikrizinis masažas (galintis padėti sunkiais gyvenimo momentais), masažas su kvapniaisiais aliejais, švediškas masažas, galvos masažas. Masažuoja profesionalūs ir sertifikuoti masažuotojai.

:: www: http://www.gerasmasazas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» UAB „Mano Daktaras“

:: Susirask savo gydytoją ir registruokis internetu

:: www: http://www.manodaktaras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Medicinos gydymo ir diagnostikos centras

:: Medicinos diagnostikos ir gydymo centras – privati klinika Grybo gatvėje Vilniuje. Išsamūs tyrimai, diagnozė ir gydymo paskyrimas per 1 dieną! Platus gydytojų-specialistų kolektyvas tikra jums padės.

:: www: http://www.medcentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: 1 [2] 3 4 5


Marškinių gamyba
Nekilnojamasis turtas Kaune
Greitos paskolos!
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai