» Baidarių nuoma

:: Baidarių nuoma šilalės apskrityje, graži aplinka, geras aptarnavimas - viskas ko reikia gerai paiilsėti

:: www: http://eurobaidare.lt/

[daugiau] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kvėdarnos Baidarės

:: Apie mus Jei mėgstate aktyvų poilsį, žavitės gamtos grožiu, pasiryžę patirti neįtikėtinų nuotykių,mes jums siūlome atvykti į nuostabų Žemaitijos kampelį Kvėdarną ir pakeliauti srauniomis šio krašto upėmis.

:: www: http://www.kvedarnosbaidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Šratasvydis, airsoft, karinės pramogos

:: Airsoft (Šratasvydis) - tikro karo simuliacija (imitacija), naudojama užsienio specialiųjų tarnybų. Realių ginklų kopijos, kariniai veiksmai ir aktyvus laisvalaikis unikaliame mūšio lauke - Kauno Antrajame forte. Pajausk karo dvasią geroje draugų kompanijoje.

:: www: http://www.šratasvydis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» stovyklaviete,baidares,nameliai ant minijos upes kranto

:: Baidariu pristatymas ir parvezimas pagal uzsakyma Minijos upeje,nameliu,stovyklavietes,pirties nuoma.

:: www: http://minijoskrantas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidariu nuoma

:: DEMESIO!!! Baidariu nuoma. Nuomojame baidares, plaukti Dubysos upe. Baidares yra ekologiškos, stabilios, praktiškos, tvirtos, puikios išvaizdos ir ryškių spalvų. Turime dvivietes, bei trivietes, todėl vienu metu gali plaukti gana didelė žmonių grupė. Teikiame nuvežimo-parvežimo paslaugas. Maršrutus galime keisti pagal jūsų pageidavimus. Taip pat siūlome plaukiantiems ilgiau apsistoti mūsų sodyboje, kuri yra ant Dubysos kranto, Pakalniškių kaime.

:: www: http://www.super-baidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Aktyvus poilsis gamtoje

:: Atvykite plaukti baidarėmis,nuomos kaina tik nuo 10Lt. Nuomojame polietilenines baidares,atsparias smūgiams,plaukti Ventos ar Virvytės upėmis. Visada laukiame Jūsų!Visada stengsimės suteikti kuo daugiau malonių akimirkų! Baidarių nuoma Papilėje,Akmenės raj.,tel.:8611 83924

:: www: http://www.nuomabaidariu.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» baidarių nuoma Venta ir Virvyte

:: Baidarių nuoma. Ventos baidarių centras nuomoja baidares plaukimui Ventos ir Virvytės upe. Smulkesnė informacija, 861344788, plaukti@gmail.com, www.ventos-baidare.lt

:: www: http://www.ventos-baidare.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» V.Kazlausko baidarių nuoma

:: Baidarių ir kito turistinio inventoriaus nuoma, aktyvus poilsis Aukštaitijos gamtoje. Teikiamos transportavimo paslaugos. Norintiems atsipalaiduoti siūlome tai padaryti pirtyje, kurią atvešime į Jūsų pasirinktą stovyklavietę.

:: www: http://www.baidariunuoma.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dariaus baidarių nuoma

:: Baidarių nuoma Aukštaitijoje. Baidarės ir baidarių nuoma. Jūsų aktyvus poilsis gamtoje.

:: www: http://www.dariausbaidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» PLAUSTAS, PLAUSTAI, PLAUSTU NUOMA

:: Mes jums siūlome saugų plaukimą pripučiamais plaustais. Plaustu patogu plaukti 4-6-7 žmonėms, tačiau plaustai pritaikyti išlaikyti ir 6 arba 12 žmonių (priklausomai nuo plausto dydžio). Nuomojame plaustus (talpa iki 6 vietų, talpa iki 12 vietų).

:: www: http://plaustai.puslapiai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių krantas

:: Patvarių plastikinių baidarių Kalypso ir kaimo turizmo sodybos nuoma. Plaukimai Lietuvos upės. Įvairaus sudėtingumo maršrutai.

:: www: http://www.baidariukrantas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tenerife

:: Nardyk tenerifeje! Kur yra tenerife? - Ispanijoje. Daugiau informacijos http://tenerife-scuba.com/ nardyk, nardymas, plauk, tenerife, sala, nardymas, lietuviu, rusu, anglu, ispanu, ispanijoje.

:: www: http://tenerife-scuba.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vaiduokliai - neįprastos pramogos naktį

:: UAB "Vaiduokliai" - vienintelė bendrovė Lietuvoje organizuojanti neįprastas pramogas ir ekskursijas nakties metu. Siūlome įdomų laisvalaikį įvairių pomėgių žmonėms - romantikams, ekstremalių pojūčių ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjams, besidomintiems Vilniaus praeitimi, senomis tradicijomis ar ieškantiems savo šventei ko nors įspūdingo...

:: www: http://www.vaiduokliai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» nemokama muzika internete

:: Nemokama muzika internete

:: www: http://www.muzonas.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pramoginiai skrydžiai dviviečiu parasparniu Lietuvoje

:: Ieškote išskirtinės dovanos? Norėtumėte padovanoti kažką ekstremalaus? O gal kaip tik ramaus ir romantiškai svajingo? Padovanokite skrydį parasparniu su instruktoriumi! Daugelis painioja parasparnį su parašiutu. Parašiutas sukurtas kuo greičiau nusileisti ant žemės, tuo tarpu trigubai daugiau sparno ploto turintis parasparnis sukonstruotas, kad Jūs kuo ilgiau išsilaikytumėte erdvėje. Skrydžio trukmė nuo 15 min. Esant palankioms meteo sąlygoms skrydis gali trukti ir keletą valandų. Mes neribojame dovanų kupono galiojimo laiko, kaip tai daro tarpininkai. Mums svarbu, kad mūsų klientai patirtų skrydžio žavesį. Skrydžio metu mes nemokamai fotografuojame ir filmuojame su specialia technika. Nedelsk! Pradžiugink savo bičiulį šia pramoga! Skrydžiai galimi: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio apskrityse! Daugiau informacijos: tel: 867101050 www.padovanokskrydi.lt

:: www: http://www.padovanokskrydi.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Stilingi cruiser dviračiai,dviračių parduotuvė

:: Stilingi cruiser dviračiai,puiki patogi miesto transporto priemonė tai - cruiser dviratis.Apsilankykite dviračių parduotuvėje www.cruiser.lt

:: www: http://www.cruiser.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vedlys - poilsis Lietuvoje, viešbučiai, maitinimo įstaigos, aktyvios pramogos bei grožio procedūros Lietuvoje!

:: Mes padėsime Jums suplanuoti visapusišką poilsį Lietuvoje. Tinklalapyje Vedlys.lt rasite informacijos kur: apsigyventi, pavalgyti, pramogauti, pasilepinti grožio procedūromis.

:: www: http://www.vedlys.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Merkio Rėva

:: Baidarių nuoma Dzūkijoje: Merkys, Šalčia, Verseka. Taip pat mes Jums pasiūlysime stovyklavietę ant Merkio kranto po atviru dangumi, gražioje vietoje, miško apsuptyje, ramioje, jaukioje aikštelėje.

:: www: http://www.merkioreva.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Dzūkijoje

:: Baidarių ir sodybos nuoma Dzūkijoje. Žygių baidarėmis Merkio, Varėnės, Šalčios, Versekos ir Ūlos upėmis organizavimas. Rąstinių namų pardavimas ir statyba. Mus rasite Senojoje Varėnoje.

:: www: http://www.baidarenuoma.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pasroviui.lt

:: Baidarių nuoma gražiausiomis Žemaitijos upėmis

:: www: http://www.pasroviui.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Akcijos jegos aitvaru irangai

:: Jėgos aitvarų (kaitų) ir kitos kaitavimo įrangos pardavimas akcijinėmis - žemomis kainomis. Nusipirk kaitavimo įrangą pigiai.

:: www: http://www.kaitavimas.lt/akcijos-kaitavimo-irangai

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Skrydis oro balionu

:: Skraidiname oro balionu. Skrydžiai oro balionu. Pilotas A. Drimeikis.

:: www: http://www.skrydis-oro-balionu.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Travel-info.lt - aktyvus turizmas Lietuvoje

:: Aktyvus turizmas Lietuvoje. Laisvalaikio praleidimo būdai. Muziejai, lankytinos vietos, naktiniai klubai, ekstremalaus ir aktyvaus laisvalaikio praleidimo vietos. Apgyvendinimas, kaimo turizmas.

:: www: http://www.travel-info.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma.Dviračių nuoma.Maršrutai Suvalkijoje(Lietuvoje ir Lenkijoje)

:: Kelionės baidarėmis ir dviračiais po Sūduvą(Suvalkiją) pasienio regione Lietuvoje ir Lenkijoje.Gražiausios vietovės Vištyčio regioniniame,Suvalkų kraštovaizdžio,Vygrių nacionaliniame parkuose.Baidarių maršrutai Šešupės,Rospudos,Goldapos,Juodosios Ančios upėmis,Augustavo kanalu ir Vištyčio ežeru.Mišrūs dviračių-baidarių maršrutai.

:: www: http://www.sudava.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kalnų žygiai, stovyklos, kelionės

:: Mūsų tikslas - organizuoti tokias keliones, kuriose mūsų klientai gali maksimaliai susilieti su gamta, pasikrauti žvalumo, energijos ir sveikatos. Patirtis netradicinėse maršrutuose, profesionalūs vadovai, gidai, individualus priėjimas prie kiekvieno kliento, padeda mums organizuoti įdomias keliones. Kviečiame: Išbandyti savo jėgas turistiniuose žygiuose kalnuose ir laimę žvejyboje - kelionės skirtos tiems, kam nesvetima kuprinė ir palapinė, kas nesibodi sunkesnių ir ekstremalių sąlygų. Keliauti po Lietuvą, susipažinti su mūsų kultūra ir tradicijomis, pailsėti nuo kasdieninės rutinos. Į pažintinius – kultūrinius maršrutus, kurie driekiasi gamtos ir istorijos sukurtais takais, kur istorinė aplinka suteikia laiko bei erdvės romantikai, draugystei ir ramybei.

:: www: http://www.bartika.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Zvejyba Norvegijoje

:: Siulome žvejybine kelione i Norvegija. Žvejyba vyks juroje ir jos priekrantese - fiorduose. Siulome apsistoti: Viešbutyje, žveju namuose, kempinge , kempingo namuke, vasarnamyje, ar privaciame name. Kaina savaitei nuo 1000 litu žmogui už katerio ir busto nuoma. Mes isikure Flatanger regione. Puiki vieta norintiems pailseti. Pasakiška gamta, aplinkui vien kalnai, vandenys, fiordai. Apstu stirnu, briedžiu, galima pamatyti itin retus ir milžiniškus jurinius erelius, plaukiojancias orkas, juru veplius ar ruonius. O svarbiausia, apstu ivairios žuvies. Atlanto ir šiaures menkes pagrindinis laimikis, taciau neretas laimikis ir skumbres, juros ešeriai, juru vilkas, bei dar virš 100 rušiu žuvu. O laimingiesiems pavyksta pagauti uota. Netoliese buvo pagautas 187kg sveriantis milžinas.

:: www: http://www.zvejo.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarės

:: Informacija apie baidarių atsiradimą

:: www: http://baidariu.blogas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Minija

:: Pažintinis, nekomercinis projektas apie gražaus Lietuvos gamtos kampelio pažinimą, puoselėjimą ir išsaugojimą.

:: www: http://www.minija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» SNORAS Snow Arena

:: SNORAS Snow arena – tai naujas adresas geriausiu pasaulio uždaru slidinejimo kurortu saraše. Pagal savo techninius parametrus jis patenka i geriausiu pasaulio uždaru slidinejimo kurortu penketuka. Tai unikalus žiemos pramogu kompleksas Druskininkuose.

:: www: http://www.snowarena.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Jachtos nuoma

:: Šis puslapis skirtas aktyvų gyvenimo būdą mėgstantiems žmonėms. Mes siūlome: Jachtos nuoma, jachtos nuoma be kapitono, taip pat jachtos nuoma varžybom, pasiplaukiojimai Kauno mariose, mergvakarių ir bernvakarių šventimas jachtoje. O norintys išmokti buriuoti visad laukiami. Gero vėjo!!!

:: www: http://www.jachtosnuoma.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma

:: Baidarių nuoma Aukštaitijoje, žygiai baidarėmis žeimena, lakaja, kitomis upėmis. Pirtis ant ratų.

:: www: http://www.baida.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Varėnoje Alytuje, Ulos Merkio upėmis

:: Baidarių nuoma Varėnoje Alytuje, Ulos Merkio upe

:: www: http://www.baidariu-nuoma.ajo.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Aukštaitijoje

:: Nuomojame baidares Aukštaitijoje ir visoje Lietuvoje! Ypač žemos baidarių kainos! Apsilankykite!

:: www: http://valtinepaluseje.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dainuvos Nuotykių Slėnis

:: Anykščiuose atsidarė naujas pramogų parkas. Čia rasite 6 skirtingo sudėtingumo trasas ir skrydį per Šventąją upę. Mūsų mažiesiems yra įrengta „Mažylių trasa“, kurioje save išbandys 6-11m vaikai. Jums bus išduoti profesionali alpinizmo įranga, kvalifikuoti instruktoriai jus apmokins, kad parke patirtumėte neišdildomų įspūdžių ir pojučių.

:: www: http://www.nuotykiuslenis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kauno marios, jachta

:: Pramoginiai plaukiojimai jachta Kauno mariomis, jachtos nuoma pramogoms, organizuojame turistinius- pramoginius plaukimus burine jachta

:: www: http://www.jachtosnuoma.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tonyresort pramogų ir laisvalaikio parkas

:: TonyResort laisvalaikio ir pramogų parkas Anupriškėse, Trakų raj. - puiki vieta pramogauti ir pailsėti gamtoje su šeima ir draugais. TonyResort kompleksą sudaro nuotykių parkas (lipynės), nameliai, konferencijų salės ir pobūvių namai, pirtis ir sauna, sporto pramogos - teniso aikštelė, tinklinio aikštelė. Yra restoranas, galima upėtakių žvejyba ar tiesiog pasivaikščiojimas sveikatingumo takais šalia Gilušio ežero.

:: www: http://tonyresort.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Ignalinoje

:: Ežeringame Rytų Aukštaitijos kampelyje, Aukštaitijos nacionaliniame parke yra nuostabus senas, gatvinis Ginučių kaimas. Ginučių kaime yra įsikūrusi Genovaitės ir Valdo Gaidelių sodyba, kuri Jums siūlo ne tik baidarių nuomos paslaugą, tačiau ir maitinimo, apnakvydinimo paslaugas. Taip pat ant ežero pakrantės yra ir palapinių miestelis kuriame galėsite apsistoti, bei papramogauti krepšinio, bei tinklinio aikštelėse.

:: www: http://www.baidaresignalinoje.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Minija

:: Šilutes baidarių centras kviečia keliauti baidarėmis Veiviržo, Minijos, Pakalnės, Aukštumalos, Šyšos upėmis. Jūsų laukia įvairūs maršrutai visoje Nemuno deltoje. Miesto svečiams - nakvynė. Daugiau informacijos rasite musu tinklalapyje. Maloniai kvieciame apsilankyti!

:: www: http://www.silutesbaidariucentras.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» ruduo

:: apie rudeni

:: www: http://liudnasruduo.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Biržai

:: Viskas, kas reikalinga keliaujant po Biržų rajoną: istorija, gamta, lankytinos vietos.

:: www: http://justeirasta.blogspot.com/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Tiki.lt - turistinio ir karinio inventoriaus e-parduotuvė

:: Prekyba turistiniu inventoriumi, karine ekipuote, kelioniniais reikmenimis. Kuprinės, batai, speciali apranga ir kiti reikmenys aktyviems žmonėms. Tik aukščiausios kokybės prekės su garantija. Čia reikiamą prekę ras kiekvienas kuris ieško kuprinės, išgyvenimo paketo, ar kokybiško peilio, kitų aksesuarų. Malonus aptarnavimas, kliento poreikių tenkinimas ir operatyvus prekių pristatymas visoje Lietuvoje – visa tai rasite tiki.lt.

:: www: http://www.tiki.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma

:: Baidarių nuoma - nepakartojami įspūdžiai gamtoje su šeima ar draugais. Organizuojame vandens ir sausumos žygius Siesarimi, Širvinta, Virinta, Šventąja bei kitomis aukštaitijos upėmis. Baidarių nuoma Ukmergėje, Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir kt. Maršrutus galima modifikuoti, keisti pagal klientų pageidavimus. Padedame surasti stovyklavietes, kaimo turizmo sodybas.

:: www: http://www.baidariuaukstaitija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma

:: Baidarių nuoma Ūlos ir Merkio upe Dzūkijoje. Naujos baidarės, palankios kainos, nepakartojami įspūdžiai! Siūlome: plaukimo maršrutus Ūla ir Merkiu, naujas plastikines baidares, transportavimo paslaugas,stovyklavietę ant Ūlos kranto, automobilių stovėjimo aikštelę ir kt.

:: www: http://www.baidariunuomaula.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Vilniuje

:: Norite ekstremalių pramogų, tačiau neturite daug laisvo laiko? Mūsų pasiūlymas kaip tik jums. 4 valandų plaukimas Vilnele, Nerimi ar kelių valandų plaukimas naktiniu Vilniumi jums kaip tik. Tiesiog susisiekite su mumis ir mes jums pasiūlysime optimaliausią variantą.

:: www: http://www.activetourism.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Pajūrio baidarės

:: Baidarių nuoma Žemaitijoje Jūros ir Akmenos upėmis. Organizuojame žygius, planuojame maršrutus, poilsį ir pramogas pagal Jūsų poreikį

:: www: http://www.pajuriobaidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Skrydžiai oro balionu

:: Skrydis oro balionu - galimybė paprastą dieną paversti romantiškiausia akimirka tavo gyvenime. Skrydžio oro balionu metu patirti įspūdžiai išliks amžinai.

:: www: http://www.skrydziai-oro-balionu.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Dubysa

:: Patogių ir geros komplektacijos Vista Expedition baidarių nuoma pramogauti Dubysos upe

:: www: http://www.baidares-dubysoje.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma, baidarė, baidarės, baidarėmis, aktyvus poilsis Aukštaitijoje, vandens turizmas

:: Baidarių nuoma Šventojoje, aktyvus poilsis Aukštaitijoje. Baidarės Anykščiuose. Baidarių maršrutai Šventoji. Žygiai baidare. Kelionės baidarėmis. Žymės: baidarių nuoma, baidarė,baidarės nuoma, plaukimas baidarėmis, aktyvus poilsis, baidarės Aukštaitijoje, Šventoji,baidare, baidarės, baidares sventoji, baidares sventaja, baidariu nuoma sventoji, baidares, baidariu nuoma anyksciuose, baidariu nuoma anyksciai, baidariu nuoma sventaja, baidares anyksciai

:: www: http://www.paupiobaidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarės, baidarių nuoma, baidarė, baidarės Šventoji, baidarė Anykščiuose

:: Baidarių nuoma, aktyvus poilsis Aukštaitijos gamtoje. Laisvalaikis plaukiojant baidare - geriausias būdas atsipūsti po sunkios darbo savaitės. Baidarių nuoma Šventojoje, aktyvus poilsis Aukštaitijoje. Baidarės Anykščiuose. Baidarių maršrutai Šventoji. Žygiai baidare. Kelionės baidarėmis. Žymės: baidarių nuoma, baidarė,baidarės nuoma, plaukimas baidarėmis, aktyvus poilsis, baidarės Aukštaitijoje, Šventoji,baidare, baidarės, baidares sventoji, baidares sventaja, baidariu nuoma sventoji, baidares, baidariu nuoma anyksciuose, baidariu nuoma anyksciai, baidariu nuoma sventaja, baidares anyksciai

:: www: http://www.baidaremis.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarės, baidarių nuoma, baidarė, baidarės Šventoji

:: Baidarių nuoma, aktyvus poilsis Aukštaitijos gamtoje. Laisvalaikis plaukiojant baidare - geriausias būdas atsipūsti po sunkios darbo savaitės. Baidarių nuoma Šventojoje, aktyvus poilsis Aukštaitijoje.

:: www: http://baidaremis.puslapiai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Plaustų nuoma, plaustai, plaustas, plaustų nuoma Aukštaitijoje, plausto nuoma, žygiai plaustu, aktyvus poilsis, vandens turizmas

:: Plaustų nuoma. Nuomojami plaustai smagioms iškyloms Šventosios upe. Nuomojame plaustus (talpa iki 6 vietų, talpa iki 12 vietų). Plaustas, plaustai, pripučiami plaustai. Žymės: plaustai, plaustu nuoma, nuomojami plaustai, Šventosios upe, pripučiami paustai, gelbėjimo plaustai, vandens turizmas, aktyvus poilsis, plaustai Anyksciuose, plaustai Kavarske

:: www: http://www.plaustai.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» BAIDARĖ Nr.1, baidarės, populiariausia baidarė, plastikinė baidarė, lietuviška baidarė, geriausia baidarė

:: Populiariausias plastikinės baidarės dizainas Lietuvoje. Lietuviška baidarės konstrukcija. Baidarė stabili, gerai ir maloniai plaukia. Puikios baidarės! Populiariausias plastikinės baidarės dizainas Lietuvoje. Patogios sėdynės, erdvi daiktadėžė, stabili, greita ir paprastai valdoma.

:: www: http://www.baidare1.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Stovyklos.lt

:: Sužinokite daugiau, susiraskite draugų ir patobulinkite savo kalbos įgūdžius tarptautinėje ar pažintinėje stovykloje užsienyje.

:: www: http://www.stovyklos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių, sodybos nuoma

:: Nuomuojame sodybą Ukmergės rajone.Nuo Vilniaus 80km., nuo Kauno taip pat. Jauki sodyba įsikūrusi ant Šventosios upės kranto.Yra pirtis, kubilas,lauko teniso aikštelė,krepšinio ir tinklinio aikštelės. Nuomuojame baidares. Organizuojami plaukimai Siesarties, Virintos ir Šventosios upėmis. Sodyboje gali apsistoti tik viena kompanija iki 20 žmonių. www.baidarkiemis.lt www.facebook.com/baidareslietuvoje

:: www: http://www.baidarkiemis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Viešbučiai milane

:: Milanas - neapsakomo grožio miestas, kurį derėtų aplankyti kiekvienam. Atostogos Milane gali suteikti neišdildomų atsiminimų, o jo aktyvus gyvenimas - nepamirštamų įspūdžių. Darni harmonija ir malonus gamtos vaizdas - atgaiva protui, kūnui ir sielai.

:: www: http://www.milanas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kaip uzsidirbti 1,000Lt per pirma menesi

:: Nusibodo klaidzioti po interneta ir rasti tuos pacius neveikiancius budus uzsidirbti pinigu internetu? Jau dabar gali suzinoti buda kaip uzsidirbti 1,000Lt per pirma menesi ir daugiau nekeliant kojos is namu. NEMOKAMAS Video! (Anglu k.)

:: www: http://simask.com/kaip-uzsidirbti-pinigu-internetu-per-2val-i-diena

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» BAIDARIU NUOMA DUBYSA, KATAMARANAI, STOVYKLAVIETE

:: Siulome PLAUKIMA BAIDAREMIS IR PLAUSTAIS bei poilsi ir nakvyne jaukioje vienkiemio poisiavieteje,Dubysos regioninio parko slenyje,ant Dubysos upes kranto,prie buvusio vandens maluno uztvankos.Ideali vieta apsistoti nakvynei su palapinemis plaukiantiems baidaremis. Pusiaukele plaukiantiems nuo kelio Kelme-Tytuvenai iki Lyduvenu. iki musu 100km nuo Kauno,60km nuo Siauliu,15km nuo Kelmes.Turesite galimybe kaitintis sauleje, paplaukioti baidaremis, pasimegauti uztvankos teikiamais malonumais, pasivazineti dviraciais. zaisti krepsini, badmintona, zvejoti, uogauti, grybauti ir cia pat ruosti maista. Irengtos lauzavietes, pavesine, saslykines,lauko baldai, supynes, wc.Tai puikus poilsis seimoms su mazais vaikais ar vyresnio amziaus zmonems,vertinantiems naturalu grozi ir ramybe. Siulome nakvyne namelyje ant ratu[9miegamos vietos, saldytuvas, dujine virykle, sildymas, kriaukle, TV] o taip pat priimame poisiautojus ir su savo nameliais ant ratu. 86-17 93293

:: www: http://www.zakeliskiai.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» BAIDARIU, KATAMARANU, STOVYKLAVIETES www.NUOMA-DUBYSA.lt

:: Siulome PLAUKIMA BAIDAREMIS IR PLAUSTAIS bei poilsi ir nakvyne jaukioje vienkiemio poisiavieteje,Dubysos regioninio parko slenyje,ant Dubysos upes kranto,prie buvusio vandens maluno uztvankos.Ideali vieta apsistoti nakvynei su palapinemis plaukiantiems baidaremis. Pusiaukele plaukiantiems nuo kelio Kelme-Tytuvenai iki Lyduvenu. iki musu 100km nuo Kauno,60km nuo Siauliu,15km nuo Kelmes.Turesite galimybe kaitintis sauleje, paplaukioti baidaremis, pasimegauti uztvankos teikiamais malonumais, pasivazineti dviraciais. zaisti krepsini, badmintona, zvejoti, uogauti, grybauti ir cia pat ruosti maista. Irengtos lauzavietes, pavesine, saslykines,lauko baldai, supynes, wc.Tai puikus poilsis seimoms su mazais vaikais ar vyresnio amziaus zmonems,vertinantiems naturalu grozi ir ramybe. Siulome nakvyne namelyje ant ratu[9miegamos vietos, saldytuvas, dujine virykle, sildymas, kriaukle, TV] o taip pat priimame poisiautojus ir su savo nameliais ant ratu. 86-17 93293

:: www: http://www.nuoma-dubysa.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidariu nuoma. Katerio nuoma.

:: Baidarių nuoma Dubysos, Šventosios, Verknės , Strėvos ir Šešupės upėmis. Taip pat siūlome pramoginio laivo nuomą Kauno mariose, iki 10 žmonių.

:: www: http://www.rimobaidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lietuvos upės

:: Lietuvos upės, upeliai, ežerai. Aprašymai. Atstumai. Informacija apie upes. Rekomendacijos. Maršrutai. Kelionės upėmis. Vandens turizmas. Plaukimas baidarėmis

:: www: http://www.upese.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Dzūkijoje

:: Sabobaidares.lt – tai internetinė svetainė, pristatanti baidarių nuomą Dzūkijoje. Kelionės baidarėmis – tai vienas linksmiausių būdų pasigrožėti gražiausiais Dzūkijos gamtos kampeliais. Mes rūpinamės poilsiautojų kelione visapusiškai: gera kaina išnuomojame baidares, suteikiame nakvynės paslaugas jaukioje kaimo turizmo sodyboje, taip pat rūpinamės transportu, maitinimu bei pirties teikiamais malonumais.

:: www: http://www.sabobaidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Laivo nuoma Kaune, Nemune

:: www.laivu-nuoma.lt Motorinėję jachtą galima užsisakyti nuo vienos valandos iki... Susisiekite su mumis ir mes Jums pažadame, kad gerai praleisite laiką. Norit kitaip praleisti laisvalaikį? O galbūt nusibodo miesto šurmulys? Tai puiki galimybė praleisti laisvalaikį pramogaujant motorine jachta Nemune, Nemune. Jachta tinkama atšvęsti įvairias Jūsų šeimos, įmonės šventes, gimtadienius, krikštynas, mergvakarius ir bernvakarius ir net vestuves. Jūs galėsite pasirinkti maršrutą pagal savo norą. Norintys galės pamatyti Kauno senamiesti iš vandens pusės, Nemuno ir Neries santaka, apiplaukti Kauno sala, išsilaipinti Zapyškio prieplaukoje ar net aplankyti Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia Romantikos mėgėjai galės palydėti saulę būnant Nemune. degintis saulėje arba tiesiog ramiai pasiplaukioti ir pabūti gamtoje. Taip pat galime pasiūlyti nepamirštamą kelionę Nemunu iki pat Nidos, pakeliui pamatant Zapyškio Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, Kulautuva,Vilkija, Raudonės pili, Panemunės tiltą per Nemuną i Karaliaučius arba Kaliningradas, bei daugybę nepamirštamų akimirkų. Šio maršruto pradžia gali būti ir Kaunas, tokiu atveju kelionė vyktų pasroviui. Motorinėję jachtą galima užsisakyti nuo vienos valandos iki... Susisiekite su mumis ir mes Jums pažadame, kad gerai praleisite laiką. Placiau: www.laivu-nuoma.lt Tel:867558044 - Pirma plaukimo valanda 150 lt - Antra plaukimo valanda 80 lt - Stovėjimas viena valanda 50 lt Mus rasite: Kauno senasis uostas Nemune randasi prie seniausios Vytauto Didžiojo bažnyčios. Prie pat Aleksoto tilto Laivo nuoma Kaune plaukiojimas laivu kaune, laivu nuoma, laivas kaune, jachtų nuoma, keliones laivu kaune, laivu nuoma kaune, pasiplaukiojimas laivu, plaukiojimas laivu, pasiplaukiojimas jachta, jachtos nuoma, jachtos nuoma kaune, katerio nuoma, keliones laivu lietuvoje, kelione laivu kaune

:: www: http://www.laivu-nuoma.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Jojimo pamokos, jodinėjimas žirgais

:: Siūlome turiningai praleisti laiką žirgų bendrijoje. Pas mus galite aktyviai praleisti laisvalaikį jodinėdami žirgais. Norintiems galime pasiūlyti jojimo pamokas, supažindinti su žirgų sportu.

:: www: http://www.jojimopamokos.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Keliautojų portalas Klajoklis.lt

:: Keliautojų ir gamtos mylėtojų portalas, kur galima rasti ir dalintis kelionių patirtimi, patarimais ir įspūdžiais.

:: www: http://klajoklis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Skrydis oro balionu

:: Skrydis oro balionu - apžvalginis, pririštas, romantiškas, ekstremalus! Svajoji apie skrydžio laisvę? Apie piršlybas pakilus virš žemės? Brėkštančio ryto skrydį? Skrydį oro balionu bei šuolį parašiutu iš baliono krepšio? Žvilgsnį į Lietuvą iš paukščio skrydžio? Linki pakylėjimo artimam žmogui? Bendradarbiui? Šventės ore savo kolektyvui? Patirk malonumą skrisdamas karšto oro balionu! Skrydis oro balionu padės atsipalaiduoti nuo kasdieninės rutinos

:: www: http://orobalionu.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Virtualūs Lietuvos miestų ir miestelių turai

:: Filmuoti pasivažinėjimai Lietuvos gyvenviečių gatvėmis

:: www: http://www.vietoves.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Lietuvos keliai

:: Filmuotos kelionės lietuvos magistraliniais, krašto ir rajoniniais keliais

:: www: http://keliai.vietoves.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kalitos kalnas

:: Kviečiame vasarą mėgautis mūsų rogučių trasa, o žiemą slidinėjimo pramogomis, Kalitos kalne, adresu: Kalno g. 25, Anykščiai.

:: www: http://www.kalitoskalnas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Dzūkijoje

:: Baidarių nuoma Dzūkijoje - Merkinėje. Plaukimas baidarėmis Ūlos, Merkio, Grūdos, Varėnės ir Baltosios Ančios upėmis. Maršrutai, kainos ir kontaktai.

:: www: http://www.sabobaidares.lt/baidariu-nuoma

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» dazasvydis, baidares, katamaranai, stovyklaviete

:: NUOMOJAME STIKLO PLASTIKO IR POLIETILENO BAIDARES PLAUKIMUI DUBYSOS UPE. TAIP PAT NUOMOJAME KATAMARANUS, STOVYKLAVIETES, DAZASVYDI.DAUGIAU INFO SVETAINEJE ARBA TEL 861793293

:: www: http://www.dazasvydis.info/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Aukštaitijoje

:: baidarių nuomos paslaugos didžiausiose Aukštatijos upėse

:: www: http://www.pigiosbaidares.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Mongolijos Altajus

:: Kelionės Mongolijoje. Patarimai, faktai, informacija

:: www: http://mongolija.upese.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Motopramoga | Enduro motociklų nuoma

:: Motopramoga užsiima enduro motciklų nuoma skirta važinėtis specialioje trasoje netoli Vievio. Motopramoga skirta populiarinti Enduro motociklų sportą ir plėsti motociklų entuziastų gretas Lietuvoje. Motopramogos tikslas - sudominti ir „užkrėsti“ šiuo laisvalaikio praleidimo būdu ir sportu kuo daugiau norinčių išbandyti save aktyvių žmonių.

:: www: http://motopramoga.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma

:: Baidarių nuomos paslaugos Švenčionių rajone. Maršrutai Žeimenos ir Lakajos upėmis. Mes įsikūrę Švenčionėliuose, prie Žeimenos upės.

:: www: http://www.baidares.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» baidariu nuoma dubysa

:: baidariu nuoma dubysos upe

:: www: http://www.dubysabaidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kiekvieną savaitę vežame į Angliją ir Lietuvą.

:: Pervežame keleivius, naminius gyvunėlius, ir įvairaus dydžio siuntinius į Angliją pirmyn ir atgal mikroautobusais su visais patogumais

:: www: http://www.vezikas.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Dviračių nuoma Anykščiuose

:: Dviračių nuomos punktas įsikūręs sporto ir laisvalaikio centre „NYKŠČIO NAMAI“, Liudiškių g. 18. Teikiame dviračių nuomos paslaugas Anykščių mieste. Pasivažinėjimui galėsite pasirinkti moteriškus, vyriškus bei vaikiškus dviračius, o mažiesiems keliautojams pritaisysime specialias kėdutes arba vežimėlį, suteiksime visą reikalingą informaciją apie lankytinas vietas ir objektus.Dviratis – tai puiki transporto priemonė ir laisvalaikio praleidimo būdas, tad kviečiame Jus keliauti po Anykščius, mėgautis nuostabia gamta, aplankyti kultūros paveldo objektus, legendomis apipintą „Puntuko“ akmenį, arklio muziejų Niūronyse ir kitas lankytinas vietas.

:: www: http://www.dviraciunuoma.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Dubysa

:: Vista baidarių nuoma pramogauti Dubysa

:: www: http://www.baidariu-nuoma-dubysa.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kemperių nuoma

:: Kemperiųnuoma visoje Lietuvoje

:: www: http://www.rmkemperiunuoma.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Valentino dienos kruizas

:: Valentino dienos kruizas Romantiškiausia metų diena kartu su antra puse Telefonas: mob.: +370 674 10662 tel./fax.: +370 37 375101 E-kontaktai: e-paštas.: laive@laive.lt skype: laive.lt Facebook: keltai.eu Google+(+KeltaiEu-visi-keltai)

:: www: http://keltai.eu/keltai-ryga-stokholmas/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vežame Lietuva Anglija Lietuva

:: Kiekviena treciadieni ir penktadieni vežame keleivius ir įvairius siuntinius, didesnius krovinius, baldus, gyvunus i Anglija, Vokietija, Belgija, Olandija. Ir kiekviena penktadieni ir sekmadieni vezame is Anglijos. Važiuojame pritaikytais kelionėms naujais patogiais mikroautobusais, atlenkiamos ir reguliuojamos sėdynės, DVD, kondicionieriai. Du vairuotojai. Kiekvienas keleivis kelionės metu apdraustas!

:: www: http://anglijalietuva.eu/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Keliautojų kemperiais klubas

:: Visai nesvarbu kokiu prabangiu ar savo rankomis sutvertu kemperiu tu keliauji .Visai nesvarbu kokias tolimas šalis esi aplankęs ar keliauji tik Lietuvoje jeigu esi iniciatyvus ir nori pasidalinti savo patirtimi , o netik naudotis klubu savanaudiškai tai šis klubas kaip tik tau . Klubo tikslas suburti bendraminčius , dalintis informacija , organizuoti bendras keliones ir susitikimus.

:: www: http://www.kemperiais.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kemperija – kemperių nuoma ir pardavimas

:: UAB “Kemperija” veikla - turistinių automobilių (kemperių) ir gyvenamųjų priekabų nuoma bei pardavimas. UAB „Kemperija“ padeda išsirinkti kelionės lūkesčius atitinkantį kemperį. Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir visada komfortiškai.

:: www: http://www.kemperija.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Aukštaitijoje

:: Baidarių nuomos paslaugos Zarasų ir Ignalinos rajonuose. Upėse, kurios teka Gražutės, Sartų, Labanoro regioniniuose parkuose ir Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje.

:: www: http://zygiaibaidaremis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Dzūkijoje

:: baidarių nuoma ūla, merkiu, grūda, varėne, šalčia ir verseka. Maršrutai pagal jūsų norus ir galimybes, transportavimas, pirtis. Plaukimas baidare, tai aktyvus laisvalaikis, kuris nereikalauja ženklių išlaidų ir specialaus mokslo.

:: www: http://www.baidarink.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma Kaune

:: PUIKUS PASIŪLYMAS MAŽAI DRAUGŲ, KOLEGŲ AR GIMINAIČIŲ KOMPANIJAI! Siūlome 2 – 4 asmenims plaukimą baidarėmis Nemunu arba Nerimi darbo dienomis per vakarėjantį Kauną, o savaitgaliais siūlome dienos plaukimą per Kauną. Siūlome maršrutus Nemunu ir Nerimi. Pramogos kaina: darbo dienomis 40Eur; savaitgaliais 50Eur. Į kainą įskaičiuota: 2 baidarių nuoma, irklai, gelbėjimosi liemenės, pervežimai. Tai puiki pramoga tiems, kurie nori pasimėgauti gražiais Kauno vaizdais arba pailsėti po darbo dienos. Tai tik 3 – 4 valandos malonaus poilsio, kuris nereikalauja didelio pasiruošimo. Daugiau info suteiksime telefonu arba el. Paštu.

:: www: http://www.paneriopoilsiaviete.lt/pramogos/baidares-baidariu-nuoma-plaukimas-baidaremis/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» „Pasivaikščiojimas po taborą“

:: Naujas UAB "Vaiduokliai" renginys- pasivaikščiojimas po taborą. Romų istorija, tradicijos, stereotipų paneigimas, tamsioji taboro realybė, intriguojanti vedėjo patirtis. Kartu dalyvauja apsaugos darbuotojai. Kiekvieną antrąjį mėnesio šeštadienį arba individualiai.

:: www: http://vaiduokliai.lt/offer/lt-pasivaiksciojimas-po-tabora/#forward

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Vežame Lietuva Anglija Lietuva

:: Nuvežame Jūs, Jūsų gyvuną ar siūntini maršrutų Lietuva Anglija Lietuva saugiai ir laiku! MB Sprinter patogus mikriukai, kvalifikuoti, malonūs ir patikimi vairuotojai. Lietuva Anglija – Kiekvieną trečiadienį ir penktadienį +370 676 39733 Anglija Lietuva – Kiekvieną penktadienį ir sekmadienį +44 78 53615263

:: www: http://eurokelias.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kelionių blogas. Kelionė aplink pasaulį. Kelionės autostopu ir kitais pigiais būdais

:: Baigiau VGTU Architektūros inžineriją ir supratau kad 8 valandas per dieną sėdėti prie kompiuterio nėra mano pašaukimas. Nuo pat mažens kelionės buvo vienas iš didžiausių pomėgių, todėl aplankius puse Europos užsispyriau aplankyti ir nepažintus kraštus Azijoje. Niekada nedingstantis optimizmas tik dar labiau skatina kelti sparnus ir neįmanomus dalykus padaryti lengva ranka pasiekiamus. Juk gyvenam tik kartą.. Tai kodėl nenugyvenus jo prasmingai 🙂

:: www: http://invisusmundi.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Kelionė laivu

:: Jachtos, laivo, katerio nuoma Klaipėdoje po Kuršių marias. Laivai iš Klaipėdos, Nidos, Mingės, Rusnės. Keleivinio, pramoginio, žvejybinio laivo nuoma

:: www: http://www.laivo-nuoma.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma | Aisetobaidares.lt

:: Linksmai praleiskite laiką ir pažinkite Aukštaitijos regioną plaukdami baidarėmis.Miškingoje ir vaizdingoje vietovėje įsikūrios ,,Aiseto baidarės“ teikia baidarių nuomos ežerais ir upėmis paslaugas ir siūlo plaukimą vainikuoti stovyklavietėje su indėniška pirtimi.

:: www: http://https://www.aisetobaidares.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

» Baidarių nuoma bei plaukimas Širvintos upe.

:: Plaukimas baidarėmis – sveikas poilsis ir šaunus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris tinka tiek jauniems, tiek vyresnio amžiaus žmonėms. Ši veikla ugdo žmogų tiek fiziškai, tiek psichologiškai, nes baidarėmis plaukiama dviese ir yra reikalingas bendravimas, vienas kito išklausymas ir supratimas. Esame įsikūrę Širvintų raj., Liukonių km., visai šalia vienos ir gražiausių Lietuvos upių - Širvintos. Visą informaciją apie plaukimą, maršrutus, kainas, bei mūsų kontaktus rasite mūsų tinklapyje.

:: www: http://www.baidaremis.lt/

[more] | [Neveikianti nuoroda?]

Puslapis: [1]


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai