» Raganėlių Svetainė

:: Liaudies medicinos svetainė. Praktiški patarimai, vaistažolės, mišiniai, vonios, receptai .. Tiesiog būtina apsilankyti tikroms raganoms ir raganaujantiems žmonėms.

:: www: http://www.raganos.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tianshi Lietuvoje

:: Tianshi firmos biologiškai aktyvūs maisto papildai bei vitamina Jūsų sveikatai ir grožiui

:: www: http://www.tianshi.projektas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gamtos Galerija

:: Liaudies medicina, vaistažolės, gamtosauga

:: www: http://www.gamtosgalerija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» dvasine ramybe

:: meditacija, joga, relaxas, muzika...

:: www: http://dvasineramybe.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Zolininkas.lt - vaistažolės, liaudies medicina

:: Liaudies medicinos žinynas, kuriame pateikiami detalūs vaistinių augalų bei ligų aprašymai. Čia rasite vaistažolių mišinių bei gydimo priemonių receptų, sužinosite kad ir kaip juos naudoti. Vaistinių augalų aprašymai supažindins su augale esančiomis veikliosiomis medžiagomis, nurodys kaip, kada ir kurias augalo dalis rinkti bei kaip jas paruošti laikymui.

:: www: http://www.zolininkas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Netradicinė medicina

:: Gydymas kinų medicinos metodais

:: www: http://netradicinemedicina.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» medshop.lt - GNLD maisto papildai

:: medshop.lt - GNLD maisto papildai

:: www: http://www.medshop.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gydomasis Masazas

:: Puslapis skirtas supažindinti visuomenę su masažo galimybėmis, rūšimis ir sistemomis, masažo poveikiu žmogaus organizmui.

:: www: http://www.gydomasismasazas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» TIENS papildai - Rytu medicinos centras

:: TIENS papildai - Rytu medicinos centras Kodėl vidutinė kinų gyvenimo trukmė - 82 metai, tuomet kai ES ji vos siekia 64 metus? Kodėl indai niekada neserga depresija? Kodėl Rytų senukai išlieka žvali ir energingi iki paskutinio įkvėpimo, tuomet kai europiečiai savo senatvę praleidžia ligoninėse? Paslaptis atskleidžia stebuklinga rytų medicina...

:: www: http://www.rytumedicinoscentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sužinok apie vėžį daugiau

:: Netikėk mitais - vėžys neužkrečiama liga!Nesvarbu, ar esi sveikas, ar sergi, apie vežį turi sužinoti kuo daugiau, kad galėtum padėti sau ir savo draugams, o gal ir visai nepažįstamiems. Nenumok ranka ir padrąsink tuos, kuriems dabar labiausiai to reikia!

:: www: http://www.iveikliga.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Seikatinimo priemonės

:: Profilaktinės ir gydomosios priemonės nuo įvairių ligų. Kinų nanotechnologijų dėka išgautos pačios naudingiausios ir tiesiogiai žmogaus organizmą veikiančios medžiagos. Atstatantys organizmo veiklą ir sustiprinantys imuninę sistemą. Tinka vartoti net kūdikiams. Šalina iš organizmo toksinus, profilaktika onkologinėms ligoms. Esant poreikiui konsultuoja mokslų daktaras.

:: www: http://www.feniksas.us.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Akuna Alveo - sveikata iš gamtos

:: 100% natūralus 26 vaistažolių ekstraktų augalinis preparatas viso organizmo stiprinimui ir gyvybinės energijos suteikimui.

:: www: http://www.akuna-alveo.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Fohow biologiškai aktyvi produkcija sveikatingesnem gyvenimui

:: „Fohow"\' pateikiama produkcija veikia trimis būdais: Valymas, Reguliavimas , Papildymas . Rytų ir Vakarų kultūrų suartėjimas atnesa mums vientisą pasaulio suvokimą.Ir ilga gyvenima.

:: www: http://www.fohow777.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gydymas grybais – Fungoterapija – gydymas natūraliomis priemonėmis

:: Gydymas grybais – fungoterapija – gydymas natūraliomis priemonėmis.kordicepsas ir kiti grybu produktai

:: www: http://www.fungoterapija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kyani - gamtos produktai -dovana gerai sveikatai

:: Kyani - gamtos produktai -dovana gerai sveikatai produktai: Kyani azoto oksidas kyani Body FX KYani sunset Kyani sunrise

:: www: http://www.kyani.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Winalite produkcija

:: Winalite kompanijos higieniški anijoniniai moteriški įklotai "Love Moon", kūdikių sausleknės ir kiti Winalite produktai.

:: www: http://www.winaliteprodukcija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» AloeVita.lt - natūralūs produktai iš alavijo

:: Maisto papildai, vitaminai, higienos priemonės ir kosmetika su natūraliu alaviju.

:: www: http://www.aloevita.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» ALVEO - 100 % natūralus harmonizuojantis augalinis preparatas

:: Alveo tai augalinis preparatas, sukurtas Kanados kompanijoje AKUNA. Tai unikalus, 100 natūralus augalinis tonikas viso organizmo stiprinimui ir gyvybinės energijos suteikimui. Jį kuriant sujungtos tradicinės kiniškos ir vakarų medicinos žinios. Tikslingai padarytas taip, kad ne tik papildytų mūsų organizmą maistingomis medžiagomis, bet ir užtikrintų energijos lygį, stiprintų imuninę sistemą.

:: www: http://www.alveoherbs.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kosmoenergetiniai seansai

:: Veiksminga sveikatos sutrikimų korekcija energijų pagalba. Čakrų balansavimas, nužiūrėjimo nuėmimas, psichikos harmonizavimas, normalios kūno organų veiklos atstatymas, imuniteto stiprinimas.

:: www: http://www.energijos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» padedame mesti rūkyti, atsikratyti antsvorio ir įveikti stresą

:: Lazerių terapija yra beskausmė ir be vidinio įsikišimo. Daugiau kaip 30 metų klinikiniais ir eksperimentiniais tyrimais nustatyta, kad lengvos lazerinės procedūros neturi jokių nepageidautinų pašalinių padarinių. Visiems norintiems mesti rūkyti, atsikratyti nereikalingo svorio ir streso. Net su užkietėjusiais rūkoriais pasiekiama stebėtinų rezultatų. Sėkmės lygis siekia apie 80 procentų. 4 procedūros per 3 mėnesius padės Jums pasiekti norimo svorio ir svarbiausia išlaikyti jį. Mūsų trumpalaikė pagalba padės ne tik pasirengti ir susitelkti konkrečioms ir laike apribotoms profesinėms veikoms: pranešimams, prezentacijoms ar egzaminams, bet taip pat gali padėti tobulinti Jūsų ilgalaikius siekius, galinčius atnešti Jums pageidaujamą asmeninio gyvenimo ar profesinę sėkmę.

:: www: http://www.lazerioterapija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kauno jogos namai Všį

:: Šilta, jauki namu aplinka, kvapni arbata, malonus aptarnavimas, kvalifikuoti treneriai bei išskirtinis demesys kiekvienam apsilankiusiam, tikrai dovanos vien geras emocijas ir nora sugrižti. Vyksta šios paskaitos ir pratybos: Jogos filosofijos samprata, Hatha jogos pratybos, Pranajama - taisyklingo kvėpavimo mokymasis, Atsipalaidavimo, pozityvaus mąstymo ir meditacijos praktika, Jogos mityba - paskaitos apie sveiką mitybą, Pilates sistemos samprata, Pilates sistemos pratybos.

:: www: http://www.kaunojogosnamai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Natūralaus gyvenimo studija "Gyvata"

:: Natūralaus gyvenimo studija "Gyvata", kurioje numatoma Reiki terapija (energetinis masažas), dailės terapija, Taro konsultacijos, bus parduodami namų gamybos kremai, gydantys tepalai, alijukai bei arbatžolės. Galėsite paskanauti arbatos ir pasikalbėti. Ateityje gali būti ir daugiau veiklų.

:: www: http://www.artherapy.doodlekit.com/home

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» gydymas judesiu

:: Privačios kineziterapijos ir reabilitacijos paslaugos, konsultacijos, individualios treniruočių programos

:: www: http://www.gydymasjudesiu.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Alavijas - sveikatai ir grožiui

:: Straipsnis apie tikrąjį alaviją daugumos vadinamą stebuklinguoju augalu, gamtos gydytoju, gyvybės augalu. Tik jis nėra mums gerai žinomas ant palangės augantis alijošius.

:: www: http://lina-tvarijoniene.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tiens (Tianshi) natūrali kinų medicina

:: Produktai priskiriami biologiškai aktyvioms medžiagoms - preparatams (BAP) ir yra sukurti remiantis senoviniais kinų ir tibetiečių, kurių tradicinės medicinos patirtis siekia daugiau negu 5000 metų, receptais ir pagaminti naudojant naujausias bioinžinerines technologijas.

:: www: http://www.tiens-tianshi.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Natūrali sveikata, žolelių arbata, žolelės

:: Atidaromas naujas sveikatos patarimų, arbatų, žolelių ir kitų su natūralia medicina susijusių dalykų blogas. Prašome apsilankyti kiekvieną dieną, nes informacija dažnai atnaujinama. Straipsniai sukurti žmogaus, į kuriuos įdėta darbo, prašome komentuoti ir reikšti savo nuomonę.

:: www: http://zoleliuarbata.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Natūralios sveikatos portalas

:: Straipniai apie homeopatijos naudą, homeopatinių vaistų katalogas, žinios apie maisto papildus ir sveiką gyvenseną.

:: www: http://www.imunitetas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» puiki vieta isigyti nauju produktu Lietuvoje uz gera kaina!

:: Siulome Jums susipazinti su musu siulomais produktais : detoksikaciniais pleistrais, elektroninemis cigaretemis bei pusiausvyros apyrankemis!

:: www: http://www.pleistrai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Reiki

:: Reiki bioenergetinis masažas ne tik subalansuoja Žmogaus energetiką,bet ir padeda pagyti nuo įvairių ligų ir atsikratyti priklausomybių. Su Dieviškąja energija ir dideliu žmogaus noru galime ir privalome įveikti visus gyvenimo sunkumus. Kontaktai ir informacija: Jonas +37064058585 www.reiki.teisingasgyvenimas.lt teisingasgyvenimas@gmail.com t.gyvenimas@inbox.lt Reiki ir Čigong užsiėmimai vyksta Vilniuje,Utenoje,o surinkus grupę,bet kuriame Lietuvos mieste ar miestelyje.

:: www: http://www.reiki.teisingasgyvenimas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Jūsų sveikata Jūsų rankose! Užkirskite kelią ligos atsiradimui su IasoTea

:: IasoTea tai gero skonio, švelni, saugi, visiškai natūrali arbata su medicini- niais žolelių ingridientais ir enzimais, kurie pašalina toksinus iš organizmo bei padeda nuo daugelio sveikatos problemų, taip pat mažina ligos atsi- radimo priežastis. Ši valanti arbata yra specialus žolelių mišinys, testuo- tas bei nuolat tobulintas, duodantis greitų bei efektyvių rezultatų, kuri neturi sau analogų.

:: www: http://www.iasotea.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» "Yantra Mat" kilimėlis

:: Kas yra „Yantra Mat“? „Yantra Mat“ – senovės išminties ir šiuolaikinių technologijų derinys! Kilimėlis puikiai tiks besirūpinantiesiems savo sveikata, trokštantiesiems atsipalaiduoti ir atgauti jėgas. Pirmieji taškinį masažą meditacijai ir savigydai pradėjo taikyti Indijos jogai. Visa tai panaudota gaminant šiuolaikišką lengvą ir patogų kilimėlį „Yantra Mat“. Kilimėlio gėlytės veikia kaip taškinio masažo vinukai – jos aktyvina gyvybiškai svarbius taškus ir atgaivina kūną.

:: www: http://www.yantramat.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Liaudies medicina

:: Liaudiesmedicina.eu - alternatyvios, tradicinės medicinos tinklapis, kuriame rasite gausybę liaudies medicinos receptų, vaistažolių aprašymų ir įvairių patarimų, kaip išlikti sveikam.

:: www: http://www.liaudiesmedicina.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Forever Living produktai

:: Natūralūs Forever Living produktai palaikyti gerai savijautai: alavijų sultys - Aloe vera, forever freedom, aloe berry nectar, vitaminai ir mineralai - Forever A–Beta–CarE, Gin-Chia, forever kids, svorio reguliavimo produktai, odos priežiūros, asmeninės higienos priemonės, bičių produktai ir Sonya kosmetika. 1978 metais įkurta ir prasidėjusi tik nuo idėjos ir atkaklaus darbo, Forever Living šiuo metu yra skaičiuojant doleriais, multimilijardinis verslas.

:: www: http://www.forever-living.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Masazas

:: Boriso Tajupovo rengiami masažuotojų kursai ir masažo paslaugos. [Vilnius]

:: www: http://www.masazonamai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Elizos vaistažolės

:: Elizos žolės: vaistažolės ir receptai, būrimas Taro kortomis, gėrimų ir vaistažolių užkalbėjimas, meno terapija - paveikslų tapymas...

:: www: http://www.vaistazoles.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Joga | Jogos pratimai | Asanos.lt

:: Asanos.lt - Joga, jogos pratimai. Puslapis, kuriame galite išmokti daug jogos pratimų, sužinoti, kas yra joga, bei paskaity ti apie jogos populiarintojus.

:: www: http://asanos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Unikalios sveikatingumo kapsulės moterims QUING GONG WAN

:: Qing Gong Wan - gydomosios – profilaktinės žolinės kapsulės (tamponai) moterims, yra pagaminti Honkonge priskiriamos prie nereceptinių gydomųjų – profilaktinių bei prevencinių priemonių, įeina į sveikatingumo produkcijos preparatų grupę. Į žolinės kapsulės sudėtį įeina tik natūralūs fitokomponentai, naudojami tradicinėje Kinijos medicinoje. Šio preparato paruošimo receptas paimtas iš senovės Tibeto homeopatinių medicinos šaltinių. Tai senovės homeopatinių žinių ir modernios biotechnologijos visuma.

:: www: http://www.inmind.tk/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Reiki Širdis

:: Reiki Širdis - gydymo seansai, Reiki metodas, asmeninė svetainė.

:: www: http://www.reikisirdis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» : kubilai, pečiai, lauko pirtys, kubilas, bačka, pirtis

:: Kokybiški vandens kubilai, lauko pirtys, pečiai ir bačkos. Gaminame norvegiškas pirtis, kubilus, saunas, namelius. Parduodame aksesuarus kubilams, priežiūros priemonės.

:: www: http://www.kubilai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Sveikatos Turizmas

:: nasta.lt - Nacionalinė Sveikatos Turizmo Asociacija (NASTA) yra pilietinė organizacija, vienijanti Lietuvos sveikatos turizmo plėtotojus, sveikatos įstaigas ir gydytojus, sveikatos ir sveikatinimo paslaugų klasterius, draudimo kompanijas, taip pat sveikatos ir medicinos turizmo srities profesionalus bendrai plėtoti sveikatos turizmą Lietuvoje,

:: www: http://nasta.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Medus Manuka

:: Comvita® UMF® Manuka (arbatmedžio) medus surenkamas Naujojoje Zelandijoje tolimuose apsaugotuose nuo taršos regionuose. Medaus sudėtyje yra unikalių augalinių fenolių. Naujosios Zelandijos Manuka (arbatmedžio) medus nuo senovės yra vertinamas kaip produktas, turintis sveikatą stiprinančių savybių ir įgauna pripažinimą visame pasaulyje dėl savo specifinių antibakterinių, UMF® faktoriumi identifikuojamų, savybių.

:: www: http://www.medusmanuka.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» papildai lieknėjimui

:: Papildai lieknėjimui, kad svorio metimas nebūtų sudėtingas procesas ir būtų lengviau laikytis dietos! Preparatai lieknėjimui iš natūralių medžiagų!

:: www: http://papildailieknejimui.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dietos

:: dietos, kaip numesti svorio, lieknejimo preparatai

:: www: http://dietosmoterims.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vaistažolės.net

:: Liaudiškosios ir alternatyvios medicinos svetainė, kurioje rasite daug vaistažolių aprašymų, liaudiškų gydymo receptų ir sveikatos patarimų.

:: www: http://vaistazoles.net/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Radža joga + Vakarų patirtis

:: Radža joga + Vakarų patirtis. Tiems, kas mano, kad praktikuoja jogą, parodysime naujus metodus ir rezultatus. Parodysime, kas yra Tikra Joga.

:: www: http://www.yogapluswest.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tradicinė kinų medicina.

:: Tradicinė kinų medicina. Tradicinė rytų medicina.

:: www: http://www.kinu-medicina.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Relaksacinė (plūduriavimo) terapija Vilniuje

:: Relaksacinė terapija, arba plūduriavimo terapija (angl. floating therapy) ‒ tai unikali sveikatinimo procedūra, kuri vyksta specialioje nuo aplinkos dirgiklių izoliuotoje kameroje. Plūduriavimas magnio sulfato druskos tirpalo baseine, mėgaujantis visiška ramybe ir nesvarumo būsena – tai labiausiai atpalaiduojanti procedūra pasaulyje. Gilus atsipalaidavimas – natūrali gyvybinių resursų balansavimo ir organizmo stiprinimo priemonė, šalinanti stresą, gydanti traumas (nugaros traumas, įvairius patempimus) ir ligas. Tai efektyvus įrankis greitajam mokymuisi ir motyvacijai, vizualizacijai bei priklausomybių gydymui.

:: www: http://www.la-vita.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Organo Gold sveika kava

:: Reiši grybus medicinos tikslais naudojama jau daug metų. Reiši iki dabar yra neatskiriama liaudies ir oficialiosios medicinos dalis rytų šalyse. Medžiagų, esančių šiame grybe (lentiinas, lentinanas) pagrindu Amerikoje ir Europoje sukurti vaistai, o papildų skaičių tikriausiai būtu sunku ir suskaičiuoti. Iš visų gamtos produktų, tokie grybai kaip Reiši neturi sau lygių pagal kai kuriuos sveikatos stiprinimo parametrus. Štai tik trumpas šių savybių sąrašas: Jie turi stipriai išreikštą priešvėžinį, antisklerotinį, imunomoduliacinį, hepatoprotektorinį, adaptogeninį, antistresinį poveikį. Pagal sugebėjimus padidinti potenciją ir protinį darbingumą Reiši yra pirmame geriausių gamtos produktų dešimtuke.

:: www: http://organogoldsiauliai.weebly.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Magneto terapija

:: Magneto terapija- magnetinių papuošalų ir sveikatingumo priemonių parduotuvė.

:: www: http://magnetoterapija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kosmetika internetu

:: Kosmetika, parfumerija internetu

:: www: http://www.douglas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vaistų prekyba

:: Vaistai ir maisto papildai vaikams, vitaminai, vitakid, omega 3. Imunitetas ir jo stiprinimas - norameda.lt

:: www: http://www.norameda.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gyvenkime sveikai, aktyviai ir patogiai!

:: Gyvenkime sveikai, aktyviai ir patogiai!

:: www: http://www.esat.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Ilgas amžius

:: Kvėpavimo kompleksas „Superzdorovie“. Tai patogus ir paprastas kelias į sveikatą...

:: www: http://www.ilgasamzius.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Peptidai

:: peptidai, peptidas, sveikata, npcriz, jaunystė

:: www: http://peptidas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lakštausko klinika

:: Mes gydome žmogų, o ne ligą. Mums svarbus visas organizmas,o ne atskiri organai ar sistemos. Gydome ligos priežastį, ne tik šaliname jos pasekmes. Greita, tiksli diagnostika. Jums nereikės lakstyti nuo vieno kabineto iki kito, laukti eilėse ir eikvoti brangų laiką bei pinigus. Maksimaliai tiksliai ir individualiai parenkame gydymo metodus, intensyvumą bei trukmę Naturalūs ir efektyvūs gydymo būdai. Jau po pirmo apsilankymo pajausite teigiamus rezultatus. Gydymo procesui pajungiami Jūsų paties organizmo resursai bei savigydos sugebėjimai.

:: www: http://www.lakstauskas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Gintaro kambarys

:: Gintaro terapija – tai naujas, užpatentuotas sveikatinimo metodas. Gintaro terapijos kabinetas – tai toks kambarys, kuriame sienos ir lubos apklijuotos, o grindys apibarstytos atitinkamo storio nešlifuoto gintaro sluoksniu. Ten atliekami nesunkūs kvėpavimo pratimai neigiamų jonų patekimo į organizmą palengvinimui, bioaktyvių taškų masažas natūralaus gintaro masažuokliais

:: www: http://gintaro-kambarys.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Medicalamber LT

:: Gintaro pudra, gintaro aliejus, gintaritas, gintaro terapija ir dar daug visko apie gintarą tik Medicalamber

:: www: http://medicalamber.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» breathethelife.com

:: Kvėpavimo terapijos centras

:: www: http://www.breathethelife.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vaistai Iš Gamtos

:: Svetainėje pateikiama informacija apie daugelyje šalių gydymui vartojamų vaistinių augalų savybes ir patarimai, kaip jais gydyti įvairias ligas ar jų pasekmes.

:: www: http://www.vaistiniai.augalai.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» VantosGaras.lt - Vantos pirčiai internetu

:: Ąžuolinės ir beržinės vantos, rišamos tik iki Joninių, tad pasižyminčios ypatingomis savybėmis, internetu. Vantų kiekis ribotas, tad užsakymai priimami iš anksto.

:: www: http://vantosgaras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» A6 ne daktaras, bet...

:: Blogas apie alternatyviąją mediciną.

:: www: http://netikiu.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Alergijos gydymas

:: Lietuvoje apie 20% žmoniu kamuoja Alergijos (alerginis rinitas,šienligė).Tai yra tikrai nemalonius simtomus sukeliančios ligos.Mano pasiūlymas jums-nealinkite organizmo gerdami mažai veiksmingus vaistus ar neleiskite pinigu brangioms ilgalaikėms procedūroms. Atsirades naujas būdas visiškai sustabdo ligos židinį. Užtruksite vos kelias minutes y diena ir galėsite gyventi kaip sveikas žmogus.

:: www: http://www.allergystop.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Reiki seansai

:: Reiki seansai vaikams ir suaugusiems su meditacijomis ir energetinėmis praktikomis. Reiki Mercar mokymas skirtas savirealizacijai, dvasiniam tobulėjimui, suteikia gebėjimą rankų prisilietimu Reiki energiją taikyti sau, kitiems, kontaktiniu ir nuotoliniu būdu.

:: www: http://www.rutareiki.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Maisto papildai, prietaisai - Tiens

:: Sveikatos priežiūros gaminių asortimentas yra pagrįstas 5000 metų kinų sveikatos tausojimo kultūra. Etiens elektroninė parduotuvė dirba nuo 2009 m. Siūlome didelį maisto papildų asortimentą, taip pat ozonatorius, masažo prietaisus, bei švaros prekes.

:: www: http://etiens.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Eksperimentinis šeimos ūkis Labanoris

:: Šeimos ūkis Labanors įsikūręs ne kur kitur, o Labanoro regioniniame parke. Ūkyje karaliauja natūralumas – chemikalų čia nenaudojame. Mėgaujamės ir žaidžiame su vaistažolėmis ir įvairių žolelių arbatomis, šiek tiek su riešutais ir aliejais.

:: www: http://farm.labanoris.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Asmeninės emocijų paleidimo konsultacijos, teta gydymas

:: Asmeninės emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu, teta gydymas. Emocijų paleidimas, emocijų valdymas, savęs pažinimas, teta bangos, teta metodas. Emocijų paleidimo ir teta sesijų metu dirbama su tokiomis temomis kaip jausmai, emocijos, santykiai, darbas, sveikata. Jeigu norite pagerinti gyvenimo kokybę, išsilaisvinti nuo senų emocinių ir mentalinių problemų, kviečiu užsiregistruoti į emocijų paleidimo konsultaciją Kaune ar internetu.

:: www: http://https://www.islaisvinksave.lt

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai